Vote for ...

Chris je nominován na MTV Video Music Awards Japan 2012

22. března 2012 v 17:44 | Susan
Super! Chris je na něco nominován :)) Takže, právě jsem se dozvěděla, že je Chris nominován na MTV Video Music Awards Japan 2012. Chris je zde pouze v jedné kategorii, ale to vůbec nevadí, hlavní je, že je alespoň v nějaké. Je v kategorii "Nejlepší choreografie" a to se songem "Yeah 3x". Je super, že ho nominovali zrovna na tohle a ještě s tímto :) Ale jsem ráda, protože v klipu "Yeah 3x" je vážně dobrý choreografie :) Jinak hlasvoat se dá pouze na Facebooku a to ZDE. Hlasování je ukončeno 8. června.

Klip "Turn Up The Music" na MTV ve Wishlistu

2. března 2012 v 21:30 | Susan
Tahle novinka přichází přímo ode mně :D Dnes jsem se totiž dívala s kamarádkou na MTV a on tam byl zrovna Wishlist. Zrovna tam dávali novinky a já si furt přála, ať tam mají Chrisův nejnovější klip "Turn Up The Music". A ono fakt že jo! Je tam! Je to vážně úžasné, že už je zde u nás na Wishlistu. Zatím je v novinkách, ale když budeme všichni hlasovat, tak určitě Chrise dostaneme poté na nějaké úžasné místo, teda alespoň v to doufám. Hlasujte rozhodně ZDE. Hlasování je dole v pravo, v takovém sloupečku, stačí když kliknete na to kde je napsáno Chris Brown ;) Moc vám prosím, hlasujte, chceme přece, aby byl Chris na co nejlepším místě ;)

Chris je nominován na MTV-U Woodie Awards 2012

11. února 2012 v 20:39 | Susan
Jsem strašně moc ráda, že je Chris na něco opět nominován. Chris je tentokrát nominován na MTV-U Woodie Awards 2012. Je nominován pouze v jedné kategorii. Kategorie se jmenuje EDM Effect Woodie. V této kategorii je ještě společně s Chrisem nominována také Rihanna, Florida, Flux Pavilion, Martin Solveig a Steve Aoki & Laidback Luke. Chris zde soutěží s písničkou a klipem Beautiful People. Udílení cen se bude konat 18. března 2012 v Texasu. Hlasovat můžete ZDE i bez jakékoliv registrace.

Hlasujte pro "Turn Up The Music" na PopCrush

5. února 2012 v 12:58 | Susan
Na americké stránce PopCrush se rozjela diskuze, která písnička je lepší. Jestli "Turn Up The Music" od Chrise a nebo "Glad You Came" od skupiny The Wanted. Podle mě to je trochu nespravedlivé, protože tahle písnička od The Wanted je už hodně známá, hraje se dost v rádiích a Chrisova písnička Turn Up The Music vyšla před pár dny, takže jí ještě moc lidí nezná. Ale překvapivě v anketě, která písnička je lepší, tak song od Chrise zatím vítězí, idkyž né o hodně :) Proto bych vás chtěla požádat aby jste ZDE hlasovali pro Chrisovu písničku. Hlasování je dost jednoduché, jenom na to kliknete a váš hlas se započítá :))

Chris je nominován na NAACP Image Awards 2012

19. ledna 2012 v 20:28 | Susan
Právě jsem zjistila, že Chris je nominován na udílení cen NAACP Image Awards 2012. Chris už jednou v tomhle novminován byl a to v roce 2006, kde získal cenu za Nového pozoruhodného umělce. Ale po 6-ti letech je Chris opět nominován a to hned ve dvou kategorií. Chris je nominován na Outstanding Male Artist (Mimořádný mužský umělec) a na Outstanding Album (Mimořádné album). V první kategorii má Chris konkurenci Bruna Marse a ve druhé má konkurenci zase Beyonce. Tohle udílení cen se uskuteční 17. února a bude živě vysíláno na NBC ;)
(v celém článku je seznam těchto dvou kategorií)

Anketa: Chcete aby se dal Chris s Rihannou dohromady?

11. ledna 2012 v 20:22 | Susan
A mám tu pro vás další hlasování pro Chrise. No, v tomhle hlasování Chris s nikým ale nebojuje, spíše zde jde o váš názor prostě. Takže, tuhle anketa vytvořila americká známá stránka hollywoodlife.com. V tomhle hlasování jde o to, jestli chcete, aby se dal Chris zase s Rihannou dohromady. Já jsem se dívala poprvé na jejich vystoupení z roku 2009, když spolu zpívali písničku Umbrella na Rihanniných koncertech. Byli tam spolu fakt úžasní a možná bych i chtěla, aby byli opět spolu. Takže sjem hlasvoala ANO, jako většina ostatních :)

Na čí album se těšíte nejvíce?

7. ledna 2012 v 21:41 | Susan
Známá americká webová stránka teen.com zveřejnila dnes článek, na čí album se v tohle roce nejvíce těšíte. Na výběr je Taylor Swift, Lady Gaga, Katy Perry a také i Chris. A jak už víte, tak Chrisovi bude vycházet jeho 5. album Fortune v březnu :) Pro Chrise jsem jistě už hlasovala a to ihned a víte co? On skoro vítězí :) Je úplně stjně s Lady Gagou, ale možná že když dáte Chrisovi hlasy i vy, tak bude na prvním místě. Já mu to moc přeju, ani jsem nečekala, že chris bude skoro na prvním místě ;) určitě hlasujte a to ZDE.

Kdo si zaslouží být nejlepším mužským umělcem roku 2011?

2. ledna 2012 v 20:54 | Susan
A mám tu pro vás další hlasování pro Chrise :) Tentokrát v hlasování jde o to, kdo si zaslouží být nejlepším mužským umělcem roku 2011. V tomhle můžete hlasovat pro Chrise, Bruna Marse, Jasona Derula, Pitbulla, Lila Wayna a Davida Guettu, ale já doufám že budete hlasovat pro Chrise :) Tohle hlasování vytvořilo 123votez.com. Hlasovat můžete ZDE. Doufám že to Chris vyhraje :))

Chris nominován na Teen TV Awards 2012

2. ledna 2012 v 20:42 | Susan
Chris je opět na něco nominován, což je jen dobře. Chris je nominován na udílení cen Teen TV Awards 2012. Bohužel je ale Chris pouze v jedné kategorii a to v Male Artist Of The Year. Ale nevím jestli to vyhraje, protože tam má dost těžké soupeře, jako třeba Joa Jonase, Codyho Simpsona, Greysona Chance, ale největším soupeřem je Justin Bieber, který to podle mě vyhraje. Ale nevadí mi to, protože ho mám taky moc ráda :) Hlasovat pro Chrise můžete ZDE. Bohužel ale nevím, kdy se to bdue konat, což mě dost mrzí tedy.

International Love v novinkách na T-Music Chartu

27. prosince 2011 v 21:19 | Susan
Úplně jsem vám sem zapomněla napsat, že jsem poslouchala Evropu 2 v neděli a zrovna tam bylo T-Music Chart. A najednou tam byli novinky a víte co tam bylo? Byla tam písnička International Love, na ketré Chris spolupracoval s Pitbullem. Je to vážně úžasné, že to nedávno vyšlo, a už to je na T-Music Chartu :) A víte co je na tom ještě lepší? Že má zatím nejvíce shlédnutí, ale to ejště nic moc neznamená. Takže vás žádám, aby jste ZDE hlasovali co nejvíce to půjde ;) Hlas můžete dát i bez přihlášení, take to je ještě lepší ;) Snad se pak písnička umístí na dobrém místě ;)

Chris nominován na Sucker Free Awards 2011, kde bude i vystupovat

2. listopadu 2011 v 20:25 | Susan
Právě jsem se dozvěděla, že Chris je nominovaný na Sucker Free Awards 2011. Chris je nominovaný na dvě ceny a to na: Must Follow Person of 2011, Like a Boss: The Artist That Ran 2011. Chris bude zde i prý vystupovat, ale nic není jisté. Tohle udílení cen se bude konat 4. prosince v USA na MTV. Jsem strašně moc ráda, že Chris je opět na něco nominován :) Hlasovat můžete ZDE. ;)

Chris nominován na Soul Train Awards 2011

21. října 2011 v 21:40 | Susan
Tak tohle je vážně super!! Chris je opět nominován!!! Chris se dostaví na udílení cen Soul Train Awards 2011. A víte proč?? :D Protože je nominován na 5 kategorií a myslím, že určitě nějakou vyhraje ;) Je nominován na: Best Male R&B Soul Artist, Album of the Year (F.A.M.E.), Best Hip-Hop Song of the Year (Look At Me Now), Song of the Year (She Ain't You), Best Dance Performances (She Ain't You) Tohle udílení cen se bude konat 17. listopadu v Atlantě. Je to vážně super! Chrisovi vážně moc gratuluji ;)

Chris je nominován na People’s Choice Awards 2012

19. října 2011 v 20:44 | Susan
Chris je opět na něco nominován. Chris bude součástí předávání cen People's Choice Awards 2012. Tohle udílení cen se možná bude konat až příští rok, ale to vážně nevím. Jen vím, že Chris je nominován na 4 ceny a to: Favorite Male Artist, Favorite Album of the Year, Favorite Music Video, Favorite R&B Artist. Jen nevím vůbec kdy se to bude konat a tak, protože jsem to nikde nenašla. Chrisovi moc gratuluji k další nominaci. Hlasovat pro Chrise můžete samozřejmě ZDE a to bez příhlášení :)

Chris je nominován na Youth Rocks Awards 2011

17. října 2011 v 20:38 | Susan
Právě jsem se dozvěděla, že je Chris nominovaný v Youth Rocks Awards. je nominován ve dvou kategorií a to Artist of the Year a Music Video of the Year. je zrovna nominován na skvělé kategorie a to na zpěváka roku a na videoklip roku, kterým je Next 2 You společně s Justinem Bieberem. :) Jsem strašně moc ráda, že je opět na něco nominován, ale má dost velkou konkurenci a to například Justina Biebera :D Ale i tomu bych to samozřejmě ty ceny přála ;) Tohle udílení cen by se mělo konat 9. prosince, ale nic není jistý :))

Chris nominován na American Music Awards 2011

11. října 2011 v 20:34 | Susan
Chris je nominovaný na další udílení cen a to na AMA 2011 (American Music Awards). Chris je nominován na 2 ceny a to na: Soul/Rhythm & Blues Favorite Male Artist a Soul/Rhythm & Blues Music Favorite Album. Tohle udílení cen se bude konat v neděli 20. listopadu a budou živě odvysílané z Nokia Theatre LA Live v centrum LA. Hlasovat můžete tak, že kliknete na jednotlivé kategorie. Hlasovat můžete do 11. listopadu. Jsem strašně moc ráda, že Chris je na něco nominován a snad i něco vyhraje :))

Hlasujte prosím pro můj blog v SonS #3

5. října 2011 v 21:15 | Susan
Ano, prosím vás o to zase :D Moc bych potřebovala vaše další hlasy pro můj blog, a také pro Chrise. Moc bych chtěla vyhrát, ale to se mi asi nepodaří, ale tak alespoň se dostat prostě o trochu výš by bylo fajn ;) Takže vás hci moc poprosit ať hlasujete pro Susan, kde jsem s písničkou Yeah 3x. Hlasovat můžete ZDE. Moc vám za hlasy děkuji a klidně ráda oplatím ;)

Chris nominován na J-14's Teen Icon Awards 2011

17. září 2011 v 21:03 | Susan
Chris je nominován na další cenu! tentokrát je nominován na J-14's Teen Icon Awards 2011 v kategorii Iconic Song. Chris je tam s písničkou Yeah 3x, což je podlě mě dobrá volba :) Ale vítězství nemá zatím jístě, protože má celkem těžké protivníky. Bohužel jenom vím že, hlasování je ukončené 26. 9., ale nevím, kdy se tohle udílení cen bude konat, protože to nikde nepíší. Ale samozřejmě hlasovat pro Chrise můžete ZDE.

Chris v Rádio Comercial s písničkou Beautiful People

16. září 2011 v 21:00 | Susan
Právě jsem našla jeden žebříček nejhranějších a také nejlepších písniček tohoto léta na portugalském Rádiu Comercial. Chris je tam samozřejmě umístěn také a to s jeho momentálně nejlepší písničkou Beautiful People. Chris se s touto písničkou umístil na 24. místě, ale já věřím že ho dostaneme co nejvýše. Hlasování je jednoduché. Stačí jen kliknout na Chrise a dole máte tlačítko "Votar", tak na něj klikněte a tím pádem jste por Chrise hlasovali ;) Hlasujte ZDE :)

Chris nominován na BET Hip Hop Awards 2011

8. září 2011 v 17:28 | Susan
Chris je nyní nominován na BET Hip Hop Awards 2011. Chris je nominován na 6 cen, ale to jen v 5 kategorii: Best Hip-Hop Video, Reese's Perfect Combo Award (Best Collab), Track of the Year, Sweet 16: Best Featured Verse, Verizon People's Champ Award (Viewers' Choice). Je tam s písničkami Look At Me Now a My Last, který je spíše Big Seana. Tohle udílení cen se bude konat 11. října. Doufám, že Chris alespoň nějakou tu cenu vyhraje, ale věřím tomu, že ano ;)
(v celém článku je celý seznam)

Chris je nominován na MOBO Awards 2011

1. září 2011 v 18:06 | Susan
Právě jsem se dozvěděla, že je Chris nominovaný na další udílení cen MOBO Awards 2011 (Music of Black Origin). Tentokrát je nominovaný na Best Video. Vybrali tam Chrisův videoklip Champion, na kterém spolupracoval s rapperem Chipmunkem. Toto udílení cen se bude konat v SECC v Glasgow již 5. října. Strašně se na to předávání cen už těším a také doufám že se objeví i více fotek třeba ze zákulisí nebo z příjezdu ;) Ale myslím, že zrovna mco dobrý klip nezvolili, protože tenhl zrovna moc lidí nezná, takže nevím jestli má šanci vyhrát :(

Chris nebo Justin Bieber? Kdo z nich je více žhavější?

23. srpna 2011 v 20:07 | Susan
Zahraniční stránka The Hollywood Gossip zveřejnila článek, kde se hlasuje, který zpěvák je více žhavější. Hlasujte se tam mezi Justinem Bieberem a Chrisem.
Tato anketa mě celkem dost naštvala, protože jsem vůbec nevěděla pro koho mám hlasovat, protože je oba dva mám strašně moc ráda. Ale nakonec jsem hlasovala pro Chrise. Takže jestli chcete i vy hlasovat, tak klikněte ZDE.

Next 2 You v Bravo.cz Top 10

18. srpna 2011 v 20:40 | Susan
Dneska jsem si koupila časopis Bravo a dívala jsem se na žebříčky, kdo je první. No a zrovna tam byla písnička Next 2 You od Chrise, kterou nazpíval společně s Justinem Bieberem. Ale když jsem se podívala na jejich stránky, tak tam mi to našlo, že Next 2 You je na třetím místě, takže se to asi zase změnilo. Tak jen chci, aby jste pro tento úžasný song hlasovali, ale musíte se přihlásit. Já už jsem to udělala a doufám že to uděláte i vy :) Jinak stačí, když dáte u té písničky jen znaménko "plus". Takže hlasovat můžete ZDE. Musíme song dostat přeci znova na první místo, že ano ;)

Chris nominován na Urban Music Awards 2011

16. srpna 2011 v 20:56 | Susan
Právě jsem se dozvěděla, že Chris je nominovaný na UMA 2011 (Urban Music Awards). Celkem je nominován na 4 ceny: International Artists of the Year - Chris Brown, Best Collaboration sponsored by Corona Extra - Chipmunk ft. Chris Brown "Champion", Best Single - Chipmunk ft. Chris Brown "Champion", Best Music Video - Chipmunk ft. Chris Brown "Champion". Skoro všude je s písničkou Champion, kterou nahrál Chris s rapperem Chipmunk. Toto udílení cen se bude konat v Londýně a to 14. září. Jestli chcete pro Chrise hlasovat tak ZDE, ale musíte se zaregistrovat :)
 
 

Reklama
Jsem fanoušek: