Promos / Artwork

Promo fotka k albu Fortune

24. března 2012 v 21:58 | Susan
Dnes si Chris opět změnil svojí profilovou fotku na svém Twitteru. Teď si ji poslední dobou mění každý den, ale tentokrát tato profilovka něco znamená. Chris nám totiž zveřejnil tím promo fotku k albu Fortune. Je vážně škoda, že se objevila zatím pouze jedna, ale třeba postupem času jich přidá více ;) Musím říct, že se mi promo vážně moc líbí, je to totiž opět krásně modré :))
PS: Bohužel dnes přidám pouze jeden článek, vůbec nic totiž dnes není, ani nenapsal Chris nic na Twitteru.
imagebam.com

Cover (obal) singlu Birthday Cake remix

7. března 2012 v 20:08 | Susan
Určitě si vzpomínáte na spolupráci mezi Chrisem a Rihannou a to na dvouch remixech Turn Up The Music a Birthday Cake. Všichni byli dříve ohromeni, že se tihle dva opět spřátelili, ostatní hodily za hlavu a teď jsou opět přáteli, ale jenom přáteli. No, a dnes se objevil už cover nebo-li obal k Rihanninému singlu Birthday Cake remix, na kterém spolupracoval i Chris. Musím říct, že cover singlu je vážně moc hezký, moc to Rihanně sluší ;)
imagebam.com

Cover (obal) k albu Frotune!!

1. března 2012 v 18:19 | Susan
Chris si dnes opět zmenil svojí profilovou fotku, ale tentokrát něco znamená!! Ano, je tu konečně cover (obal) k albu Fortune! jsem vážně ráda, že dnes zveřejnil Chris dve věci zaráz a to tenhle cover a také i datum, kdy album Fortune výjde, 8. května. Mě osobně se tedy cover strašně moc líbí, je krásně modrý a Chris na něm vypadá elegantně úžasný :)) Písmo je napsané těmi tajnými policistickými znaky.Už se vážně na album těším, vypadá dokonale ♥ A tak si můžete všimnout, že v pravém dolním rohu je česky napsáno slovo Fortune a to tedy Štěstí. Je super, že tam je i český název :)) Vážně úžasné!! :)

Artwork Chrisové písničky Turn Up The Music

26. ledna 2012 v 18:08 | Susan
Když dnes Chris zveřejňoval na Twitteru, že už mu vyšla nová písnička Turn Up The Music. Chris dal na Twitteru i odkaz na svoji webovou stránku, kam dokonce přidal k songu i artwork této písničky. Artwork znamená něco jako obal této písničky. Je naprosto úžasný! Je dokonale udělaný! Nápis Fortune tam má napsané různými jazyky a také nezapomněl ani na Slovenský jazyk, což je úžasné, protože tam má napsané "Šťastie" což v angličtině znamená Fortune. Ta fotka Chrise je prostě naprosto dokonalá, jsem z ní unešená ♥
imagebam.com
 
 

Reklama
Jsem fanoušek: