News

Bow Wow na F.A.M.E. Tour 2011

21. září 2011 v 18:04 | Susan
Právě jsem se dozvěděla, že Chrisův kámoš rapper Bow Wow, bude také součástí F.A.M.E. Tour 2011. Vlastně jakoby nahradí Kelly Rowland, která už za chvíli součástí turné nebude. Chris bude s Bow Wowem zpívat nejspíše písničku Ain't Thinkin About You, což je úžasné, protože tato písnička se mi také moc líbí. Také se už objevili i termíny. kdy tam bude Bow Wow vystupovat.
(termíny v celém článku)

DJ Drama oznamuje spolupráci s Chrisem a J. Cole

20. září 2011 v 18:32 | Susan
DJ Drama nám dnes potvrdil spolupráci s Chrisem. On totiž zveřejnil zprávu, který mu napsal jeho fanoušek na Twitteru a tím, že tu zprávu také zveřejnil, tak to znamená jako souhlas :) Dokonce nám tam i napsal datum, kdy jejich písnička výjde, takže víme, na kdy se máme tešit. Myslím že tahle spolupráce bude opravdu skvělá :) Jinak DJ Drama na twitter zveřejnil zprávu: "RT : Takže bude mít píseň s a ? <<<<<<<<<<<<< 11. října."

Jedna dívka s tetováním FAME

17. září 2011 v 14:36 | Susan
Dnes zveřejnila jedna dívka, kterou má Chris přidanou, na svůj Twitter fotku, na kterém je ona s jejím tetováním FAME. Dívka na Twitter napsala: "Zde je tetování, které jsem ti slíbila >>> " Chris také tuto zprávu reetwetoval, takže jí jakoby také zveřejnil. Mě osobně se tetování moc líbí, také bych si klidně nějaké nechala udělat, ale když už, tak nějaké malé :) Také bych chtěla aby mě Chris nějakou moji zprávu zveřejnil, ale zatím se to nestalo :/

imagebam.com

R. Kelly mluví o Chrisovi

15. září 2011 v 20:49 | Susan
Našla jsem jeden rozhovor, ale nejde sem vložit, takže vám sem dám alespoň překlad, kde R. Kelly mluví o Chrisovi, když dělal nějaký rozhovor. R. Kelly tam o Chrisovi mluví vážně moc hezky :)
Jaký je váš mladý oblíbený umělec?
"Chris Brown, protoje na stené úrovni jako já a je to skromný kluk. Chris Brown chodíval do mého ateliéru, když mu bylo 13, 14, 15 a 16."
A v té době jste už poznal jeho potenciál?
"Absolutně! Dost často jsem mu to říkal, často s DJ Williamsem. A řeknu vám jednu věc, mám velkou úctu ke Chrisovi Brownovi a smekám před ním klobouk. On šel do studia, a udělal to, co má dělat a to mě dorazilo!"

První koncert z F.A.M.E. Tour 2011

13. září 2011 v 17:41 | Susan
"Toronto! Vítejte na motherfu ** na "F.A.M.E. Tour, " prohlásil Chris na první koncertě na F.A.M.E. Tour 2011 v Torontě na Molson Canadian Amphitheatre. Tohle je další koncert po 6 letech, ale jen v USA, protože Chris dělal koncerty mimo USA. Jak už jsem vám psala, tak tam s Chrisem včera vystoupil také rapper Tygá, T-Pain a Kelly Rowland. Chris zahájil koncert písničkou "Say It With Me". Chris byl strašně moc nadšený, protože se aréna vyprodala úplně celá :) Tohle první vystoupení trvalo 90 minut. Zářící tančil Chris ve tmě na písničku "Beautiful People" a také si pozval jednu fanynku na pódiu na písničku "Wet The Bet". Chris byl moc šťastný že se vrátil na turné po 3 letech. A také po koncertu prohlásil: "Tohle je sakra šílený! OMG! Torontooooooo!!!!!" zvolal po triumfální premiéře.

Chrisovo F.A.M.E. Tour již dnes!

12. září 2011 v 20:53 | Susan
Právě dnes 12. září začíná Chrisovo turné, které má pro své album F.A.M.E. Tohle jeho turné právě dnes začíná v Torontu, takže podle mě by právě teď měl mít Chris svůj první koncert, protože před hodinou psal, že jde na to :) Takže už zítra se doufejme objeví nějaké fotky a také videa, což doufám že ano :) Jen jsem vám to sem chtěla napsat, protože na tenhle den jsem se už dlouho těšila, protože budou alespoň nějaké ty články o koncertech atd. Takže zítra snad vše z prvního koncertu dodám :)

Chris dosáhl miliardu názorů na YouTube

12. září 2011 v 20:03 | Susan
Právě jsem se dozvěděla, že Chris dosáhl miliardu názorů na svých videí na VEVO! Teď se Chris už tedy připojil k těm, co také dosáhli před miliardu názorů. Např. Justin Bieber, Beyoncé, Lady Gaga, Black Eyed Peas, Shakira atd.
Nejvíce názorů ze všech Chrisových videí dosáhl známý klip With You, který má více než 123 milionů zobrazení. Takže Chrisovi mco gratuluji, protože to je velký úspěch ;)

Rihannina rodina chce Chrise zpátky?!

10. září 2011 v 21:57 | Susan
Podle pověstí, prý Chrisova ex-přítelkyně Rihanna chce Chrise opět zpátky. Potvrdili to i její nejbližší příslušníci rodiny. Dva její bratránci řekli, že ona ho pořád moc miluje a už mu i odpustila. "Chris udělal chybu, ale odpustila jsem mu to" prý řekla Rihanna. Poté i její příslušníci rodiny řekli, že by byli rádi, kdyby se dali opět dohromady a myslí si, že ji Chris také furt miluje. No nevím, co je a tom pravdy, ale jestli tohle pravda je, tak si myslím že, Chris už Rihannu zpátky chtít nebude, protože má svoji přítelkyni a to Kae.

Dívka co vrátila Chrisovi hodinky, právě udělala rozhovor

10. září 2011 v 21:27 | Susan
Určitě si vzpomínáte na dívku, co vrátila při Chrisovém vystoupení na MTV VMA 2011 jeho drahé zlaté hodinky. Tato dívka se jmenuje Alisha Barton, které je 24 let a pochází z Ohii. Chris jí odměnil tím, že dostala na 21. září speciální VIP lístky do zákulisí, kde se potká s Chrisem v Ohiu. Alisha také poskytla rozhovor pro MTV News, kde řekla: "Byla jsem vlastně hned u pódia, hned za trampolínou. Můžete mě tam také za tou trampolínou vidět ... v televizi jste mohli vidět, jak si Chris sundal hodinky a odhodil je. Myslela jsem, že to udělal schválně. Přiletěli ze vzduchu, tak jsem je vzala a dala na zápěstí. Ale bála jsem se, že dostanu vynadáno. Ale když přišel z pódia, tak jsem přišla k němu, ale on mě vůbec neviděl. A pak jak jsem šla zpátky, kde jsem stála předtím. Pak tam ke mně přišla paní ... a paní mi řekla: Potřebuji ty hodinky. Tak si je vzala." Poté ještě dodala: "Já jsem si myslela, že to nebylo drahé. Tak jsem si je dala na zápěstí a čekala, než si někdo pro ně příjde. Je to šílené. Je to jako s autem, když se ho snažíte prodat. Ale v mé mysli prostě bylo, že si je nemůžu nechat. Je to tak šílené. Ještě jsem se z toho dotěď nezpamatovala. Mí přátelé jsou už mnou pravděpodobně unaveni, protože furt o tom mluvím," smála se.

Chrisovo parkování na místa pro postižené bylo jen nedorozumění

9. září 2011 v 21:39 | Susan
Chris právě zažil svůj druhý nejhorší zlom života. Jeden z Chrisových sousedů, si totiž na Chrise furt strašně stěžuje a volá místní policii. Volá kvůli tomu, že prej mu po chodbách pobíhají psy, má nahlas puštěnou muziku atd. Ale Chris furt říkal, že si vše vymýšlí, že ho chce jen potopit. Také soused říkal polici každý den, že Chris parkuje auta na místech pro postižené. Což je sice pravda, ale tyto místa mu byla přidělena, když si byt koupil a dosud to nebylo přemalováno. Chris také musel každý den zaplatit za každé auto co má. Ale vše se vyřešilo a tento soud byl nakonec zamítnut, takže vše byla jen lež! 15.000 dolarů bylo Chrisovy vráceno, protože tolik ho stály ty pokuty za auta dohromady. Nechápu proč tohle ten soused udělal!

Beautiful People na Billboard Hot 100

9. září 2011 v 21:12 | Susan
Na Twitteru jsem se dozvěděla, že Chrisova písnička Beautiful People, kterou má i s rapperem Benny Benassi, je umístěna na Billboardu. Obejvila se v Hot 100 a je na 43. místě. Je to usper, že tahle písnička se tam vůbec dostala, jsem moc ráda :) Jinak doufám, že se vše změní a třeba se i Beautiful People dostane co nejbíže prvnímu místu. Jestli byste chtěli hlasovat, tak mustíe být nejspíše přihlášení :) Jinak na seznam se můžete podívat ZDE ;)

Nebezpěčné Chrisové surfování na autě!

7. září 2011 v 17:19 | Susan
Jak už nejspíše víte, tak Chris v sobotu zbeřejnil na Twitter jedno video, kde surfuje na autě. Znamená to, že se Chris prostě drží střechy auta a auto se normálně rozjede, takže jakoby jezdí na střeše auta. Jenže tohle je dost nebezpečné! Protože kvůli téhle zábavě už zemřelo několik lidí a mám strach, aby obětí nebyl i Chris.
Jenže dnes opět na Twitter napsal, že jde opět surfovat na autě! Je to strašný. Já nechci aby tohle dělal! Mám strach že z toho auta spadne a prostě se mu něco stane!

Chris má nové Lamborghini

3. září 2011 v 21:07 | Susan
Chris se včera projížděl po Los Angeles jeho novým vylepšeným Lamborghini. Lamborghini auto je speciálně upravené legendárním F-86 Sabre. Chris se inspiroval hlavně díky autu, které má i Tom Cruise Maverick, který je přezdíván Top Gun. Dokonce i tento muž může Chrisovi nové auto závidět, protože ho má ještě vylepšenější. Nevím sice kolik, ale jen vím, že Chris má doma v garáži hodně aut. Zdá se mě, že jich má tak 6, takže tohle je nejspíše 7 :) Jinak tohle auto, je vážně překrásný a taky dost luxusní! :)
imagebam.com

Odměna pro fanynku, která vrátila Chrisovi hodinky

2. září 2011 v 22:15 | Susan
Právě po tom, co si vzal Chris na sebe tu mikinu s tou zprávou pro fanoušky, jsem se dokonce i dozvěděla, že ta dívka, co Chrisovi vrátila ty jeho drahé zlaté hodinky, bude i sladce odměněna. Pro Chrise totiž tyhle hodinky znamenají hodně, takže je velmi rád, že se našla poctivá fanynka, která mu hodinky vrátila. Chris ji zatím neměl tu možnost osobně poděkovat, ale ta možnost nastane. Chris jí totiž pozval do zákulisí tuné F.A.M.E. Té dívce dost závidím, protože potká osobně Chrise a také se může podívat úplně po všem co bude v zákulisí :)

Chris měl speciální zprávu pro své fanoušky na své mikině

2. září 2011 v 22:01 | Susan
Jak už jsem vám psala, tak Chris byl včera večer opět v nějakém klubu Eden v Hollywoodu. Ale až teď se všude píše, že Chris měl dokonce i na zadní straně své mikiny, speciální zprávu pro své fanoušky. Na mikině bylo napsano "Fuck You Pay Me" Což v překladu znamená "Jděte do prd*le s placením." Tuhle zprávu, jsem teda absolutně nepochopila, jen vím, že to mělo být jakoby poděkování za ty Chrisovy hodinky, co mu fanoušci vrátili. Takže Chris asi myslel to, že alespoň nemusí platit za nové. Jen se teď spekuluje o tom, jestli to bylo vtipné nebo spíše nevhodné :D

Kdo je lepší zpěvák? Chris nebo Justin Bieber?

1. září 2011 v 17:54 | Susan
Na zahraniční stránce HollywoodLife před pár dny zveřejnili článek, který zpěvák je lepší ve zpěvu. Psali tam pouze o Chrisovi a Justinu Bieberovi. Takže se může hlasovat pouze mezi nimi. Také mě to dost překvapilo, protože zatím vyhrává Chris! Je to pro mě neuvěřitelné, protože jsem si myslela, že Justin bude mít o hodně víc hlasů než Chris, ale není tomu tak. Takže Chrisovi zatím moc gratuluji, ale bylo by mi to jedno, kdo by vyhrával, protože oba dva mám moc ráda :) Takže hlasovat můžete i vy ZDE.

Young Dinero mluví o spolupráci s Chrisem a Kidem Cudi

31. srpna 2011 v 20:26 | Susan
Rapper Young Dinero se včera na Twitetru zmínil, že bude spolupracovat s Chrisem a Kidem Cudi. Dokonce to i zmínil v rozhovoru, který dělal na předávání cen VMA 2011. Young Dinero na Twitter napsal: "Můj nový track s Chrisem Brownem a kamarádem Kidem Cudi bude propuštěn v říjnu, ale jsem titul oznámím 8. září!" Takže se můžeme těšit na další spolupráci s Chrisem. Nevím jak vám, ale mě se zdá, že každý chce nahrávat s Chrisem nějaké písničky, ale to je asi tím, že má Chris překrásnej hlas ♥

Chris bude hrát v seriálu The Game

30. srpna 2011 v 13:40 | Susan
Jeden z herců ze seriálu The Game, navrhl, že by mohl Chris hrát v 5. sérii. Herec Pooch hall napsal Chrisovi na Twitter: "Uvidíme ho v 5. sérii ..."
The Game je dramatická komedie, která sleduje příběh studenta, který je v oboru medicíny a odmítá následovat svého přítelem, který je na významné univerzitě a hraje profesionální fotbal. V obsazení seriálu jsou: Tia Mowry (sestry sestry), Pooch Hall, Meagan Good, Stacey Dash a mnoho dalších. A teď tam možná přibude i Chris. Sezóna číslo 5. by měla být vydána v lednu 2012.

Chris gratuloval Beyonce k otěhotnění

29. srpna 2011 v 21:31 | Susan
No, před chvílí jsem vám psala, že Jay-Z se ani neuráčil stoupnout a zatleskat po Chrisovém výkonu na VMA, které se konalo včera. A jak už možná víte, tak Beyonce také vystupovala s nějakou její písnikou a na konci dokonce ukázala i své bříčko. Takže to znamená, že Beyonce je těhotná se svým manželem Jay-Zem a čekají spolu své první dítě. Ikdyž Jay-Z Chrisovi po vystoupení ani nezatleskal, tak i přesto jim Chris pogratuloval přes Twitter. Chris přesně napsal: "Gratuluji k dítěti Beyonce a Jay-Zovy."

Jay-Z nezatleskal za výkon Chrise na VMA 2011

29. srpna 2011 v 21:03 | Susan
Jak už jsem vám dnes sem několikrát psala, tak Chris vystupoval na VMA 2011, kde udělal pro nás fanoušky fantastickou show! Všem se to strašně moc líbilo, dokonce Kanye West a Justin Bieber si stoupli hned od začátku a celou dobu obdivovali Chrise, co všechno dokáže a tím mu chtěli říct, že mu drží palce. I na konci vystoupení si snad všichni stoupli a Chrisovi zatleskali až na jednoho! Pouze Jay-Z si ani nestoupl a ani Chrisovi nezatleskal, místo toho si tam pil nějaký nápoj a na Chrise se koukal, jako by ho neměl rád. Ostatní si myslí, že je to kvůli tomu, co Chris udělal před léty Rihanně. Ale jen vím, že Chris ho má rád, takže si možná teďka něco udělali. Ale tohle nevím jistě...

Lindsay Lohan se ptá Chrise na Twitteru, jestli se spolu sejdou

29. srpna 2011 v 20:34 | Susan
Právě včera večer, se uskutečnilo MTV Video Music Awards 2011, kde jak už víte, vystupoval Chris s několika písničkami. Hned poté, co se všichni rozešli domů, hned Chrisovi psali, že to bylo úžasné vystoupení atd. A také mezi nimi byla i Lindsay Lohan, která mu napsala: " Zabil jsi to. " Lindsay to myslela tak, jako že všechny ohromil a samozřejmě, že Chris tuto zprávu retweetnul. Ale poté mu ještě pak Lindsay napsala: " chceš se setkat?" Takže Lindsay nejspíše touží se s Chrisem potkat a někam si s ním vyrazit. Jestli Chris na tohle odpoví, tak vám dám vědět ;)

MTV Video Music Awards 2011

29. srpna 2011 v 8:48 | Susan
Jak už jistě víte, tak včera se uskutečnilo předávání cen MTV VMA 2011 (Video Music Awards). Jak už jsem vám psala, tak Chris byl nominován na dvě ceny a pak ještě na 1 cenu, kterou měl napůl s Big Seanem. Ale právě jsem se dozvěděla, že Chris nevyhrál žádnou cenu :( Jednu cenu mu vyfoukla Nicky Minaj s písničkou Super Bass a druhou Katy Perry & Kanye West s písničkou E.T. Sice Chris nic nevyhrál, ale ukázal na pódiu krásnou show, která se všem moc líbila. :) Takže alespoň něco no :)

Swizz Beatz varuje o Chrisovém představení na VMA: Připravte se!

28. srpna 2011 v 13:22 | Susan
Swizz Beatz dělal dříve velké show, ale teď se jde pouze jen podívat na VMA, je totiž zvědav na vystoupení Lila Wayna, Pitbulla, ale hlavně je strašně moc zdědav na výkon Chrise. Swizz se totiž objevil i na zkouškách Chrise, kde se učil taneční kroky na VMA a byl z toho unešen. Swizz řekl: "Velký sál je jiná etapa. Myslím, že to je příležitost, aby byl ještě víc kreativní. Velké pódium je výborné, protože když jste ne něm, tak víte, že celý svět sleduje jen vás a lidé mohou vidět jaký máte skutečný talent a zručnost. Poté ještě dodal: "Všichni se připravte. Vy všichni se lépe připravte, bude to velký."

David Banner mluví o novém singlu Amazing, který bude s Chrisem

27. srpna 2011 v 21:01 | Susan
David Banner, který spolupracoval s Chrisem v roce 2008 na "Get Like Me" a poté na Mixtapu "Boy In Detention" a albu "Fortune" prozrazuje informace o jeho novém singlu Amazing, který bude s Chrisem a na Davidovém nadcházejícím albu "The Make Believe Album".
David řekl: "Chris je můj opravdový přítel. Je tak mco velký, že ho beru skoro jako člena rodiny Fanoušci se už nemůžou dočkat až uslyší náš další duet. Za chvíli si fanoušci můžou poslechnout ochutnávku tohto singlu, který se jim bude určitě líbit."

Chris udělá "něco, co nikdy neudělal" na VMA

27. srpna 2011 v 10:05 | Susan
Dnes zveřejnila stránka MTV.com jeden článek, týkající se Chrisového vystoupení. Píše se tam, že jeho choreografové jsou Rich a Tone. Chris naposledy vytupoval na VMA v roce 2007, kde zazpíval písničku Wall To Wall, poté písničku s Rihannou Umbrella a pak ještě kousek písničky Kiss Kiss. Ale teď má Chris představit v neděli něco, co ještě nikdy nepředvedl. Chrisovi to dalo prý strašně velkou práci se všechny kroky naučit a také se musel naučit i něco speciálního pro své fanoušky. Jeden z choreografů Rich řekl: "Vy určitě uvidíte v neděli Chrise na 1000%. Samozřejmě každý ví, že umí skvěle zpívat, má skvělou hudbu, a kromě toho budete moci vidět, jaky je vlastně skvělý tanečník." Poté i choreograf Tone řekl: "Pracovali jsme s Chrisem mnoho let, ale nikdy jsem ho neviděl takhle pracovat na své vystoupení. Ukáže tam skoro všechny své triky, které se dosud naučil, určitě to bude něco svěžího a nového. Něco, co nidky předtím neukázal." Stále se jen dohaduje, kterou písničku se Chris chystá zazpívat. Je možné že to bude právě řada hitů z alba F.A.M.E., např. Deuces, She Ain't You nebo Look At Me Now. Kterékoli z těchto výše uvedených skladeb je možné, že budou právě na vystoupení VMA.
 
 

Reklama

Jsem fanoušek: