Photos From Twitter

Chrisova profilová fotka #32

23. března 2012 v 20:50 | Susan
Chris si opět změnil sovjí profilovou fotku, naposledy si ji měnil včera a dnes už zas. Ale jsem i ráda, protože na tamté fotce nebyl ani Chris, ale umění nějakého malíře. No, Chris si sice změnil sovjí profilovku, ale tato fotka není aktuální, na této fotce je totiž Chris ještě jako malé dítě. Abych vám pravdu řekla, tak jako malý se mi teda nelíbil, ale říká se, že kdo není moc hezký jako dítě, je pak krásný v dospělosti ;) A to platí :))
imagebam.com

Chrisova profilová fotka #31

22. března 2012 v 17:03 | Susan
Nechápu, co to má znamenat. Tak nejdříve Chris smazal skoro všechny tweety i fotky a dokonce si také změnil i profilovou fotku na Twitteru. Vůbec mi nevadí když si ji vždy změní, tím líp, alepsoň máme aktuální fotky přímo pořízené od něho, ale tentokrát tuhle profilovku nechápu. Už jsem si sice zjistila, že tento obrázek nakreslil malíř Vincent Willem van Gogh. Ale nevím proč si ji tam dal, možná že se mu jeho obrazy líbí, ale jako profilovku si to teda dávat nemusel no..
imagebam.com

Chrisova profilová fotka #30

18. března 2012 v 21:11 | Susan
Chris si také dnes dokonce i změnil svojí profilovu fotku na Twitteru. Tamtu předtím už měl celkem i dlouho, měl ji totiž 14 dní, což je nejspíše Chrisův rekord :D Tato fotka se mi opět moc líbí, jen je na ní moc ověšen řetězama, doufám, že to měl jen jako kvůli té fotce a vždycky to takhle nosit nebude, to mi k němu totiž nesedí.
PS: Strašně moc se omlouvám, že jsem teďka asi tři nebo čtyři dny jsem vám affs neobíhala, vážně se vám moc omlouvám, zítra vše napravím, určitě ;) Poslední dny jsem totiž neměla moc času, doufám, že mi to odpustíte :)
imagebam.com

Nově přidané fotky od Chrise na Twitteru #2

18. března 2012 v 20:54 | Susan
Chris také dokonce i dnes přidal na svůj Twitter dvě fotky. První fotka je opravdu moc hezká a zároveň mě i pobavila, Chris se na ní totiž pokouší dělat jógu, a podle toho, co napsal, tak mu nejspíše moc nešla. K fotce napsal: "Pokus o jógu, vypadám spíše jako Jogurt! Lol" A pak také přidal i fotku, jak je v klubu, bohužel ale na ní Chris vidět nejde, protože ji sám fotil. Chris fotkou chtěl říct, ať si život pořádně užijeme. K druhé fotce napsal: " Žij svůj život, žij svůj život!"
imagebam.com imagebam.com

Chris se svými štěňaty Basquiat a Bruno

14. března 2012 v 21:00 | Susan
Dnes brzy ráno přidala Chrisova přítelkyně Kae na svůj Instagram (stránka na přidávání fotek) jednu fotku, na které je Chris s jeho novými štěňaty jménem Basquiat a Bruno. Musím říct, že je opět fotka dokonale barevná a moc mu to na ní sluší, nechápu, kde se to furt fotí, protože ta stěna je barevná strašně :D Ikdyž je tam chris moc hezkje, tak ta štěňata se mi moc nelíbí, ale to je asi kvůli tomu, že tato rasa bude hezčí, až budou dospělý psi ;) Všichni jsou takový neviňátka :D
imagebam.com

Nové žluté boty!

12. března 2012 v 20:23 | Susan
Chris přidal dnes brzy ráno na svůj Twitter novou krásnou fotku. Fotka je úžasně barevná, strašně moc se mi líbí, jak se Chris tváří a dívá na své nové žluté boty! :) Chris k fotce napsal: "Žluté foams!" Tuhle fotku jsem si hned zamilovala, prostě ta barevnost mě dostala ♥ Jenom nevím proč, ale Chris tuhle fotku před chvílí smazal, ale stihla jsem si ji uložit a přeložit ;)
imagebam.com

Chris s jeho auty?

8. března 2012 v 20:33 | Susan
Chris přidal včera později večer na svůj Twitter novou fotkou :) Na fotce můžete vidět jeho a ještě další čtyři krásně barevná a vytuňená auta. Chris k fotce napsal: "Jaká barva dnes?" Vážně nevím, jestli si chris z nás udělal srandu a nebo jestli to jsou opravdu všechno jeho auta. Vím, že auta má v oblibě, ale nevím, jestli jich má vážně tolik a ještě i toolik krásných :)) Je to možné, ale neřeknu vám to přesně ;) Jinak fotka je dokonalá a také krásně barevná ♥
imagebam.com

Chrisova profilová fotka #29

4. března 2012 v 13:53 | Susan
Nejen, že si Chris změnil na Twitteru opět fotku, ale tentokrát i pozadí. Předtím měl jako profilovku své album Fortune, které je očekáváno 8. května. Chris si ale cover ke albu dal tentokrát jako pozadí, takže jeho pozadí je krásně modré :)) Jinak profilová fotka se mi nějak moc jakože nelíbí, protože tam jde vidět pouze Chrisova tvář bez vlasů a ještě ke všemu z boku a vypadá tam prostě divně. Ale jinak jsem moc ráda, že si dal na pozadí cover (obal) svého alba Fortune ;)
imagebam.com

Chrisova nová štěňátka!!

29. února 2012 v 21:25 | Susan
Chris přidal před pár minutami na Twitter jednu překrásnou fotku! Jak víte, tak Chris má více psů a tak vám může být i jasné, že mezi nimi je také i nějaká fenka :D No a jedna Chrisova fenka dnes porodila krásná štěňátka. Jen mě zarazilo jedno, je jich totiž 12, nevím, ale připadá mi to nějak hodně... :D Ale je to vážně rozkošný, to až budou větší, tak půjdou hodně rychle na prodej, když to jsou štěňata, které vlastní Chris :)) Chris k této fotce napsal: "Nová štěňata!"
imagebam.com

Chrisova profilová fotka #28

25. února 2012 v 21:12 | Susan
Chris si dnes opět změnil svoji profilovku na Twitteru. Chris si vybírá poslední dobou opravdu výborné profilovky, jsou strašně moc hezké, tahle je taková hezky barevná, ale jeho pocity vytvářejí, že ho něco trápí. Chris je opravdu fotogenický, vždy když se vyfotí, tak to vypadá jako photoshoot ;) Fotka mě moc potěšila, zajímavě se tam tváří ♥
imagebam.com

Chrisova profilová fotka #27

21. února 2012 v 16:08 | Susan
Chris si změnil opět svojí profilovou fotku na Twitteru. Teďka musím vážně říct, že tahle fotka je děsně sexy ♥ Chris tentokrát profilovku vážně vychytal, protože je přenádherná. Opět nám totiž ukázal jeho tetování a jeho sexy vypracované tělo a krásně neviný obličej. Doufám, že si Chris tuto fotku nechá co nejdéle na Twitteru, protože je fakt moc hezká ;)
imagebam.com

Nově přidaná fotka od Chrise na Twitteru #1

19. února 2012 v 11:42 | Susan
Chris dnes asi po půl roku přidal jednu fotku na svůj účet na twitteru. Chris jich tam měl ještě nedávno asi 300 těch fotek, ale nikdo neví proč, to smazal. Jsem staršně moc ráda, že se Chris opět snaží komunikvat s fanouškama na Twitteru a to všemi způsoby. Takže, Chris dnes přidal na svůj Twitter fotku, na které můžete vidět nápis Chrisového očekávaného alba Fortune, psaného policistickým písmem StyleBats. Více informací o tomto nápisu ZDE. Zpráva, která je u fotky, je psaná někým jiným, takže to Chris RT: "RT : WOW...NĚKDO UŽ MÁ CHRISOVO BROWNOVO NOVÉ FORTUNE LOGO VYTETOVANÉ NA ZÁDECH- " droga!!" Je vážně dopbrý, že si to někdo nechal už i vytetovat ;)
imagebam.com

Chrisova profilová fotka #26

18. února 2012 v 20:37 | Susan
Chris si dnes asi po týdnu změnil svojí profilovou fotku na Twitteru :) Nevím, ale podle mě tahle fotka patří k nějakému photoshootu, myslím si to zatím jen já jak se tak zdá, ostatní zahraniční blogy nic nepíší, ale prostě ta fotka tak vypadá. Fotka je opět moc hezká, strašně hezky se na ní směje :)) Mu sluší snad všechno a to jako vážně :))
imagebam.com

Chrisova profilová fotka #25

10. února 2012 v 22:12 | Susan
Chris si dnes také změnil profilovou fotku opět. Musím říct, že to je po dělší době taková ta vystylizovaná fotka :) prostě se mi líbí, že je zde celá Chrisova postava a je tak úžasně pohodlně oblečen :) Takovéto fotky mám nejraději, prostě je nejlepší když je Chris oblečen do neformálního, prostě stačí mikina s kapucí, nějaký kalhoty které má níž, suprové boty jako vždy a navrch nějakou kšiltovku :) To miluju ;)
imagebam.com

Chrisova profilová fotka #24

8. února 2012 v 16:54 | Susan
Chris si dnes konečně změnil profilovou fotku na Twitteru, protože se musím přiznat, tamta se mi moc nelíbila, vypadal tam jak vlkodlak nebo tak něco :D Sice musím říct, že tato fotka je dost podobná, ale o hodně víc se mi líbí :) Ikdyž zde má Chris mírné strniště, tak mu to moc sluší. Právě teď se dokonce i spekuluje, jestli to není nějaký nový photoshoot, nebo promoshoot k albu Fortune. Jinak jsem moc ráda, že si ji změnil, vypadá zde jako nějaký sexy agent ♥
imagebam.com

Chrisova profilová fotka #23 + Omluva

4. února 2012 v 20:17 | Susan
Chris si včera změnil svojí profilovou fotku na Twitteru opět. Ale tentokrát musím říct, že si ji měnit neměl! On jetotiž na této fotce prostě neoholenej, takže je zarostlej a mě to k němu vůbec nesedí, prostě vypadá jak vlkodlak, nebo tak něco :D Kdyby nebyl Chris zarostlej, tak by mu to vážně moc slušelo, ale takhle... :D
PS: Strašně moc se vám omlouvám, že jsem včera byla nepřítomna na blogu. Večer jsem chtěla jít na počítač, ale trochu jsem se pohádala s našema, takže jsem prostě z počítače hned odešla a nestihla nic přidat...
imagebam.com

Chrisova profilová fotka #22

30. ledna 2012 v 20:34 | Susan
Chris si opět změni svojí profilovou fotku na svém účtě na Twitteru. To už není ani možné, vždyť on si ji mění snad každý den :D Ale musím říct, že tato fotka je elpší, než kterou měl předtím a lepší je i v tom, že jí má zvláštní. chris totiž stojí někde na parkovišti, kde jde vidět pouze ve spětném zrdcátku :) Moc kásná fotka ;)
imagebam.com

Chrisova profilová fotka #21

29. ledna 2012 v 10:55 | Susan
Chris si opět změnil svojí profilovou fotku na Twitteru. Divím, se že ji stále mění, ale pro nás tím líp, protože máme nějaké aktuální fotky alepsoň :)) Tato fotka je opět taková zvláštní, ale když jsem jí viděla z dálky, tak jsem se lekla, že na té fotce kouří, jako že mujde z pusy kouř, ale naštěstí ne :) nechci totiž aby Chris kouřil. Fotka má u mě opět úspěch ;)
imagebam.com

Chrisova profilová fotka #20

28. ledna 2012 v 10:47 | Susan
Chris si dnes brzo ráno opět změnil svojí profilovou fotku na svém účtě na Twitteru. Musím uznat, že tato fotka je úžasná :) Strašně se mi líbí, když je za ním občas ta cihlová stěna. Fotka je černobílá a tak to více vynikne. Chris tam vypadá moc hezky, má hezkou mikinu a k tomu dobrou kšiltovku :) Jen si myslím, že by se měl chris oholit :D Ne, si dělám srandu, vážně moc mu to sluší :))
imagebam.com

Chrisové profilové fotky #20

26. ledna 2012 v 17:07 | Susan
Chris si včera i dnes změnil profilovou fotku. Včera jsem si ji stihla ještě i uložit do počítače, takže vám ji dám sem také. První fotka je ta, kterou přidal chris včera na twitter. A druhé je ta, kterou si změnil již dnes :) Tato fotka se mi moc líbí, Chris má na ní i jakýsi klobouk :))
PS: Strašně moc se vám omlouvám, že sjem tu včera nebyla, ale on se mi najednou vypl internet a rozbila se nám krabička od internetu, takže jsem tu nemohla být. Ale taťka mi naštěstí koupil dnes novou, takže tu naštěstí jsem :))
imagebam.com imagebam.com

Chrisova profilová fotka #19

16. ledna 2012 v 20:33 | Susan
Chris si dnes opět změnil svojí profilovou fotku na Twitteru. Nevím, ale tato fotka mi také připadá jako z photoshootu pro album Fortune, ale to je jen můj názor, takže to není jisté :) Opět si tam dal Chris takovou hezky barevnou fotku na které se dobře tváří :)) Jsem strašně zvědavá, jestli to teda z toho photoshootu je nebo není. Jen vím, že ta fotka je úžasná ;)
imagebam.com

Chrisova profilová fotka #18 + fotka z photoshootu pro Fortune

10. ledna 2012 v 15:14 | Susan
Dnes si změnil opět po delší době Chris profilovou fotku na Twitteru. Ale není to jen ledajaká fotka, je to totiž fotka z photoshotu pro své nadcházejícíc album Fortune. V neděli nám psal, že jde fotit photoshoot k albu Fortune, a tak nám zde zveřejnil jakoby alespoň jednu fotku. Fotka je sice nekvalitní, ale alespoň víte, jak budou přibližně ostatní fotky vypadat :) Mě osobně se fotka tedy moc líbí. Chris zde vypadá dost dobře ;)
imagebam.com

Chrisova profilová fotka #17

1. ledna 2012 v 20:53 | Susan
Chris si dnes také změnil i svojí profilovou fotku na Twitteru. Nevím, ale tahle fotka je nějaká divná. Né jako že by se mi nelíbila, jen tam má Chris asi moc nagelované vlasy a tak mu prosvítá hlava no. Ale Chris zde dělá opět jeden ze svých obličejů a navíc je i hezky červeně oblečen a tak to tím tu fotku vylepšil ;)
imagebam.com

Chrisova profilová fotka #16

26. prosince 2011 v 20:31 | Susan
Chris si opět změnil svojí profilovou fotku na Twitteru :D To je fakt dobrý no, že si jí takhle furt mění, ale mohl by spíše ty fotky přidávat na WhoSay než si měnit profilovky na Twitteru :D Ale to je jedno, hlavně že jsou aktuální fotky. Tato fotka se mi opět moc líbí, ikdyž je tam Chris takovej jako smutnej, ale i tak je to zase krásná fotka ;)
imagebam.com

Chrisova profilová fotka #15

25. prosince 2011 v 22:00 | Susan
Chris si dnes také změnil sovjí profilovou fotku na Twitteru. Fotka je opravdu dokonalá. Opět je tam takový tajemný a je tu hlavně i zblízka, takže se mi fotka opravdu moc líbí. Líbí se i vám? ;)
imagebam.com
 
 

Reklama

Jsem fanoušek: