News

Chris nebude dělat v roce 2012 rozhovory?

30. prosince 2011 v 21:01 | Susan
Chrisova manažerka Tina Davis dělala před pár dny rozhovor s Billboardem, kde dokonce i prozradila, že Chris v příštím roce 2012 nebude nejspíše dělat rozhovory. Sama Tina ví, že se to moc nedá, nedělat rozhovory, ale sníží to na minimum, poprotže Chrise potřebuje zaměřit pořádně na hraní a hudbu. Tina v rozhovoru řekla: "ale nemysltete si, že se snažíme bát krutí, sobečtí nebo neuctivý k nikomu. Ale je to kvůli tomu, že rychle vznikají nepravdivé zprávy, které pak poškozují samotného Chrise." Já doufám, že to nemyslí vážně, protože by to bylo vážně blbý, kdyby nedělal vůbec žádné rozhovory. Ale na druhou stranu je zase chápu, protože to je fakt, že pak vznikají falešné zprávy, kterým lidí věří a pak ještě více odsuzují Chrise...

Rihanna a Chris se pořád milují?

29. prosince 2011 v 21:56 | Susan
Chris s Rihannou se dnes sešli na Twitteru ve stejný čas a jak už víte, tak Chris na Twitter už moc nepíše, ale je zajímavé, že dnes napsala dva tweety. Chris na Twitter napsal: "Miluji tě víc, než si myslíš" A asi po 5 minutách napsala na Twitter i Rihanna: "Já tě budu vždycky milovat " A před několika měsíci přeci už i Rihanna v rozhovoru řekla, že to Chrisovi už dávno odpustila a je strašně ráda za jeho úspěchy. Nevím co si o tom mám mylset. Skoro všude píšou, že si to napsali jako vzájemně, pprootže to napsali i ve stejný čas. Ale já tomu stejně nevěřím, porotže Chris má svojí Karruechce kteoru má strašně moc rád a přece by ji jentak neodkopl kvůli Rihanně a já ani navíc nechci, aby chodil s Rihannou zase, jsem ráda spíše ráda, když chodí s tou Karrueche, ale není to moje věc, takže to je vše jen na něm.

Ladies Love Me v seznamu písní Beyonce v roce 2011

29. prosince 2011 v 21:31 | Susan
Beyonce si udělala tento rok opět seznam písní, které se jí nejvíce líbí a zveřejnila to na své stránce BeyonceOnline. A určitě si vzpomínáte na song, na kterým Chris spolupracoval s Justinem Bieberem. Písnička se jmenuje Ladies Love Me a je na Chrisovém mixtapu Boy In Detention. A zdá se, že tuhle písničku si Beyonce oblíbila a tak ji zařadila do svého seznamu. Je to vážně úžasné, že se líbí Beyonce i takovýhle styl hudby :))
(seznam v celém článku)

Chris bude na Grammy Awards v roce 2012

29. prosince 2011 v 21:12 | Susan
Podle serveru RadarOnline.com, který má exkluzivní novinky, by měl prý Chris učinit triumfální návrat na Grammy Awards 2012. Chris je tentokrát nominován na tři ceny a to na nejlepší R&B album (F.A.M.E.), nejlepší rapový výkon a nejlepší rapový song (Look At Me Now). "Chris se nesmírně zlepšil jako člověk od posledního incidentu. Uvedl zdroj blízký Chrisovi. "Chris dokončil téměř všechno co po něm soud chtěl. Chris byl nadšen a poctěn, že získal tři nominace na Grammy Awards 2012.Takže se Chris hodlá určitě na předávání cen objevit a možná i vystoupit, ale to ještě není povrzené. Chris učinil velkolepé vystoupení na MTV Video Music Awards 2011, které se konalo před několika měsíci, také i lítal vzduchem, byl to akrobatický výkon, takže působil jako skutečný akrobat. Chrisův výkon byl klíčový moment show a tak by rád i vystoupil na Grammy Awards 2012, aby ukázal ještě něco lepšího, než na MTV VMA," řekl zdroj. Nic zatím nění povrzeno, ale budeme doufat, že tam nakonec Chris opět po dlouhé době vystoupí :)) Málem bych zapomněla, tohle předávání cen Grammy Awards se uskuteční 13. února 2012 ;)

Dnešní trend na Twitteru o Chrisovi

27. prosince 2011 v 21:48 | Susan
Jeslti má někdo z vás Twitter, tak ví o čem chci mluvit, ale ten kdo ho nemá, tak na Twitter se objevuje každou hodinu (no prostě se to furt mění) takové trendy. Je to to, o čem se na Twitteru píše nejvíce. A dnes se tam objevilo hned na prvním místě trend s názvem "Chris Brown is Amazing" (Chris brown je úžasný). Je to opravdu skvělý, že to dnes psalo tohle tolik lidí a aby jste si nemysleli že lžu, tak zde máte i fotku ;) Takže to byl trend číslo 1 :))
imagebam.com

F.A.M.E. je 31. nejprodávanějším albem roku 2011

27. prosince 2011 v 21:01 | Susan
Možná že znáte americkou stránku mediatraffic.de. A právě tato stránka odhalila globální žebříček nejvíce prodávaných alb tohoto roku. A samozřejmě, že se zde umístil i Chris a to se svým posledním albem F.A.M.E. Tohle album se umístilo na 31, místě z 40 míst. Je to vážně úžasné. Je na 31. místě proto, že se po celém světe prodalo více než 1,2 milionů alb. Chrisovi strašně moc gratuluji, je to úžasné se umístil v takovémhle žebříčku :) Jeslti chete vidět celý žebříček, klikněte ZDE.

Chris byl 43krát v Billboardu za rok 2011

27. prosince 2011 v 20:43 | Susan
Jedna americká stránka chrisbrownweb.com udělala takový součet toho, kolikrát byl Chris v tomto roce na Billboardu, ať už se svými písničkami, klipy, tak i se sebou. A součet zní tak, že Chris se tam objevil 43krát. Je to doopravdy neuvěřitelné, že se Chris dostal do žebříčků Billboardu tak tolikrát. Jde vidět, že tam Chris bývá v Billboardu dost často. Celý seznam toho, kde byl vždycky umístěn najdete pod tímto článkem. Je to napsané tak, že nejdříve tam je v jaké kategorii se umístil, pak tam je s čím a pak na kolikátém to skončilo místě :) Jinak rozhodně Chrisovi strašně moc gratuluji ;)
(seznam s celém článku)

Chris je opět zpátky přebarven na hnědou

25. prosince 2011 v 22:16 | Susan
Právě jsem zjistila, že Chris už nemá na hlavě blond vlasy, ale má opět ty své hnědé. Zatím to není jisté, ale našla jsem nějaké fotky, na kterých to šlo moc dobře vidět ;) Jsem strašně moc ráda, že je má opět zpátky, protože přece jenom mu tyhle vlasy hnědé sluší o hodně víc, protože to je více přirozenější. Určitě to poznáte, až vám ukážu pár novějších fotek v dalším článku. Sice Chrisovi ty blond vlasy také slušeli, ale prostě na hnědé to nemá :D Jste také rádi, že už má opět hnědé vlasy?

Chris v žebříčku umělců, kteří prodávají nejvíce singlů v roce 2011

25. prosince 2011 v 21:43 | Susan
Našla jsem seznam umělců, kteří prodali nejvíce singlů v roce 2011. Tento žebříček je vytvořen UWC (United World graf). A Chris se v tomto žebříčku samozřejmě i objevil. Umístil se na 19 místě z 40. míst. Je to vážně úspěch, že se zde umístil ;) Ale dost mě překvapilo to, kdo se umístil na prvním místě, prootže se tam umístila zpěvačka Rihanna. Je to dost divné, ale tak je to asi pravda no. Chris se zde umístil s 5,21 milionu prodaných singlů. Gratuluji :)
(seznam v celém článku)

Splupráce mezi Chrisem a 50centem

25. prosince 2011 v 21:30 | Susan
50cent a Chris nahrávají svojí první společnou píseň. Píseň se jmenuje "Lighters" a produkoval ji DJ Felli Fel, který odhalil pár věcí pro magazín Rap-Up: "Měl to být můj song. Produkoval jsem ho a Chris Brown ho sám napsal. Zpívá tam sbor a poezie také." Tato píseň se objeví na dalším albu 50 Centa. "Vybral jsem si tyto dva zpěváky, protože jsem si uvědomil, že ještě nikdy neměli společnou píseň a zjistil jsem že to je divné," řekl DJ Felli. "50cent si tuhle píseň zamiloval a druhý den jsem zavolal jeho manažerovi. Věděl jsem, že ta skladba má potenciál. To je pravděpodobně nejlepší kousek, co jsem kdy udělal," dodal. Takže se můžeme těšit na novou píseň s 50centem.

Dnešní premiéra na MTV klipu Another Round

25. prosince 2011 v 20:42 | Susan
Určitě víte, že k písničce Another Round od Fat Joa se točil klip. Na téhle písničce samozřejmě spolupracoval i Chris, protože jinak bych vám to sem nepsala. Tenhle klip by měl vyjít dnes a to na MTV Jams. Fat Joe dokonce i o tom napsal na Twitter a to 23. prosince: "25. prosince jsou Vánoce, Big Day Basketball Starts a moje nové video s bude vypuštěn na MTV JAMs to je JAM OF THE WEEK ANOTHER ROUND!!!" Je to vážně úžasné, že už dnes to má vyjít, takže snad už zítra můžeme tento klip očekávat ;)

Krátký rozhovor pro MTV o režírování klipu

23. prosince 2011 v 12:19 | Susan
Chris se ujal režie videoklipu k písni svého kamarády rappera Walea. V Kalifornii v Huntingtosnkém parku se spustilo natáčení videoklipu k písni Slight Work. Spolu s Whalem na skladbě spolupracoval Big Sean. "Páni, tohle video je zábava," uvedl Chris v rozhovoru pro MTV. Chris poté ještě pokračoval: "Jsme mladí a myslím si, že je správné, že děláme, co nás baví a co chceme." Rapper Wale ještě dodal, že tohle všechno dělají samozřejmě pro fanoušky.

F.A.M.E. album patří mezi BET's Top 20 Albums of 2011

21. prosince 2011 v 20:35 | Susan
Právě jsem se dozvěděla, že Chrisovo album F.A.M.E. patří mezi Top 20. A dokonce i vím, na jakém místě se umístilo. Album se umístilo na 14. místě. Je to vážně úžasné. A je to ještě úžasnější, protože tento žebříček vytvořila akce BET (můžete to znát z předávání cen BET Awards). Jsem strašně moc ráda, že tohle album má takový úspěch, ale ani se nedivím, protože tohle album já poslouchám nejčastěji :))

Chrisové mamce chybí Rihanna

21. prosince 2011 v 20:29 | Susan
Jak všichni víte, tak Chris chodil několik let se zpěvačkou Rihannou, ale v roce 2009 se rozešli. Jde ale vidět, že byl v Chrisové rodině oblíbená a Chris byl zase oblíben v její rodině. Jenže Chrisova mamka Joyce měla Rihannu asi ráda natolik, že jí ještě pořád chybí. Na Twitter proto napsala: "AHOJ LADY CHYBÍŠ MI A MILUJI TĚ!!!!!! TY VÍŠ KDO JSI!!!!!" Jenže po tomhle tweetů, si to Rihanna nejspíše přečetla a věděla že jde o ni, tak na Twitter napala: "Chybíš mi+Taky tě miluju" Všude psali, že si to napsali navzájem, protože se oboum moc stýská po té druhé. Nevím, jestli to je pravda, ale myslím že ano ;)

Chris se zúčastní New Year’s Eve Party 2012

19. prosince 2011 v 20:49 | Susan
Už víte co budete dělat na Silvestra? No, Chris to ví už na 100%. Chris se totiž zúčastní New Year's Eve Party 2012. Je to párty, na které se bude oslavovat poslední den v roce 2011 a také pak už Šťastný Nový rok. Tato párty bude v Las vegas a to 31. prosince samozřejmě. Nyní už se dají zakoupit i lístky a mohli byste s Chrisem oslavovat Nový rok, ale nebudu vám sem psát ani jak si lítky zakoupit, protože pochybuji, že byste jeli až do Las vegas :D Jednoznačně se můžeme těšit na fotky, doufám ;)

This Christmas v pondělí na Nově

18. prosince 2011 v 21:19 | Susan
Právě mi kamarádka napsala, že v pondělí na nově bude film This Christmas, kde hraje v hlavní roli Chris. Tento film můžete také znát díky písničce a videoklipu This Christmas. V televizi ho nejspíše dávají proto, protože to je vánoční film. Jen je dost blbé, tento film je v pondělí a to v 9 hodin ráno na Nově. Já jsem ve škole, nevím jak to máte vy, možná že vy máte už prázdniny, ale já ne, takže se na to dívat nemůžu. Pokud nevíte o jaký jde film, tak klikněte ZDE. Takže pokud máte tu možnost, tak se určitě dívejte :))

Chris na novém albu T-Paina

18. prosince 2011 v 21:12 | Susan
Možná že víte o novém albu T-Paina, které mu vyšlo 6. prosince a nese název Revolver. V totmo albu už byla jistá písnička, kterou nazpíval s Chrisem a udělali k ní i klip, písnička se jmenuje Best Love Song. Jsem ráda, že se tato písnička objevila na albě, ale ona není jediná. Také se tam objevila i ještě jedna písnička, kterou jste nejspíše nejslyšeli. Písnička se jmenuje Look at Her Go. Tato písnička je taková zvláštní a to tím, že tam mají udělaný takový zvláštní zvuk, který se mi líbí, ale celý dne bych to poslouchat rozhodně nemohla. Jsem vážně moc ráda, že na albě T-Paina jsou dvě písničky s Chrisem. ;)

Chris je na 9. místě, ohledně názorů na YouTube

1. listopadu 2011 v 20:38 | Susan
Tak tohle je vážně super! Chris se totiž dostal na 9. místo s tím, že má 868 milionů názorů na YouTube. Vůbec jsem nečekala, že se zrovna Chris v tomto žebříčku objeví. Sice není na prvním místě, ale i tohle je úspěch ;) Na prvním místě totiž nemůže být Chris, protože se tam umístil Justin Bieber a odteď je prvním umělcem, který dosáhl tak vysokého počtu. Oběma klukům strašně moc Gratuluji, jsou vážně úžasní :)
(seznam v celém článku)

Chris vystoupí na AMA 2011

1. listopadu 2011 v 20:17 | Susan
Určitě víte, že Chris je nominován na AMA 2011 (American Music Awards). Ale určitě nevíte to, že Chris bude na tomto udílení cen i vystupovat. Sice nevím s jakou písničkou tam vystoupí, ale určitě to bude něco! :) Ani se nedivím, že chtějí Chrise, aby vystoupil na udíleních cen, protože on umí udělat dobrou show ;) Udílení cen se bude konat 20. listopadu, což je za chvíli, takže už teď jsem napnutá, co zazpívá a jak to bude vypadat ;)

Více informací o filmu Planet B-Boy

31. října 2011 v 20:52 | Susan
Jak už jsem vám sem nedávno psala, tak Chris prý dostal jednu hlavní roli ve filmu Planet B-Boy. Jak už víte tak tento film je o breakdanci, takže se do tohto filmu Chris skvěle hodí. Podle The Hollywood Reporter vypráví tento film příběh amerického tanečníka, který se zúčastní taneční soutěži ve Francii. Chris zde bude hrát postavu Joshe Hollowaya. Natáčení by mělo začít tento týden v Los Angeles a později ve francouzském Montpellier. Už jen čekám, jestli to Chris potvrdí na Twitteru! :)

Chris ve filmu Planet B-Boy v hlavní roli?

29. října 2011 v 20:29 | Susan
Možná že jste už slyšeli něco málo o filmu Planet B-Boy, který se za pár dní začne natáčet. A je možné, že v tomto filmu bude dokonce i hrát Chris a to v hlavní roli! Sice to není ještě vůbec jisté, ale všude se to začíná psát, takže je to dost pravděpodobné. Tento film je hlavně o breakdanci, takže se na to Chris skvěle hodí, protože on tancovat přece umí skvěle. Přesně to je o breakdancové bitvě, je to něco, že je skupina, která chce prorazit a vyhrát soutěž o nejlepší breakdance. V tomto film by si Chris zahrál i s Josh Holloway, Laz Alonso, Josh Peck a Caity Lotz. Doufám že to je pravda, že bude Chris v tomto filmu hrát, protože by to bylo úžasné ho vidět v takovémhle filmu ;)

Zpěvák Joe mluví o Chrisovi

29. října 2011 v 20:04 | Susan
R&B zpěvák Joe právě vydal jeho deváté sólové album a to 28. října. Rád poslouchá R&B umělcě nové generace, a to zejména Chrise. V nějakém rozhovoru totiž Joe řekl: "Musím říct, že Chris Brown je jedním z nejlepších umělců naší generace, nové generace již dnes. Líbí se mi název "Beautiful People". Který inspiruje lidi. tato píseň má skutečný smysl. A nemyslím jen název. Jedná text v písničce." To řekl moc hezky, že je tato písnička inspirující a že je jedním z nejlepších umělců, ikdyž má přece pravdu že ano ;)

Strip a Biggest Fan na nadcházejícím albu Fortune

28. října 2011 v 21:34 | Susan
Chris dnes brzy ráno oznámil na Twitteru, že na jeho nastávájícím albu Fortune, které by mělo být propuštěno někdy na jaře příštího roku bude jedna písnička Strip, která byla předtím zmixovaná na jeho Mixtapu Boy In Detention i na tomto albu a také ještě i nová písnička Biggest Fan. Chris totiž na Twitter napsal: "STRIP je jedním ze singlů z FORTUNE o které už žádá RADIO! Poté ještě napsal: "Jsem opravdu nadšený z propuštění mého singlu "BIGGEST FAN" produkoval ho RUNNERS!" Už se na ty písničky vážně moc těším, doufám že se objeví co nejdříve ;)

Super.cz píše o Chrisovi a Kelly Rowland

28. října 2011 v 21:11 | Susan
Dnes mi na blog napsala dívka jménem Laura do komentářů. Týká se to Kelly A Chrise, protože o nich dvou psali na super.cz. Za poslání odkazu jí moc děkuji. A tak jsem vám to sem zkopírovala dala semka do článku. Takže tohle psali na super.cz
________________________________________________________

Amerického rappera Chrise Browna (22) proslavila nejen hudba, ale také jeho výbušná a agresivní povaha, díky které v roce 2009 zmlátil svou bývalou přítelkyni zpěvačku Rihannu. Brown byl odsouzen k pětileté podmínce, šesti měsícům veřejně prospěšných prací a byl mu nařízen kurz sebeovládání proti domácímu násilí.

Nyní se Brown pokouší získat srdce zpěvačky Kelly Rowland. Během jejich společného turné, které právě probíhá po celé severní Americe, pozval Brown Kelly několikrát na večeři. "Kelly nejprve byla opatrnější a je vidět, že potřebuje trochu více času, ale přesto je evidentní, že jsou si Brownem čím dál bližší " svěřil se jeden z přátel Browna.
Kelly by si měla dát pozor a Brownovo napadení Rihanny by neměla brát na lehkou váhu. Rapper sice v loňském roce absolvoval kurz sebeovládání, to ale nebylo evidentně úspěšné, protože při rozhovoru pro televizi ABC, ho rozčílila otázka moderátorky ohledně jeho útoku na svou bývalou přítelkyni tak, že po vystoupení rozmlátil svou šatnu. Brownova vznětlivost evidentně není stále pod kontrolou.
SUPER.CZ

Justin Bieber - Christmas Eve (autor Chris)

28. října 2011 v 20:56 | Susan
Již ve středu jsem vám psala to, že Chris napsal pro Justina Biebera jednu vánoční písničku na jeho album Under The Mistletoe, které vychází v pondělí. Písnička se jmenuje Christmas Eve (Štědrý večer). Chris tuhle písničku napsal i produkoval. Chris k tomuto videu napsal i na Twitter: "Christmas eve! Vím že ženám se to bude líbit" Napsal to vážně úžasně a také to je pravda, protože mě se ta písnička strašně moc líbí a jde vidět že ji napsal Chris, protože v tom slyším prostě styl Chrise :)
 
 

Reklama

Jsem fanoušek: