Personal Photos

Chrisova profilová fotka #33

25. března 2012 v 16:47 | Susan
A je to tu zas :D Chris si opět změnil svojí profilovou fotku na Twitteru. To není ani možný, že si jí teďka mění každý den :D Ale každopádně jsem moc ráda, protože opět nejsou moc novinky, přidala jsem akorát 3 články (když počítám i tento), takže přidám alespoň ještě i tohle. Jiank profilovka se mi děsně líbí, sice není barevná, ale Chris je na ní celý a je stylovej, takže úžasná fotka :)) Jinak fotka je prý focena z jeho domu, jestli je to pravda, tak tam mají fakt hustý zdi :D
imagebam.com

Personal Photo #28

23. března 2012 v 21:08 | Susan
Objevila jsem celkem dost osobních fotek, tak vám je sem přidávám :) na prvních dvou fotkách je Chris na pláži v Cancun, kde se pokoušel o nějaké pohyby :) Na té druhé fotce se mu to ale moc povedlo, borec ♥ Třetí fotka se bojevila včera náhodně, Chris je na nich s přáteli, aleo pravdu nevím, odkud fotka pochází. O čtvrté fotce vám bohužel nic říct nemohu, protože absolutně nevím, odkud se vzala, ale jistě vím, že to je z nějaké párty ;) Pátá fotka je z klubu Cancun, kde byl Chris společně s Godfrey Tabarez a Bertem. A poslední dvě fotky jsou s fanynkami ;) Všechny fotky jsou úžasný, jde vidět, že Chris je smíšek, neustále něco vymýšlí a je frut veselý ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photo #27

11. března 2012 v 14:02 | Susan
Už dlouho jsem vám sem nedávala osobní fotky a zrovna sjem na pár narazila, takže vám je sem dám ;) Na první fotce můžete vidět Chrise s nějako fanynkou v Kalifornii, fotka je z pátka. Na druhé fotce je Chrisovo Lamborgini, které je zaparkováno někde v okolí Kalifornie, tato fotka je také z pátka. Na třetí fotce si nechala nějaká Chrisová fanynka vytetovat slovo Fortune (název Chrisového alba, písmo je napsané v tajném policistickém písmě) na svojí ruku. Čtvrtou fotku Chris vyfotil pouze pro svůj song "How I Feel", kde se skrývá kapucí od mikiny značky Acapulco. A poslední fotku také Chris vyfotil pouze pro svůj nový song "Fuck The City Up". Všechny fotky jsou úžasné.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photo #26

25. února 2012 v 22:21 | Susan
Opět se objevili nějaké osobní fotky. Na prvních čtyřech fotkách je Chris vyfocen s fanouškama. Další dvě fotky jsou jak je v obchodím domě nějakém v Orlandu. A poslední fotka je ze včerejška, když si byl Chris zahrát s jeho přáteli basketbal :)) Fotky jsou úžasný, nejvíce se mi líbí ta druhá fotka, je na nic překrásnej ♥

Personal Photo #25

24. února 2012 v 21:59 | Susan
Po delší době vám sem přidávám nějaké osobní fotky ;) Na první fotce můžete vidět Chrise, jak právě nastupuje do letadla a má namířeno na Flrodi, fotka už je pár dní starší. chris se tam divně tváří, asi mu svítilo do očí :D Na druhé fotce se Chris vyfotil se známým basketbalistou jménem Pat The Roc. Na třetí fotce je Chris s jeho fanynkou, ale bohužel nevím, odkud fotka je. Na čtvrté fotce je Chris se spolurežisérem Godfrey Tabarezem, když spolu natáčeli Chrisův klip Turn up the Music. O páté fotce se říká, že to je nová promo fotka k albu Fortune. A na pátí fotce je také Chris s jeho fanynkoum fotka pochází ze včerejška, když byl Chris v H2O v Orlandě. Všechny fotky jsou naprosto dokonalý ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photo #24

11. února 2012 v 21:08 | Susan
Opět se objevilo pár osobních fotek :) Na první fotce můžete vidět Chrise s Tygou, jak někde sedí, ale bohužel nevím, odkud fotkap ochází. Na druhé fotce můžete vidět, jak to bude vypadat na předávání cen Grammy Awards, kde právě Chris zkouší. Na třetí fotce je Ludacris s Chrisem ve studiu, kde nejspíše spolupracují na jejich společném songu na Chrisovo album Fortune. Pátá fotka bohužel nevím odkud pochází, jen vím, že to je z toho stejného dne jako fotka jakou má Chris na profilovce na Twitteru. A na poslední fotce můžete vidět, kde bude Chris na Grammy Awards sedět. všechny fotky jsou dokonale krásný ♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photo #23

4. února 2012 v 22:06 | Susan
Objevila jsem pár osobních fotek :)) Na první fotce Chris pózuje s Americkou top modelkou. Na druhé fotce je Chris s Tygou a ještě jedním kamarádem nejspíše ve studiu. A poslední tři fotky jsou ještě z natáčení klipu Turn Up The Music. Takže na třetí je pouze Chris, na druhé můžete vidět, jak vypadá maska tanečnice a na poslední fotce můžete vidět samotnou tanečnici z klipu :)) jsem ráda že na té první fotce je chris oholený, protože to je nejnovější fotka a já už jsem se bála, že si ty vousy nechá :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photo #22

30. ledna 2012 v 21:00 | Susan
Našla jsem pár osobních novějších fotek Chrise, takže vám je sem dám. první fotku měl nejspíše Chris prvně na Twitteru, ale pak si ji předělal, na tu, co tam má teď. Na druhé fotce je Chris ve studiu, kde momentálně dokončuje své album Fortune. A na poslední fotce je se svým kámošem Big Hoodem :) Fotky se mi moc líbí ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photo #21

20. ledna 2012 v 21:51 | Susan
Objevilo se pár fotek, které nemám kam zařadit, takže je dávám semka :) Na první fotce je Chris s Soulja Boyem. Druhá fotka je ze včerejška, když byl Chris s Nasem ve studiu a nahrávali společný song. A třetí a čtvrtá fotka jr také ze včerejška, ale ze včerejší noci, když byl Chris s Karrueche v nočním klubu Roxbury. Takže na třetí fotce je s Chipmunkem a na čtvrté s Bustou Rhymesem, Chipmunkem a T-Painem.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photo #20

9. ledna 2012 v 20:48 | Susan
Právě jsem našla pár osobních fotek. Na první fotce je Chris s jednou fanynkou s kterou se fotil někdy začátkem nového roku. Na druhé fotce je Chris ve studiu a na hlavě má kšiltovku značky Trapstar Snapback. Na třetí fotce je opět Chris a to je fotka ještě z oslav na Nový Rok a to v nočním clubu Pure. A další dvě fotky už jsou o trochu starší, ale objevili se až teď, když byl Chris poskytovat rozhovor v rádiu AMP. Ta první fotka se mi moc líbí, jak se tam Chris usmívá :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photo #19

4. ledna 2012 v 21:04 | Susan
Mám tu pro vás pár osobních fotek. Na prvních dvou fotkách je Chris jak odlétá z letiště v Las Vegas do Los Angeles. Fotky jsou celkem nekvalitní, ale tak alespoň něco. Třetí a čtvrtá fotka je ještě z oslavy z Nového roku. A psolední fotka je jak se připravoval již starší vidoeklip She Ain't You, kde Chris i létal ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photo #18

30. prosince 2011 v 21:25 | Susan
Objevila jsem pár osobních fotek, tak vám je sem dávám. Na první fotce můžete vidět plakát, který vás zve do Pure nightclubu na New Year's Eve 2011, kde bude slavit Chris Silvestra a Nový rok. Chris zde dokonce i vystoupí, takže doufám že se objeví fotky a videa :) Na další fotce je Chris s nějakou fanynkou a poslední fotku jsem náhodně našla.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photo #17

28. prosince 2011 v 20:51 | Susan
Našla jsem pár fotek, které nemám kam zařadit, takže vám je dám do osobních fotek. Na první fotce můžete vidět tričko, na kterém je napsáno Mechanical Dummr, což je stránka, která tak jakoby trochu patří i Chrisovi :) Na druhé fotce je Chris s Kevinem McCallem a ještě s nějakou ženou a dítětem ve studiu, kde nejspíše nahrávají písničky na album které výjde v březnu a to Fortune. A na zbylých třech fotkách je vyfocen Chris s fanoušky :)

Personal Photo #16

26. prosince 2011 v 20:18 | Susan
Našla jsem pár fotek, které nemám kam zařadit, takže je dávám sem do osobních fotek. Na první fotce můžete vidět Kevina McCalla, který má oblečen tričko, které navrhl Chris. Tahle kolekce triček nese název Bee yourself. Další fotku měl Chris jako profilovku, když jsem tu nebyla, takže nejspíše před dvěma dny si ji změnil. Na třetí a čtvrté jsou fotky z klipu Another Round. A na poslední fotce můžete vidět, jak Chris fotí své navržené oblečení.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Když byl Chris malý

31. října 2011 v 20:18 | Susan
Rozhodla jsem se, vám sem dát i fotky z Chrisového dětství, protože jsem si říkala, že byste měli vidět, jak vypadal když byl mladší. Strašně moc jsem se snažila najít co nejvíce fotek, ale moc jich teda není. Myslela jsem, že těch fotek bude o hodně více, ale tak lepší než nic ;)

Personal Photo #15

29. října 2011 v 21:55 | Susan
Říkala jsem si, že už jsem vám dlouho sem nedávala žádné osobní fotky, tak jsem se rozhodla že vám je sem dám. A také mi přebívalo pár fotek, takže už i proto to sem dávám ;) První fotku má Karrueche (Chrisova přítelkyně) jako profilovku na Twitteru, fotka je vážně úžasná :D Druhou fotku Chris retweetoval od nějaké dívky, kterou ji na Twitter přidala, fotka je vážně dobrá, takí bych chtěla takovou dýni ;) A ostatní fotky jsem sehnala prostě po internetu ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photo #14

29. září 2011 v 21:09 | Susan
Našla jsem dalších pár osobních fotek, protože už nejsou žádné novinky, tak přidávám alespoň to. Na fotkách můžete např. vidět Chrisova tetování (5 a 6 fotka), Chrise oblečeného za Michaela Jacksona (3 fotka), Chrise s miminkem (15 fotka) a nebo Chrise ve studiu (10 a 11 fotka). Všechny fotky se mi moc líbí ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photo #11

24. září 2011 v 12:27 | Susan
Zatím moc novinek není, ale ony se spíše objevují až večer, takže spíše něco čekejte prostě večer. Tak vám sem alespoň dávám osobní fotky. Pár osobních fotek je novějších, ale pár jich je taky starších. Na fotkách můžete vidět např. Chrisovu mamku (12 fotka), obraz který nakreslil pro svojí přítelkyni Karrueche (11 fotka), Chrise který na pódiu stříká vodu po fanoušcích (3 fotka) a také profilovou fotku, kterou si dal Chris na svůj Twitter, ale hned jí poté smazal (1 fotka).
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photo #10

11. září 2011 v 21:06 | Susan
Už dneska nic není, takže vám semka přidám alespoň nějaké ty osobní fotky. Nějaké fotky jsou starší, ale nějaké také jsou nové. Např. ta první fotka je z obchodu, kde si Chris nejspíše vybíral nový snowboard nebo skateboard. Poté tam je fotka z vystoupení na VMA a také fotka, kterou někdo nakreslil a je vážně úžasná, také bych chtěla umět takhle krásně kreslit
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photo #9

5. září 2011 v 18:48 | Susan
Jemi to líto, ale dnes nejosu opět žásné novinky, takže jsem se rozhodla, že vám semka dám alespoň nějaké osobní fotky. Ne všech fotkách, je Chris prostě úžasnej, ať už se směje nebo nesměje :) Ty první čtyři fotky jsou nejnovější.První je z nějaké párty, na které Chris byl. Třetí fotka je ze studia, kde měl Chris zkoušky na VMA. A čtvrtá fotka je t té novi, kdy byl Chris s kámoši na nějaké pušti :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photo #8

25. srpna 2011 v 21:18 | Susan
Nevím proč, ale dnes jsem opravdu náhodně objevila spostu nových i starších osobních fotek. Chris je na nich vážně dokonalý! :) Na některých fotkách je např. s Lilem Waynem (19 fotka), Joshem Hansenem (21 fotka) a nebo s Trayem Songzem (17 fotka).
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photo #7

25. srpna 2011 v 21:04 | Susan
Našla jsem nějaké novější i starší fotky Chrise. Na některých fotkách je s fanoušky a některé fotky jsou např. z koncertů. A některý ty jeho momentky na fotkách, vážně miluju. ♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photo #6

25. srpna 2011 v 11:08 | Susan
Opět jsem našla nějaké nové i starší osobní fotky Chrise. Tyto fotky jsou různě sehnané po internetu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photo #5

20. srpna 2011 v 11:51 | Susan
Dnes jsem vám opět našla pár osobních fotek Chrise. Některé mám různě sehnané po internetu a nějaké z Twitteru. Asi nejkrásnější fotka je, jak jeden z Chrisových psů měl štěňátka a právě jedno z nich drží v ruce. Prostě dokonalá fotka, podle mě. :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photo #4

16. srpna 2011 v 21:35 | Susan
Dneska jsem našla další fotky, tak vám je sem musím dát. Tentokrát jsem vám semka přidala jen srandovní fotky, aby jste se mohli zasmát. Některé jsou vážně dobrý. Chris umí dělat moc hezky obličeje. Jednou mu dokonce i jeho pes vyházel oblečení z šatníku, to musel být na něj Chris asi hodně naštvanej, ale určitě mu to hned opustil, protože svý psy má moc rád :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama

Jsem fanoušek: