News

Soulja Boy se také nechal obarvit na blond

27. října 2011 v 21:21 | Susan
Mám pro vás další novinku, která se vlastně ani moc netýká Chrise, ale je to trošku společné. Právě dnes nebo včera se nechal známý rapper Soulja Boy také přebarvit na blond. Ale nemyslete si, že kopíruje styl Chrise, to né, protože on měl už tyhle vlasy i v červnu tohoto roku, ale pak se nechal přebarvit zpět. Je to vážně super! Už tu máme dva černochy, kteří si nechali vlasy přebarvit na blond a oboum to strašně moc sluší :))
imagebam.com

Kelly Rowland: "Mám velký respekt ke Chrisovi Brownovi"

26. října 2011 v 21:20 | Susan
Kelly Rowland je nejnovější celebritou, která podporuje Chrise tím, že má k němu úctu. Chrise v jednom kuse strašně chválí s zastává se ho. Kelly dělala nedávno rozhovor pro US magazine v kterém řekla: "Já budu cestovat s Chriem Brownem ... Sice je to stále v procesu plánování, ale i tak jsem nadšená! Jsem ráda, protože Chris se před ničím nezastaví - Ať už je to v dance muzice nebo hip-hop nebo co to je, tak to je prostě velký umělec a tak mám k němu velký respekt. Mám pocit, že jsem tohle také udělala za celý můj život, zkouším nové věci a nikoliv nejsem jen u jedné věci." Od Kelly je to moc hezké, že k němu má respekt a tak ;)

Chris napsal vánoční song pro Justina Biebera!

26. října 2011 v 20:25 | Susan
Tuhle zprávu jsem se dozvěděla už včera, ale zapomněla jsem vám to sem včera dát :D Možná že víte, že Justin Bieber bude mít 1. listopadu své další nové album s názvem Under The Mistletoe, které bude vánoční. Takže na tomto albu budou vánoční písničky. Také tam bude písnička s názvem Christmas Eve, kterou napsal a produkoval Chris. Je to vážně úžasné, že Chris napsal vánoční písničku pro svého kamaráda Justina ;) Až se písnička objeví, tak vám ji sem rozhodně dám, aby jste slyšeli co Chris napsal :))

Chris se s Kelly Rowland furt schází!

23. října 2011 v 21:03 | Susan
Dozvěděla jsem se že se prý Chris s Kelly Rowland začali dost scházet. Kelly tenkrát Chrise tak trochu ignorovala, když ji pozval někdy na večeři, ale zdá se, že se při turné dost sblížili, protože se setkávali spolu každý den a také spolu travili dost času, ale to dělají také i teď. Chodí spolu na včeře a nebo se prostě jentak sendou na nějakém neoznačeném místě. Někteří říkají, že prý možná něco spolu mají, nebo že spolu na něčem pracují a nebo to jsou prostě jen dobří kamarádi. A já nevím čemu mám prostě věřit :D

Dnes bylo na óčku Best of...Chris Brown

23. října 2011 v 20:14 | Susan
Právě jsem se dozvěděla, že dnes odpoledne ve 12 hodin bylo na óčku Best of....Chris Brown! Týjo, mě to tak naštvalo, že jsem to neviděla. Chtěla bych totiž vidět ty klipy, který tam vybrali a který byl jako první :) Ale předtím jsem ještě o tom bohužel nevěděla. Nedívali jste se třeba vy? Nevíte jaké tam byli Chrisovi videoklipy a tak? Prosím, jestli to víte, tak mi to sem napište. Předem moc děkuji ;)

Paris Jackson je velkým fanouškem Chrise

22. října 2011 v 21:47 | Susan
Určitě si vzpomínáte na to, jak byla dcera slavného Michaela Jacksona Paris na koncertě v Los Angeles. Na koncertě byla bez svých dvou bratrů, ale místo nich si vzala své nejlepší kamarádky. Podle určitých svědků, tam prý Paris celou dobu křičela Chrisovo jméno a také tam na Chrisovi písničky i tancovala. Pak také vystrčila ruce z davů a poslala Chrisovi srdíčko. Zdá se že se Paris určitě moc bavila, protože také napsala na Twitter: " ÚŽASNÁ show dnes večer!!Byli jste skvělý!!dodala. Jsem moc ráda, že je tak nadšeným fanouškem ;)

Kelly Rowland chrání Chrise!

22. října 2011 v 21:34 | Susan
Možná že někteří z vás ví, že známá zpěvačka Kelly Rowland je také porodcem ve slavném X-Factoru. A právě v posledních dnech tam měl nejspíše někdo nejaké urážky na Chrise. Sice nevím jaké a ani co se stalo, ale jen vím co Kelly řekla: "Myslím, že by měl dostat druhou šanci. Miluji svého Chrissy boo. Je to opravdu milý mladý muž. Každý si zaslouží odpičinout si a nechat ho být." Od Kelly je to moc hezké :) Jde vidět že jsou dobří kamarádi.

Chris se nechal obarvit opět na blond!

21. října 2011 v 22:23 | Susan
Mám tu pro vás velkou novinku o Chrisovi!! Možná že si vzpomínáte, že byl Chris jednu dobu obarven na blond. Jenže Chrisovi se to asi líbí více blond, než tak jak to má, tak se nechal tedy opět přebarvit. Zjistila jsem to až před chvílí, takže to byl pro mě celkem dost velkej šok, ale mě se Chris líbil i předtím, takže mi to nějak moc nveadí, jen říkám, že předtím mu to slušelo více no a zvlášť teď to má ještě nějaký moc blonďatý. Chris se nechal obarvit nejpíše 19. nebo 20. října, ale to nevím přesně. Také se s tím ani nepochlubil na Twitteru, ale poznala jsem to podle fotek. Tak co? Jak se líbí Chris vám? :)
imagebam.com imagebam.com

Chrisův koncert v Illinois byl přesunut

21. října 2011 v 21:21 | Susan
Možná že víte, že se měl původně Chrisův koncert v Illinoisu konat 2. listopadu. Sice nevím proč, ale úředník na koncertní sál zjistil, že se prý lístky na koncert prodávali až moc dobře. Nevím co to má s tím společného, ale prostě tento koncert se přesunul na dnešek. Ale všude se píše, že prý koncert byl přesunut kvůli programování. Takže vám to radši píšu, jen aby jste byli informováni o všem ;)

Chris na kanále FUSE celý den

17. října 2011 v 20:55 | Susan
Dneska na kanále Fuse probíhalo celý den něco o Chrisovi, prostě tam byli různé rozhovory, nejnovější zprávy, nejžhavější videa, fotky a videa z koncertu z FAME TOUR 2011 atd. Prý to bylo něco speciálního, protože celý den prostě probíhali nejnovější zprávy o Chrisovi. je to vážně super. Doufám že se i něco objeví, třeba nějaká videa nebo tak něco ;)

Rihanna říká, že je šťastná za úspěch Chrise

11. října 2011 v 20:06 | Susan
Rihanna dělala nedávno před pár dny rozhovor pro časopis Esquire, který oficiálně výjde až v listopadu tohoto roku. Rihanna v tomto rozohovoru chválí Chrise :) Rihanna v rozhovoru řekla: "Je úžasné, že se mu zase daří jako dřív.. I když se svět zdál proti němu, však víte! Teď mám moc ráda hudbu, kterou dělá. Jsem fanoušek jeho hudby. Vždycky jsem byla jeho fanouškem. Samozřejmě, že jsem byla na něj nějakou dobu dost naštvaná z pochopitelných důvodů. Ale vše je to už za mnou. Už to trvalo až mco dlouho. Byla to opravdu velká nenávist. Ale teď jsem nadšená, když vidím pokroky během jeho kariéry. Nikdy bych mu nepřálala nic hrozného. Nikdy. Nikdy jsem mu to nepřála." Od Rihanny je to vážně moc hezké, je super že mu vše odpustila má ho furt ráda, ale pouze jen jako kamaráda :)) Má u mě plus :D

Chrise nezakázali ve velké Británii

11. října 2011 v 18:59 | Susan
Takže opět tu byla velká lež! Všichni totiž tvrdili, že Chrisovi vstup do Velké Británie zakázali a tak nemohl vystupovat na koncertě speciálně pro zesnulého Michela Jacksona. Říkalo se, že do Británie nemůže kvůli incidentu, který měl v roce 2009 s Rihannou. Jenže jeden zdroj TMZ nám prozradil, že se ptali Chrise co na to říká, že nemůže do Velké Británie kvůli tomu a on odpověděl, že klidně by na koncert pro Michaela mohl, jenže měl právě v tu dobu turné, které má už dlouho naplánované a tak by musel zrušit jeden koncert. Ale samozřejmě se zachoval správně a nemohl zklamat své fanoušky, tím že by koncert byl zrušen, takže do Velké Británie kvůli tomu nejel. Takže Chris normálně do Británie jet klidně může kdy chce, ale bohužel zrovna v tu dobu němel prostě čas a dal přednost svým věrným fanouškům :))

Chris nemohl na koncert pro počest Michaela Jacksona

8. října 2011 v 22:15 | Susan
Možná že někdo z vás ví, že dnes se uskutečnil koncert pro zesnulého Michaela Jacksona ve Velké Británii v Cardiffu. Tento koncert byl nazván Michael Forever. Na tomhle koncertu se podílel například také Cee Lo Green, Christina Aguilera a Kanye West. Chris se také chtěl zúčastnit, ale bohužel nemohl! Je to kvůli tomu, že nesmí vstoupit do Velké Británie, kvůli incidentu s jeho bývalou přítelkyní Rihannou v roce 2009. Vůbec to nechápu! Proč kvůli tomuhle, nemohl zazpívat pro svého zesnulého idola! je to od nich pěkně odporné. A už vůbec to nechápu, protože paní Jacksonová dokonce poslala i Chrisovi pozvánku a Chris tam nakonec chtěl jít, protože chtěl zazpívat přímo pro Michaela. Prostě to je bordel tohle všechno!

Chris bude mít příští rok turné po Evropě

8. října 2011 v 20:59 | Susan
Dnes se objevila jedna zajímavá zpráva, že Chris v nedávném rozhovoru řekl, kde bude mít turné příští rok 2012. Ano! Chris řekl, že turné bude mít po Evropě, takže je celkem pravděpodobné, že Chris bude mít možná koncert i zde :) Ale to není ještě jisté. Chris ale řekl, že ještě neví, kdy se Tour bude konat. Jestli se dozvím něco víc, tak vás určitě o tom budu ihned informovat ;)

Všechno nejlepší k narozeninám Chrisové matce

8. října 2011 v 20:51 | Susan
Dnes je sobota 8. 10. a právě dnes má Chrisova mamka Joyce Hawkins narozeniny! Chris jí dnes také popřál na Twitteru: "Všechno nejlepší mami!!!!!! Miluji tě!" Je to od Chrise moc hezké že to napíše i na Twitter přesto, že s ním je i jeho mamka na Tour. Takže já ji také přeji všechno nejlepší, hodně lásky, štěstí a hlavně zdraví :) A kdo chcete také popřát Chrisové mamce, tak jí napište na Twitter ZDE.

Chrisova ex Draya Michele říká, že je Chris velmi inteligentní

7. října 2011 v 21:51 | Susan
Možná že znáte jednu ženu jménem Draya Michele, která je Chrisovou ex-přítelkyní. Draya v rozhovoru s Sister 2 Sister Magazine řekla: "Když Chris udělá nějakou chybu, tak se odrazí hned zpět. On má prostě schopnost tohle dělat. Každý jeho krok je strategicky naplánován. On ví, kdy má učinit správné rozhodnutí, a kdy ne. Chovám k němu velký respekt. Sleduji ho a on je opravdu inteligentní." Myslím, že je to od Draye moc hezké, že si tohle o Chrisovi myslí a co je také pravda. ;) Je moc milá...

Chris měl prý sex se zpěvákem Martynem! Není to pravda!

3. října 2011 v 19:42 | Susan
Opět se šíří hloupé drby! Chris si prý před pár dny psal na Twitteru s nějakým zpěvákem jménem Martyn. Psali si prý o sexu, psali si jak se to dělá atd. Poté si prý také psali, že si ten sex spolu prý užili atd. Takže všichni dělají z Chrise homosexuála! Jenže tyhle hloupé povídky nejsou vůbec pravda! Nemůže to být už vůbec pravda, protože Chris homosexuály moc v lásce nemá. Chris také říkal, že by mohl podat na ty lidi, co to roznášejí i žalobu! Chris jí nejspíše podá a bude soud, protože už několikrát se roznášeli nějaké takovéhle drby. Chris také o tom psal nenápadně na Twitter: "Pojď synu .. Teď jsem nigga a ležím tady po dobu 2 minut slávy. (to je pauza v momentě G) Nechám mé právníky aby to zvládli .." Poté ještě napsal: "Přestat dělat fake rozhovory! To je pauza!" Je mi Chrise moc líto, protože tyto zprávy proletěli celý svět....

Chris vyhrál dvě ceny v Bet Hip-Hop Awards 2011

2. října 2011 v 21:06 | Susan
Včera se konalo udílení cen Bet Hip-Hop Awards 2011. Chris byl nominován na hromadu cen a to hlavně s písničkou Look At Me Now. A samozřejmě že si Chris něco domů seou odnesl. Odnesl si dvě ceny a to za Perfect Combo Award (Best Collab) a People's Champ Award (Viewers' Choice). Sice se to konalo včera večer, ale všechny bližší informace, fotky a videa se objeví až 11. října. Už se na fotky a videa vážně strašně moc těším a Chrisovi samozřejmě gratuluji ;)

"Run It" v TOP 100 nejlepších písní 2000-2010

1. října 2011 v 20:27 | Susan
Podle amerického kanálu VH1, je Chrisův první singl z alba Chris Brown jedním ze 100 nejlepších skladeb od roku 2000 až do roku 2010. Písnička se jasně jmenuje Run It, která se umístila na 70. pozici. Jsem strašně moc ráda, že se v tomto žebříčku objevila alespoň jedna písnička Chrise také ta nejhlavnější, protože tahle písnička rozjela Chrisovu kariéru. Pro celý žebříček klikněte ZDE.

International Love a Legendary budou zaslány do rádií

1. října 2011 v 20:20 | Susan
Právě jsem se dozvěděla, že písnička "International Love" s Pitbullem a písnička "Legendary" s DJ Khaledem, Ne-Yoem a Keishou Cole mají něco společného. Tyto písničky mají společné to, že obě dvě budou zaslány do amerických rádií, kde budou poté každodenně vysílány. Písničky se tam mají zasílat někdy začátkem října a když je dnes toho 1. října, tak se tam už možná také zaslali. Jen je škoda, že ty písničky nezaslali i k nám do rádií :D

Chris nebude vystupovat ve Vancouveru, to je FAKE

28. září 2011 v 14:23 | Susan
Chris byl zaměřen falešným agentem, který všem oznámil, že Chris bude vystupovat ve Vancouveru, dokonce už i naplánoval datum a vše ostatní. Zdroj TMZ získal ten papír, na který Chris napsal: "právní tým vypálil ... obviňuji společnost s názvem EJ Media Group, který podvodně prezentuje sebe jako rezervačního agenta s cílem zorganizovat 10. listopadu koncert ve Vancouveru." Koncert byl oznámen již včera, ale hned jak se tohle všechno Chris dozvěděl, tak rychle na Twitter napsal, že je to falešná zpráva. Chris napsal: "Show ve Vancouveru je FAKE!!" Chris řekl, že když byli na tuto zprávu upozorněni, tak ihned volali na místo Pacific Coliseum, kde se měl koncert konat. Do telefonu jim řekli, že místo již je zaplaceno, takže to mají už zajištěné. Ale když jim vše řekli, tak samozřejmě koncert jakoby zrušili a vrátili EJ Media Group všechny peníze. Chápu, že fanoušci z Vancouveru mohou být dost zklamaní, ale Chris prostě má vše už naplánované a změnit se to bohužel nedá.

Šíří se pomluvy, že je Karrueche těhotná s Chrisem!

27. září 2011 v 22:53 | Susan
Dříve jeden zdroj MediaTakeOut šířili novinky o tom, že je Chrisova přítelkyně těhotná už dva měsíce a to s Chrisem. Jenže tohle byli naštěstí jen hloupé pomluvy! Dokonce se o tom všude bavili i v rádiových stanicích. Chris ale dnes na Twitter napsal: "Tak a máme jasno není těhotná!!! Lol" Já jsem tak strašně moc ráda, že Karrueche není těhotná, protože já nechci, aby byl Chris už otcem, prostě je podle mě na to ještě moc mladý.

Chris napsal na Twitter kousek textu Rihanniny písničky

25. září 2011 v 21:10 | Susan
Chris opět napsal takovou zvláštní zprávu na svůj Twitter. Tentokrát Chris napsal na Twitter kousek textu z Rihanniny písničky. A zdroj zjistil že napsal kousek textu z písničky "We Found Love". Chris přesně na Twitter napsal: "Někdy mám pocit, jako bychom našli lásku v nejvíce beznadějném místě". Jakmile ale Chris zjistil, že to média rozebírají, tak hned poté zprávu smazal. Co si myslíte? Chce Chris Rihannu vážně zpátky, nebo se mu tenhle kousek textu prostě líbil a myslí si, že je to pravdivé, tak proto to napsal? Já si myslím spíše tu druhou variantu, protože Chris už přece přítelkyni má a to Karrueche :)

Chris se setkal s fanynkou, která mu vrátila hodinky

23. září 2011 v 21:53 | Susan
Chris se konečně setkal s tou fanynkou, která mu na MTV VMA představení vrátila ty jeho drahé zlaté hodinky. Tato fanynka se jmenuje Alisha, která prožila krásný večer :) Chris jí totiž chtěl poděkovat osobně, ale tenkrát už ji nemohli najít, takže se rozhodl, že jí udělá nezapomenutelný večer :) Chris pozval Alishu před koncertem do zákulisí ve městě Cincinnat v tuto středu. Nejprve ale Chris opatřil Alishu dvoumi sedadli v první řadě na jeho koncertu, takže byla jakoby VIP. Poté si dali spolu výborný dort a nafotili fotografie, které se prý fotili na její mobil, takže fotky se neobjevili a asi ani neojbeví. Poté jí Chris provedl celým zákulusím a nakonec jí podepsal veškeré fotografie, jaké Alisha jen chtěla. Takže Chris byl moc rád, že jí mohl osobně poděkovat a ona byla ráda, že ptokala Chrise na vlastní oči a to zblízky. :) Prostě krásně strávený večer :)
imagebam.com

Další singl s Fat Joe

22. září 2011 v 20:26 | Susan
Fat Joe brzy vydá své další album, které zatím nemá určené datum vydání. Jen vím, že první singl z tohoto alba bude s Chrisem a ponese název Another Round. Fat Joe v jednom rozhovoru řekl: "První singl s Chrisem Brownem je šílený. Je produkován Cool & Dre a Young Lad. [...] Chris Brown má skvělý hlas, takže písnička vyzní moc dobře." Už se na jejich společný song moc těším ;)
 
 

Reklama

Jsem fanoušek: