News

Nový Mixtape Boy In DeTention

5. srpna 2011 v 10:29 | Susan
Chris už nás dlouhou dobu připravoval na to, že bude nový Mixtape, který ponese název Boy In DeTention. Tento mixtape je ve stylu Hip Hopu, takže jak už na Twitter napsal sám Chris, komu se to nelíbí, tak ať to prostě neposlouchá. Chris nás nejdříve na tohle dlouhou dobu připravoval tím, že o tom furt psal, pak zveřejnil cover (obal) od tohoto mixtapu a dnes před pár hodinami ho konečně zveřejnil a vypustil do světa. Na mixtapu si můžete všimnout, že tam Chris spolupracoval se spousty umělců, jako je např. Justin Bieber, Kevin McCall, Tyga a Se7en. Písničky se mi líbí, ale asi moje nejoblíbenější je song s Justinem a to Ladies Love Me, protože ho mám moc ráda a tak takovýhle duet je prostě krásný. Jestli si písničky chete poslechnout, tak ZDE.

Výročí alba Kelly Rowland

30. července 2011 v 10:30 | Susan
Kelly Rowland slavila výročí svého alba se svými kamarády. Na párty pozvala Jamie Foxx, Christina Miliana, Cee Lo Green a také jejího společníka na Tour Chrise. A Kelly to chtěla oslavit někde na levém pobřeží, takže si vybrala noční club Eden v Hollywoodu. Připíjeli si na vydání jejího alba Here I Am. Kelly vystoupila s jejím hitem v "The Tonight Show s Jayem Leno", včera večer.

Chris vystoupí na VMA 2011

29. července 2011 v 10:29 | Susan
Mám pro vás skvělou zprávu. Chris právě potvrdil účast na MTV Video Music Awards, kde bude živě vystupovat s nějakou ze svých nových písní. Spekuluje se o tom, že zazpívá svůj nový hit LooK At Me Now, ale podle mě je tato písnička docela těžká a když u toho bude chtít Chris ještě i tancovat, tak to pro něj bude dost těžké. No, necháme se překvapit ;) Ale jinak zde můžete čekat videa a fotky z vystoupení

Kampaň Show your Hearts

28. července 2011 v 12:39 | Susan
Včera se vytvořila taková kampaň na pomoc sirotkům. Připojili se tam dokonce i známe hvězdy jako je Justin Bieber, Selena Gomez, Lady Gaga, Britney Spears atd. A samozřejmě že se musel připojit i Chris. Možná jste si už všimli, že Chris ma na Twitteru jako profilovku takové ruce, které dělají srdce. To je právě jakoby logo kampaně Show your Hearts. Jestli tuto kampaň chcete podpořit i vy, stačí když si dáte na Twitter jako profilovou fotku, jako má Chris.

Je to oficiální! Chris na turné Kelly Rowland

28. července 2011 v 11:49 | Susan
Už to není jen fáma, že Chris uzavřel dohodu. Chris a Kelly Rowland se oficiálně chystají na turné. Začátek turné je naplánován někdy na září. Termíny a místa konání ještě nebyly uvolněny, ale nemusíte mít strach, že se to nedozvíte, protože já vás budu o tomto informovat ;) Mimochodem, Chris to potvrdil na Twitteru :)

Chris se objeví na sólovém album Fazera?

27. července 2011 v 14:41 | Susan
Určitě znáte rappera, Dj, producenta a herce Fazera (skutečné jméno Richard Rawson), který je členem jedné kapely a to N-Dubz. Ale Fazer nejspíše chce zkusit, jak mu půjde sólová kariéra a chce vydat své první sólové album. V krátkém rozhovoru s DailyStar, Fazer prozradil, že chce, aby byl Chris součástí jeho zatím nevydaného alba. Takže se možná dočkáme nějaké písničky od Chrise a Frazera.

Lord Kossity bude spolupracovat s Chrisem

27. července 2011 v 14:13 | Susan
V nedávném rozhovoru s Lordem Kossity pro časopis Afrikafoot, francouzský rapper prozradil, že pro jeho další album bude spolupracovat s Chrisem.
Časopis se rappera zeptal: "Co chystáte za novou hudbu? Lord Kossity odpověděl: "Brzy odcházím do Spojených států, abych si mohl připravit své ještě nevydané album, které bude jak ve francouštině tak i v angličtině. Budu zejména spolupracovat s Kriss Krossem, Chrisem Brownem a Busta Rhymesem."

Chris na basketbalovém turnaji Nike Real Run Tournament

27. července 2011 v 13:16 | Susan
Chris se v pondělí zúčastnil basketbalového turnaje Nike Real Run, který se konal na střední škole Inglewood v Los Angeles. Chris byl jednou z mnoha celebrit, který se zúčastnil hvězdného turnaje Nike Real Run, který byl otevřen pro basketbalisty. "Dneska budu hrát basketball s kámošem Lebronem na Nike Real Run Tournament na střední škole Inglewood ještě dnes! Bude to šílený!" Napsal Chris na Twitter ještě před zápasem. Když mu zápas skončil, tak poté psal znovu na Twitter, že moc děkuje fanouškům, kteří na na něj zašli podívat!
 
 

Reklama
Jsem fanoušek: