Tattos

Chrisovo tetování - Přítelkyně Karrueche

16. ledna 2012 v 20:51 | Susan
Některá z amerických stránek si všimlo, že Chri má další nové tetování. Ale tohle tetování není zcela nové, protože tuhle fotku si pamatuju, když měl Chris na konci minulého roku turné, kde se fotil i s fanoušky. Jenže nikdo to moc nezkoumá, protože Chris už má tetování opravdu hodně a tak to nelze moc rozpoznat. Chris si nechal tentokrát vytetovat obličej své přítelkyně Karrueche Tran a to na pravou paži. Kae totiž tenkrát fotila takový photoshoot (ona je totiž modelka), kde měla vypadat jako indiánka. Jde to celkem dost dobře poznat, že to je právě ona. Celkem se divím, že si ji tam nechal Chris vytetovat, to ji má tedy asi hodně rád a jentak se jí nevzdá. Tohle tetování už má Chris navždy, takže doufejme že bude mít navždy i Kae :))
imagebam.com

Chrisovo tetování - F.A.M.E.

28. prosince 2011 v 21:52 | Susan
Už dlouho jsem vám sem nedávala žádné Chrisovo tetování. Takže jsem se rozhodla že vám o nějakém zde napíšu, protože nejsou jiné novinky. Dalším Chrisovým tetování je tetování F.A.M.E. nechal si ho vytetovat ze dvou důvodů. 1) důvod: Takhle se jmenuje jeho poslední album, které je jeho nejúspěšnější. 2) důvod: Když není F.A.M.E. ve zkratce, tak to znamená Fans Are me Everything (Fanoušci jsou moje všechno). Tohle tetování musí znamenat pro Chrise vážně hodně, protože fanoušci jsou vážně jeho všechno a dokonce nám to i potvrdil tím, že si to nechal vytetovat na spodní část jeho pravé paže. Je hezké, že si to nechal i vytetovat, protože to už bude mít na celý život :))
imagebam.com

Chrisovo tetování - Hvězdy

5. října 2011 v 21:10 | Susan
Chris si také nechal vytetovat své další tetování na zadní straně krku mírně pod uchem. Tohle tetování si nechal udělat z toho důvodu, že asi před 3 nebo 4 rokama strašně moc miloval svojí ex přítelkyni Rihannu a ona ho samozřejmě taky, tak si na důkaz lásky, nechali každý vytetovat na zadní straně krku hvězdy. Chtěla bych vědět, jestli mu Chrisovi toto tetování nevadí, protože když už s Rihannou nechodí, tak mu to jen připomíná. Takovéhle tetování se mi třeba ale moc líbí a klidně bych si ho také nechala vytetovat :)
imagebam.com

Chrisovo tetování - Lebka se svatozáří

5. října 2011 v 21:03 | Susan
Když Chris slavil své 18. narozeniny, nechal si vytetovat další jeho tetování. Na tomto jeho tetování můžete vidět lebku se svatozáří nad ní. Tohle tetování má umístěné na pravém hřbetu ruky. Tohle tetování je symbol toho, jak ničíme když umřeme, tak z nás zbydou pouze kosti a vzpomínky. Hned jsem si myslela, že tohle tetování nebude znamenat nic špatného ;)
imagebam.com

Chrisovo tetování - Anděl & Démon

29. září 2011 v 21:51 | Susan
Tohle tetování bylo Chrisovo již čtvrté. Na tetování můžete vidět, jak bojuje jeho anděl proti démonovi a každý z nich má nějaký jinačí meč a také je na tomto tetování napsané Darkness to Light, což znamená Temnoty ke světlu. Chris si ho nechal vytetovat, protože když byl ještě dítě, poflakoval se se špatnou partou kluků a dělal špatné věci, ale později si našel svojí vlastní cestu a odešel od ní. Takže to má znamenat, že Chrisův anděl bojoval proti démonovi a že anděl vyhrál a ukázal Chrisovi správnou cestu. Tohle tetování je umístěné na pravé pažy. Sice tetování se mi nějak extra nelíbí, ale má to krásný děj :))
imagebam.com

Chrisovo tetování - Rozzlobený sprej

6. září 2011 v 21:17 | Susan
Tohle tetování musel udělat Chris pro svoji rodnou zemi Virginii. Je to jeho třetí tetováníí. Nechal si ho udělat v Miami, kdy mu bylo 16 let. Na tomto třetím tetování je vytetovaný sprej, který je rozzlobený. Je to kvůli tomu, že Chris už strašně dlouho kreslí graffiti a je v tom strašně moc dobrý :) Mračí se kvůli tomu, že když Chris někde udělal graffiti, tak celkem hodně lidí to naštvalo :D Tohle tetování je umístěno na levé horní pažy.
imagebam.com

Chrisovo tetování - Ruka držící C

6. září 2011 v 17:31 | Susan
Dalším Chrisovým tetováním byla ruka, která drží písmeno C, které je vytetováno do stylu grafitu. Písmeno C je začáteční písmeno Chrise, proto si také nechal vytetovat ruku, která jakoby písmeno C drží a to znamená, že Chris má svůj osud ve svých rukou. Tohle tetování si nechal udělat již ve 14 letech a má ho umístěné na levé horní pažy :) Tohle tetování je Chrisovo druhé ;)
imagebam.com

Chrisovo tetování - Ježíš

28. srpna 2011 v 21:00 | Susan
První tetování si nechal Chris vytetovat už ve třinácti letech. Ale mamka mu to nechtěla povolit. Chris ale totiž tetování strašně moc chtěl, tak si ho nechal vytetovat za zády rodičů. Ale když pak přišel dom, Chrisové mamce se to celkem i líbilo, protože si Chris nechal vytetovat Ježíše s notami, což znamená, že je Chris moc rád, že mu bůh nadělil dar zpěvu :) Tetování Ježíš má vytetované na pravé horní pažy ;)
imagebam.com
 
 

Reklama
Jsem fanoušek: