News

Další soud! Ale byl zamítnut, protože šlo o podvod!

26. srpna 2011 v 21:47 | Susan
Teďka se někdy konal další soud, protože Chrisův soused si neustále stěžoval na Chrise. Říkal, že parkuje na místech, které jsou pro invalidy, nechává psy puštěné volně po chodbách, poslouchá nahlas muziku atd. Každý den volal policii, ale policie mu věřila, takže musel Chris každý den platit za každé jeho auto několik desítek tisíc. Před pár dny se ale konal soud. Ale vše dopadlo dobře, protože soudce to z Chrisového souseda nějak dostal a vše jim řekl, že to nebyla pravda. Takže tento soud je samozřejmě zamítnut a nic dál se už snad dít nebude. Pouze je pravda, že Chris parkuje na místech pro invalidy, ale tato místa mu byla přidělena, když si byt kupoval, akorát že to furt ještě nikdo ty značky pro invalidy nepřekreslil.

Big Sean nebude součastí vystoupení VMA. Ale Justin Bieber, ano? Taky, ne!

26. srpna 2011 v 21:17 | Susan
Dnes se objevil jeden papír, který by měl být původně na všechna vystoupení VMA. Na seznamu je napsané, že by snad měl Chris vystupovat s Justinem Bieberem s písničkou Next 2 You. Nikdo neví, jestli je tohle pravda, ale samozřejmě že to ví jen Chris, který právě dnes na Twitter napsal: "Jsem tak nadšený z VMA. Mé zkoušky na vystoupení mi dali hodně tvrdé práce! Žádní zvláštní hosté, jen JÁ!" Takže teď je v tom zmatek, protože tenkrát jsem vám psala, že tam bude mít Chris za zvláštního hosta Big Seana a zazpívají spolu písničku My Last. Teď se objevila novinka s Justinem a pak napsal Chris, že tam bude jen on. Takže nám nezbývá nic jiného, než jen čekat na neděli, kdy se VMA uskuteční :)
imagebam.com

Calvin Harris se smířil s Chrisem

26. srpna 2011 v 20:51 | Susan
Určitě znáte písničku Yeah 3x, kterou napsal Calvin Harris. Ale poté zavládli mezi Calvinem a Chrisem nějaké spory, takže se nějakou chvíli spolu nebavili. Ale po dlouhé době Calvin řekl: "Byl jsem znechucen touto situací. Jednou jsem musel to musel poslouchat i v originálu, a říkal jsem si "Wow. Dobrý". Chrisovi jsem dal polovinu písní. Pak vydal "Beautiful People" a teď jsem za to rád, protože je to skvělá píseň. Máme mezi sebou dobré vztahy. Už je to dobrý. Chris je jeden z mých nejlepších přátel, nyní." Takže je mezi nimi už vše v pořádku, což jsem ráda :)

Další Chrisův záchvat? Ne! Vše jsou jen výmysli!

24. srpna 2011 v 20:58 | Susan
Po internetu se roznesla další šokovaná zpráva! Prý si zašel Chris do jednoho clubu, kde ho nechtěli dovnitř pustit. Vyhazovači mu tohle řekli a poté prý tam Chris křičel po nich, že to jsou homosexuálové a rozbil jednu lahev. Tohle vše řekl Perez Hilton z RadarOnline, který řekl: "Chris Brown zešílel opět v Las Vegas v noci. Zavolal manažerovi a vyhazovače prý poslal někam a rozbil láhev v jeho záchvatu hněvu! Prostě šel na ně. Nazval je čůrá***!" Ale tohle si vše bohužel Perez vymyslel! Chris totiž na Twitter napsal: "Pro všechny: Nikdy už nejdu do klubu XS v Las Vegas! Jsou to blbci." Chris také poté napsal, že jim sice řekl svoje, ale ať z toho nedělají opět nějaké ty výmysli. Takže Chris nic zlého neříkal a ani nerozbil žádnou láhev. Prostě ho do klubu nepustili, protože měl na sobě prý nevhodné oblečení, což nehcápu, protože nevhodné oblečení do klubu si snad ani nejde vzít :D Takže takhle vznikají fámy!

Chris v The 40 Greatest Pop Stars In Music na 11. místě

22. srpna 2011 v 21:53 | Susan
Jedna zahraniční stránka Popdust zveřejnila článek, který nese název The 40 Greatest Pop Stars In Music. Popdust vám předtavuje seznam 40 nejlepších pop zpěváků v hudbě. První místo obsadila Lady Gaga, což jste si mohli i myslet, protože ona bývá v týhle seznamech na prvním místě většinou. Ale samozřejmě že se tam objevil i náš Chris a to hned na 11. místě z 40 celebrit. Pro Chrise to je velký úspěch, že se dostal až tak vysoko! Kdyby to viděl, Chris tak by byl určitě moc šťastný. Chrisovi opravdu moc GRATULUJI! V celém článku naleznete celý seznam.

Nejlepší Tweet dne

21. srpna 2011 v 21:24 | Susan
Na stránce PopCrush zveřejnili článek, který zněl: "Nejlepší Tweet Dne: Chris Brown psal o minulosti." V článku je napsané: "Dnes na Twitteru Chris Brown všechny likvidoval. Přes zprávu na Twitteru naznačil, že se dál poučuje z jeho minulosti ... a můžeme jen předpokládat, že měl na mysli jeho hrubý vztah s ex Rihannou, o kterém se bude spekulovat znovu a znovu v rozhovorech." Takže tenhle Tweet byl za nejlepší zprávu za dnešní den.

Big Sean na turné F.A.M.E.

21. srpna 2011 v 20:25 | Susan
Chris včera oznámil, že prý bude na jeho nadcházejícím turné rapper Big Sean. To snad není možný tohle. Na jeho turné už má být kelly Rowland, T-Pain, Tyga a teďka ještě i Big Sean, jen doufám, že tam nebudou všichni v ty samý dny, ale každej nějak jinak. Ale také se spekuluje o tom, že by snad Chris vyměnil Kelly Rowland za Big Seana, což je klidně možné. Ale 5 hostů na jednom turné, to by bylo vážně něco :D

Chris na Mixtapu Big K.R.I.T.

20. srpna 2011 v 10:33 | Susan
Včera vydal rapper Big K.R.I.T. svůj další mixtape s názvem Last King 2: God's Machine. Na mixtapu se objevilo hodně známých zpěváků, např. Wiz Khalifa, Berner, Yelawolf, Big Sant a samozřejmě i náš Chris. Písnička s Chrisem se jmenuje Yoko a je to remix, na kterém ještě spolupracoval i Wiz Khalifa a Berner. Písnička je na mě až moc do Hip Hopu, takže můj šálek kávy to prostě není. No můžete posoudit sami, jestli se vám líbí nebo ne :)

Joe Jonas chce Chrise na jeho cestách

19. srpna 2011 v 11:45 | Susan
Jak už asi nejspíše víte, tak Joe Jonas se už dal na sólovou dráhu zpěváka a celkem se mu to daří. Teď připravuje své první album a bude mít i turné. Před pár dny, však dělal Joe rozhovor s JoBro, kde se také zmínil, s kým by chtěl být na cestách. Joe řekl: "Mým snem je v seznamu mít, wow ... myslím, že turné s Chrisem by bylo v pohodě," řekl, protože Chris mu pomáhal s jeho prvním singlem See No More. "Myslím, že děláme oba dva stejnou hudbu a rádi spolu spolupracujeme, takže by to mohlo fungovat."

Chris se zapojil do RCA Music Groups

19. srpna 2011 v 11:27 | Susan
RCA Music Groups má v seznamu několik hvězd, ale teď se seznam rozšířil díky Chrisovi, Justinovi Timberlakeovi, Kelly Rowland a Britney Spears. V nedávném rozhovoru pro Billboard, generální ředitel společnosti Peter Edge vysvětlil, že když byl ještě seznam neúplný, tak sledoval některé hvězdy na scéně, které by mohli do seznamu patřit. Řekl: "Stále pracujeme na naší nově založeném seznamu. Ale když to takhle půjde dál, tak budeme mít asi 70-80 zákonů, což je dobře zvládnutelný počet. To bude zahrnovat mnoho superstars, jako Kings of Leon, Foo Fighters, Alicia Keys, Britney Spears, Kelly Rowland, Ke$ha, Daughtry, Christina Aguilera, Kelly Clarkson, Chris Brown a Justin Timberlake."

Informace o vystoupení na MTV VMA 2011

19. srpna 2011 v 10:37 | Susan
Právě jsem našla informace o všech vystoupení, které se uskuteční na MTV VMA 2011. A jak jsem vám už jsem dřív psala, tak Chris tam bude vytupovat také. Našla jsem jednu listinu, kde jsou napsané všechny vystoupení. U Chrise je napasané, že jeho speciálním hostem bude Big Sean, takže můžeme očekávat písničku My Last a písničku Look At Me Now. Tyto písničky mám strašně moc ráda, takže se na vystoupení už moc těším. K tomu je i napsané, že Chrisovo vystoupení bude trvat 4 minuty, což je celkem dlouhá doba. VMA se uskuteční 28. srpna. Což je za chvíli ;)
imagebam.com

Chris v žebříčku Top 10 Watched on YouTube

18. srpna 2011 v 21:02 | Susan
Dneska jsem dokonce i našla jeden žebříček, který udělala stránka Youtube. Žebříček se jmenuje Top 10 Watched on YouTube. Na prvním místě se umístil skvělý Justin Bieber, který má v žebříčku sice nejméně videoklipů, ale dost sledovaných, takžetím pádem vyhrál a moc mu Gratuluji. Ale Chris se v tomto žebříčku samozřejmě taky objevil a skončil na 9. místě, které je taky moc hezké. Je hlavní, že se do tohohle žebříčku vůbec dostal :) Takže mu také moc GRATULUJI :) Nyní se podívejte na celý seznam :)

1. Justin Bieber; 1 776 915 655 zhlédnutí (15 videoklipů)
2. Lady GaGa; 1 685 794 626 zhlédnutí (56 videoklipů)
3. Rihanna; 1 420 141 278 zhlédnutí (52 videoklipů)
4. Eminem; 1 335 003 834 zhlédnutí (33 videoklipů)
5. Shakira; 1 036 895 580 zhlédnutí (66 videoklipů)
6. Black Eyed Peas; 984 336 241 zhlédnutí (44 videoklipů)
7. Britney Spears; 890 493 905 zhlédnutí (52 videoklipů)
8. Beyoncé; 823 307 234 zhlédnutí (68 videoklipů)
9. Chris Brown; 761 264 187 zhlédnutí (31 videoklipů)
10. Michael Jackson; 741 912 317 zhlédnutí (59 videoklipů)

Chris v Billboardu

13. srpna 2011 v 11:06 | Susan
Chris se objevil v Billboardu a to hned třikrát. Tento týden se objevilo album F.A.M.E. (prodalo se 690,374 kopií k dnešnímu dni v USA) a už je na 60. pozici v Billboard 200 a na 15. místě v hitparádě Billboard R&B. She Ain't You je na 27. místě v Hot 100 a na 5. místě v Billboard R&B. A skoro nový singl Wet The Bet se umístil na skvělém 37. místě v Billboard R&B. Takže Chrisovi gratuluji, že se je tak tolikrát na Billboardu. :)

Chris v seriálu In The Flow With Affion Crockett

12. srpna 2011 v 14:04 | Susan
Našla jsem další celkem zajímavou novinku. Chris si totiž zahraje v dalším seriálu, který se vysílá na stanici FOX. Seriál se jmenuje In The Flow with Affion Crockett. Tento seriál já osobně tedy neznám, ale vy možná ano. Bohužel ani nevím, co tam bude Chris dělat, protože o tom nejsou žádné informace. Já se na to dívat nemůžu, protože tuhle stanici nemám, ale vy se na to dívat můžete. Tento díl s Chrisem budou vysílat 21. srpna od 21:30. Jestli se tento díl objeví i na YouTube tak vám ho semka dám, ale počítejte s tím, že bude v angličtině

Dostupný prodej vstupenek na F.A.M.E. Tour 2011

12. srpna 2011 v 13:41 | Susan
Konečně vám můžu říci, že si lidí můžou už od dnešního rána zakoupit vstupenky na nějaký Chrisův koncert z Turné F.A.M.E. Předprodej vstupenek byl zahájen dnes ráno v 10 hodin. Zakoupit si je můžete na stránkách Ticketmaster nebo LiveNation. Dokonce jsem vám i zjistila, kolik bude stát jeden lístek a dost mě to překvapilo. Cena jednoho lístku se bude pohybovat od 675,- až 1 460,- KČ. Podle mě totiž ty lístky stojí nějak málo, ale tím líp, alespoň bude na Chrisových koncertech více lidí. Pokud se objeví ještě nějaké informace, určitě vás budu o tom informovat.

V čem byl Chris na letišti oblečen?

11. srpna 2011 v 21:17 | Susan
Já vím, že jsem vám už sem psala, o jeho batohu a o botách, ale teďka vám zde kompletně napíšu, co všechno měl Chris v ten den na sobě. Měl na sobě sluneční brýle Ray-Ban, královskou modrou mikinu Diamond Suppply s nášivkou (1 360 KČ), džínové kalhoty Levis, tenisky Vans, a jeho vlastně navržený MCM kožený batoh. Podle mě byl Chris moc hezky oblečen, vážně mu to moc slušlo :)

Pokud se nudíte při opalování, pusťte si Yeah 3x

10. srpna 2011 v 21:48 | Susan
Jedna internetová stránka topzine.cz zveřejnila článek, který se týká opalování. Asi si říkáte, proč to sem dávám, ale v článku také psali, že opalování na sluníčku si můžete zpříjemnit tím, že si poslechnete nějakou vybranou muziku. Psali tam také Chrisově písničce Yeah 3x. Do článku napsali: "Ležíte na dece, sluníčko se do vás opírá ze všech sil, veškerá tělesná aktivita ztlumená k nule. Začíná vás přepadávat nuda? Skoncujte s ní. Pomůže vám Chris Brown a jeho Yeah 3x. Tahle skvělá taneční věc se dostane do každičkého místa opalujícího se těla, dodá mu další energii, nabudí smysly - zkrátka ovládne celou osobnost. Yeah 3x udělá z obyčejného opalování výjimečnou party slunečních paprsků, jež budou řádit na vašem těle."

F.A.M.E. Tour 2011

10. srpna 2011 v 20:48 | Susan
Chris právě dnes oznámil jeho F.A.M.E. Severoamerické turné, které odstartuje v Torontu 12. září. Po celém turné ho budou doprovázet i tři zpěváci, a to Kelly Rowland, Tygá a T-Pain.
Chris k turné řekl: "Toto turné bude úžasné, určitě to bude hudebně dost dobréa. Chci přinést spoustu energie a nadšení pro všechny své fanoušky. Tohle bude velká show." Na tohle turné se už strašně moc těším. Snad se objeví i spoutu fotek a videí :)

(pro data k turné si rozklikněte článek)

Chris pozván na koncert na počest Michaela Jacksona

10. srpna 2011 v 10:41 | Susan
Katherine Jackson je matkou zesnulého Michaela Jacksona, která osobně rozeslala pozvánky na koncert na počest Michaela a doufala, že to všichni příjmou. Jay-Z, Kanye West, Chris Brown, Christina Aguilera, Cee Lo Green, Usher, Bruno Mars a Justin Bieber obdrželi osobní pozvánku od paní Jacksonové. Podle TMZ se akce bude jmenovat Michael Forever a bude se konat 8. října v Cardiffu ve Walesu. TMZ říká, že Cee Lo Green, Christina Aguilera a Kanye West tuto pozvánku potvrdili, zatímco Chris, Justin Bieber a Bruno Mars tohle zdvořile odmítli kvůli konfliktům. Je velká škoda, že Chris nebude zpívat na tomto koncertě, určitě by se mu to moc povedlo.

Chrisův singl Run It slaví 6. let

9. srpna 2011 v 21:14 | Susan
Přesně před 6ti lety, Chris vydal svůj první singl Run It! Tenhle singl Chris nahrál s Juelz Santana. Tímto klipem Chris všechny okouzil a taky se do něj všichni zamilovali. Fanoušci po celém světě slaví 6 let tím, že sledují staré Chrisovi videoklipy a obvzlášť Run It a na Twitter mu retweetují zprávy a vytvořili i stránku na Twitteru #6YearsOfBreezy. Před 6ti lety Chris vydal 4 alba, 4 mixtapy, prodal přes 10 miliónů desek, měl pět turné turné a mnoho dalšího. Jsem tak moc ráda, že je tu Chris s námi už 6 let. Jeho kariéra je úžasná. Já považuju Chrise za velmi talentovaného, ochotného a také úžasného zpěváka, herce a také tanečníka. Šťastných 6 let Chrisi! :)

Tinie Tempah chce Chrise na svém albu

9. srpna 2011 v 20:39 | Susan
Tinie Tempah bude vydávat své druhé album, na kterém bude i Adele, Chris a Usher. Hovoříme-li o jeho nadějné spolupráci se zpěvačkou Adele. Na začátku tohoto roku řekl: "Rád bych se s ní spolupracovat, bylo by to absolutně neuvěřitelné, ale je to všechno o tom, jestli ona bude souhlasit." Tinie také pak ještě v rozhovoru řekl, že by strašně rád spolupracoval s Chrisem a Usherem. Takže v nejbližší době můžeme čekat tenhle duet ;)

Chris v nové romantické komedii Think Like A Man

8. srpna 2011 v 20:26 | Susan
Po internetu koluje zpráva, že by měl snad Chris mít nějakou roli v romantické komedii Think Like A Man. Film se soustředí na vztah odborníka, jehož osobní život je v troskách. Tento film byl původně jen kniha, ale má strašně dlouhý název a to Act Like a Lady, Think Like a Man: What Men Really Think About Love, Relationships, Intimacy and Commitment. Knihu napsal Steve Harvey. Chris si zahraje s herečkou Gabriellou Union. Tento film by měl původně vyjít 4. dubna příštího roku.

Chris bude dalším Michaelem Jacksonem?

6. srpna 2011 v 22:26 | Susan
Jelikož je Michael Jackson po smrti, je tu další náhradník za tohoto krále popu. Chris totiž chctěl být už od malička jako Michael Jackson. Protože když byl Chris malý, tak chtěl umět tančit jako Michael, tak se to naučil tím způsobem, že ho sledoval v televizi a učil se to podle něj. Od té doby, umí Chris tančit i zpívat jako Michael. Na pouhých 22 let má Chris ještě hodně času na to stát se Králem popu! Chris s Michaelem jsou totiž dost podobní, každý z nich umí dobře zpívat, dobře tancovat, stylově se oblékat a také se nebojí udělat na koncertech nějaké erotické pohyby. Spoustu lidí říká o Chrisovi, že je to další generace krále popu. V celém článku naleznete videa, kde můžete vidět, jak se umí Chris pohybovat. Doopravdy jak Michael Jackson.
Chcete aby byl Chris v budoucnosti králem popu?

Justin Bieber se nesmí kamarádit s Chrisem?!

6. srpna 2011 v 21:49 | Susan
Podle zdroje The Sun, řekla Selena Gomez svému přítelovi Justinu Bieberovi, že se nemá kamarádit s nějakými jeho kamarády. Samozřejmě, že mezi Justinovi kamarády patří i Chris. Selena nechce aby se také kamarádila se Seanem Kingston a Lilem Waynem. Nechce to kvůli tomu, že když byl Sean malý, tak prý kradl, Lil držel neoprávněně v ruce na veřejnosti zbraň. A Selena nechce, aby se kamarádila s Chrisem kvůli tomu, že zbil Rihannu. Nevím jestli je to pravda, ale jestli ano, tak mě celkem Selena teda naštvala! Protože to není její věc, je to jen na Justinovi s kým chce a nechce se kamarádit.

Rozhovor s Kelly Rowland pro Idolator.com

6. srpna 2011 v 21:13 | Susan
Kely Rowlnad měla před nedávnem rozhovor s Idolator.com, kde Kelly něco řekla k turné s Chrisem. Kelly řekla: "Chris se mi líbí. Toto je neuvěřitelný umělec a já jsem opravdu šťastná, že pojede na turné se mnou." A když už jsme u toho, můžeme od těhle dvou skělých zpěváků čekat i nějakou spolupráci? Na tohle Kelly odpověděla: "Uvidíme. Byla jsem před několika měsíci s Chrisem ve studiu, ale to už měl album dokončené, tak jsme už nemohli udělat spolu píseň včas na tomto albu. Doufám, že nějaká spolupráce v budoucnu ale bude."
 
 

Reklama

Jsem fanoušek: