News

Chris nás prosí, aby jsme mluvili jeho jazykem

26. ledna 2012 v 17:36 | Susan
Chris včera také na Twitter napsal, aby jsme mluvili jeho jazykem. Myslel to tak, že když mu nejspíše píší jeho fanoušci na Twitter nějaké zprávy, tak on jim nerozumí. Proto nás chtěl takto požádat, aby jsme psali na Twitteru anglicky. Také to myslel i tak, že když ho třeba zastihnou někde jeho fanoušci venku, tak když na něj mluví, tak on jim prostě nerozumí. Chris na Twitter napsal: "MLUVTE MÝM JAZYKEM!" Chrise moc dobře chápu, protože přece nikdo nemůže umět všechny jazyky, chris nám chce pouze porozumnět ;)

Chris dokončuje režírovaní klipu pro Big Seana

22. ledna 2012 v 20:57 | Susan
Právě jsem se dozvěděla, že Chris už dokončuje klip, který režíruje Big Seanovi A Walovi. Klip se jmenuje Slight Work. Ukázalo se, že Chris není jenom výborný zpěvák, herec, skladatel, tanečník a malíř, ale také je i výborný režisér. No, vlastně to poznáme, až tenhle klip výjde. Tenhle klip už se dokončuje a má výjít někdy v únoru. Včera Big Sean na Twitter napsal: " mi ukázal finálový výsledek klipu slight work, když jsme byli včera v noci ve studiu... Chladné!" Tohle je fotka ze včerejška :))
imagebam.com

Chrisovi spolupráce na albu Fortune

21. ledna 2012 v 21:20 | Susan
Před pár dny jsem vám sem psala, že Chris byl ve studiu, kde spolupracoval na společné písni na albu Fortune. A ještě předtím jsem vám pslala, že byl i Wiz Khalifa ve studiu s Chrisem, ale teď se ukázalo to, že také nahrávali na jeho albu a né na Wizovo. A včera Billboard zveřenil článek o Chrisových spolupráci na albu Fortune. Takže, na Chrisovém albu se objeví Wiz Khalifa, will.i.am, David Guetta, Asher Roth, Kid Sister a Nas. je možné, že tyto spolupráce ještě nejsou všechny, ale je to klidně možné ;) Na album se už staršně moc těším :))

Chris na akci Gridiron Celebrity Hoops

20. ledna 2012 v 21:35 | Susan
A mám tu skvělou novinku. Chris se zúčastní akce zvané Gridiron Celebrity Hoops. Na této akci si hvězdy zahrají basketbal a jak už někteří vědí, tak Chris miluje basketbal a také ho i skvěle umí, je v něm vážně dobrý. Na této akci bude zápas mezi hráči NFL, NBA, sportovcemi a dalšími celebritami. Jsem vážně moc ráda, že se Chris této akce zúčastní. Basketbal se uskuteční 4. února, což je přibližně za 14 dní, takže se máme na co těšit ;)

Raper Nas na albu Fortune od Chrise

20. ledna 2012 v 21:01 | Susan
Tak a už víme dalšího zpěváka, který bude na Chrisovém albu Fortune. On to až tak zpěvák není, je to spíše raper a jmenuje se Nas. Nas už s Chrisem spolupracoval a to dokonce i tak, že spolu natočili i videoklip. Videoklip je z roku 2008 a jmenuje se Make The World Go Round. Tuto informaci víme díky Chrisovi, který na Twitter napsal: "Song s NASEM na albu!!! Právě teď jsme ve studiu a pracujeme!!! Úžasný!" Chrisovo album je na seznamu jedním z Nejočekávanějších alb roku 2012 a takže když se něco kolem alba objeví, tak to způsobí velký rozruch. Je to vžáně skvělá zpráva, protože už víme, kdo na albu bude ;)
(jejich spolupráce v roku 2008)

Zdroj říká, že Rihanna a Chris jsou pouze přátelé

19. ledna 2012 v 20:53 | Susan
Říká se, že Chris a Rihanna jsou zase spolu a nebo se také říká, že Rihanna stále bojuje o Chrise. Ale pár zdrojů, nás chce ujistit, že mezi Rihannou a Chrisem nevládne žádný milostný vztah, ale pouze vztah mezi kamarády. Zdroj ABC News říká: "On a Rihanna jsou pouze přátelé. On nikoho nepodvádí." Další zdroj Weekly magazine řekl: "Chris je opravdu vášnivý chlap ... ale stejně je to horkokrevný chlap a dělá, co chce ... Chodí mimo internetové sítě, nikdo neví jak to je, ale v tuto chvíli jsou Chris a Kae ještě stále pár." Takže já už fakt nevím, prostě nevím co si mám myslet, ale já jen tak nějkým stránkám nevěřím, protože ty si dost vymýšlí lži. Takže si raději nemyslím nic. Ale to že je Chris vášnivý vhlap, tomu fakt věřím ♥

Rihanna vyhrožuje Chrisové přítelkyni Kae

18. ledna 2012 v 21:05 | Susan
Před dvěma dny napsala Rihanna tři výhružné zprávy. mylela si že nikdo nepozná, komu to píše, ale poznali to snad všichni. Psala to totiž Chrisové přítelkyni Kae. Rihanna se totiž dozvěděla to s tím tetováním (Chris si nechal vytetovat tvář Kae na svoji pravou paži). Rihannu tohle rozzuřilo, protože chce nejspíše Chrise zpátky. Rihanna na Twitter napsala: "Jsem rozzuřená z tebe, jsem skutečná sakra ty negře kurva!" "Chceš být můj hlavní nepřítel, že jo negře?" "Takže co negře, nejsem hluchá blbka, abych to nevěděla ty hovno!" Moc se omlouvám, za ty sprostá slova, ale musela jsem vám to sem napsat prostě, jinak mi to nedalo. A ještě poté na Twitter napsala, něco o těch trávách, co kouřila, jak že jí to chutná, nebo tak něco. Prostě kouřila z deprese podle mě. Mě teda osobně, je Kae moc líto, protože za nic nemůže, prostě jen miluje svého Chrise, což se očividně Rihanně nelíbí. Od Rihanny to je pěkně hnusný, abych pravdu řekla jako.

Rihanna je ve stresu kvůli Chrisovi!

17. ledna 2012 v 15:28 | Susan
Rihanna má teďka dovolenou a je na Hawai. Všichni si mysleli, že tam na všechno zapomene a bude si pouho pouze užívat, ale tomu tak není. Před pár dny se dokonce i objevili fotky, jak Rihanna kouří Kush (druh konopí), sklo (také druh trávy) a ještě předtím měla i alkohol. Zdá, že Rihanna nemůže na Chrise stále zapomenout a za každou cenu ho chce zpět. Jenže Chris už jí dal jasně najevo, že ji zpět nechce a to tím, že si nechal na pravou ruku vytetovat obličej jeho přítelkyně Kae.
Rihanna také dokonce i před pár dny dělala nejspíše nějaký rozhovor, kde řekla: "Nikdy jsem pro Chrise nic špatného nechtěla. Nikdy, Vážně nikdy. Už bylo hodně zlosti proti němu. Jsem opravdu nadšená, že se vyšplhal zpět ve své kariéře. Je to přímo neuvěřitelné, jak on se vytáhl. Ikdyž se zdálo, jako by se celý svět proti nemů otočil zády, víte ne? Moc se mi líbí jeho hudba, kterou vydává. Jsem fanoušek jeho věcí. Vždycky jsem byla jeho fanoušek." Rihannina slova jsou moc hezká, ale prostě někdy to už nelze vrátit všechno zpět...

Chris je na 9. místě Nejprohlíženějších umělců všech dob na Vevo

16. ledna 2012 v 20:12 | Susan
Právě se ke mě dostala zpráva, že Chris se umístil v dalším žebříčku. Tentokrát se umístil v žebříčku, které udělalo Vevo. Žebříček se jmenuje Nejprohlíženější umělci všech dob na Vevo. Chris se zde umístil na 9. místě! A vysokou shledovanost má: 1,022,980,153. Celkem dost mě to překvapilo, že se Chris zde umístil, ale dalo se to očekávat, protože je známý už celkem dlouho, tak nasbíral prostě tolik shlédnutí. Chrisovi moc gratuluji, je to vážně úspěch :))

Vyhraj výlet na Grammy Awards 2012

13. ledna 2012 v 20:53 | Susan
Má tu pro vás důležité info! Právě probíhá soutěž v které můžete něco vyhrát. Vyhrát můžete to, že dostanete výlet do LA na udílení cen Grammy Awards. Dokonce si s sebou můžete vzít i svého kamaráda. Je to vážně úžasné, protože Grammy Awards, je jedna z nejvýznamějších předávání cen. Tohle udílení cen se koná 12. února. Ale to zdaleka není všechno, ne jen že budete pouze sedět v hledišti, ale také se dokonce i projdete po červeném koberci a také se setkáte s různými celebritami jako je Nicky Minaj, Eminem, Lil Wayne, Rihanna, ale také samozřejmě i s Chrisem! :) Týjo, fakt ráda bych se toho chtěla zúčastnit, ale rodiče by mi nedovolili odjet až do LA. Takže já bohužel soutěžit nemůžu :D Soutěžit můžete ZDE. Jeslti se někdo přihlásí, tak vám strašně moc držím palce! ;)

Rihanna chce Chrise naprosto zpátky!

12. ledna 2012 v 20:52 | Susan
Zdá se, že Rihanna chce Chrise více než kdy jindy. Rihanna se prý už strašně těší na udílení cen Grammy Awards, které se bude konat 12. února. Ale prý se už i tak stýkají, což není zatím nějak potvrzeno. "Nejen, že si začal Chris s Rihannou vyměňovat na twitteru zprávy, ale už se spolu i viděli," oznámila americká stránka Life & Style. Zdroj blízký Rihanně také řekl: "Rihanna se dokonce i zastavila u Chrise ve studiu. Viděla ho nedávno. Už si dokonce i volají a píší smsky. Dokonce se i snaží o to, aby se Chris s Karrueche rozpadli a tak měla Rihanna větší šanci u Chrise." říká zdroj. Chris je právě teď tak šťastný se sovjí přítelkyní Kae, ale Rihanna jim ve vztahu dělá potíže."

Za pár dní se objeví druhý singl z alba Fortune

12. ledna 2012 v 20:20 | Susan
Dokonce je už i známa druhá písnička z Chrisového alba Fortune, které výjde v březnu. Na tomto druhém singlu Chris právě spolupracoval s Will.I.Am. Tento song se bude jmenovat One Of Those Nights. Bohužel, ale ještě tuto píseň uslyšet nemůžeme, protož ho uslyšíme až 31. ledna. Tento song se objeví totiž na nějaké rozhlasové stanici. Je to vážně úžasné, že už známe další písničku, idkyž ji ještě nemůžeme posoudit, protože jsme ji ještě neslyšeli, ale určitě to bude bomba :))

Dnes se koná udílení cen People's Choice Awards 2012

11. ledna 2012 v 20:40 | Susan
Dnes se koná udílení cen People's Choice Awards 2012, kde je nominován i Chris a to hned na 4 ceny a to: Favorite Male Artist, Favorite Album of the Year, Favorite Music Video, Favorite R&B Artist. Je to vážně úžasné že se to dnes koná, jenom bohužel nevím, jestli se Chris udílení cen zúčastní, protože na Twitter nic nenapsal. Ale já pevně věřím že se zúčastní, protože chci vidět nové fotky třeba z červeného koberce a tak :)) Takže doufejme, že Chris nějakou tu cenu vyhraje ;) Chrisovi držím palce ♥

Nicky Minaj na albu Fortune

10. ledna 2012 v 20:36 | Susan
Právě jsem objevila celkem dobrou novinku. Už můžeme očekávat další spolupráci na albu Fortune, které Chrisovi výjde v březnu. Totiž jeden rapper jménem Young Money, v jednom rozhovoru řekl, že prý Nicky Minaj a Chris budeou mít spolupráci na nějakém songu, který půjde poté na Chrisovo album Fortune. Je to vážně super, že víme dalšího s kým bude mít Chris spolupráci. Nicky Minaj mi nějak nevadí, takže se budu těšit :))

Fat Joe: "Chris Brown je mužská verze Beyonce"

10. ledna 2012 v 15:51 | Susan

Fat Joe poskytl před pár dny rozhovor pro MTV News, kde se také zmínil i o Chrisovi. Chrise tam totiž srovnával s Beyonce, že prej jsou úplně stejní, až na to, že on je muž a ona je žena. Fat Joe v rozhovoru řekl: "Víš, tenhle chlápek je...Chlápek v Beyonce." Určitě si pamatujete na jejich spolupráci při natáčení videoklipu Another Round. Fat Joe také totiž řekl, že jak si Chris v té části nejemocnější části klipu Another Round strhne to tričko ze sebe a hodí ho do oceánu, tak prý ho ze sebe strhla i Beyonce v jejím videoklipu Deja Vu. Fat Joe dále v rozhovoru pokračoval: "Z většiny klipů Beyonce jsou hlavně nadšeni mužští fanoušci. To samé, ikdyž natočí klip Chris, tak jsou z něj nadšeny ženy. Ukáza jsem totiž pár dívkám tento klip Another Round a když to bylo v té části, kde si Chris strhne ze sebe to triko, tak se z žen stali blázni a nahlas křičeli "Oh můj bože!"" řekl Fat Joe se smíchem. Poslední slova Fat Joa zněli: "Myslím, že Chris Brown je sexuální symbol." Je moc milý, že se k Chrisovi takto vyjádřil :) Ale hlavně s tím posledním mě moc potěšil, protože to je dost velká pravda ♥

Chris na albu Ashera Rotha

9. ledna 2012 v 20:31 | Susan
Objevila se novinka, že Chris se prý objeví na albu zpěváka Ashera Rotha. Nové ablum, které již ještě nevyšlo se jmenuje Is This Too Orange. Tohle album výjde nejspíše 13. března 2012. Bohužel se ale zatím nezveřejnilo o jakou skladbu v albu půjde, ale jakmile se název písničky dozvím, tak vám to se určitě napíšu. Už jsem si jednu písničku od Ashera poslechla a zdá se, že je to takový napůj rapper jako Chris, má příjemný hlas a tak se mi bude písnička určitě líbit ;)

Chris jde fotit photoshoot k albu Fortune

8. ledna 2012 v 11:20 | Susan
Včera pozdě večer Chris napsal na Twitter, že jde dnes fotit photoshoot k nadcházejícímu albu Fortune, které výjde v březnu :) Chris na Twitter napsal: "FORTUNE ALBUM photo shoot dnes!" Je to vážně úžasný, že už teď Chris fotí photoshoot k Fortune. Už se na tento photoshoot vážně moc těším, protože on má vždycky photoshoot k album hodně zajímavý. Je tam zvláštně oblečen, má tam i zajímavé pozadí a také tam skvěle pózuje :) Snad se fotky z photoshootu objeví co nejdříve :)

Celý rozhovor, který poskytla Tina Davis pro Billboard

6. ledna 2012 v 20:43 | Susan
Včera na Billboardu se objevil celý rozhovor, který jim poskytla Chrisova manažerka Tina Davis. Jak už jsem vám psala, tak v rozhovoru řekla, že Chris nebude dělat v roce 2012 rozhovory. Ale teď už tu mám celý rozhovor, který jsem vám přeložila. Snad vše pochopíte, protože to je celkem těžké překládat, prostě mě to nějak moc nejde zrovna, ale snad to bude dobrý ;) Takže zde můžete vše ještě lépe i pochopit.

Moderátor: Máte nějakou strategii? Nebo je to přorozený návrat ke slávě?
Tina Davis: Jedná se o kombinaci. Bylo to v tom, že věříme Bohu a máme Boží plán pro Chrise. Protože když mu bylo 14 let, tak Chris měl svoji kreativní vizi a věděl, čeho chce v životě dosáhnout. Takže to bylo snadné s ním pracovat, ale pak zjistil, jak se vypořádat s nezdary. Samozřejmě, že jsem mu mohla říci: "To je to, co budš dělat ... Tímto způsobem to půjde." Jive Records vždycky podporuje Chrise a nikdy se k němu ještě neotočila zády. Ale byl to Chris, který přišel s mixtapem.
Stejně jako někteří lidé chtěli, aby šel pryč, ale jeho kariéra a osobní život jsou zcela dvě odlišné věci. A jeho láska k hudbě a jeho talent stále září skrz všechny dobré i špatné časy. Takže součástí strategie bylo se co nejvíce sblížit se svými fanoušky. Dnes je to stejně talentovaný člověk jako dřív, možná že ještě více talentovaný, kterému je 22 let a má více výhod.

Jak bylo těžké získat nějaké pozitivo pro fanoušky?
Tak, jak si to dokážete představit. Všichni i jeho matka měla spoustu nápadů, co by mohl Chris udělat, aby se vrátil zpět a byl opět slavný. Dokonce mu hodně lidí i poradilo tohle: "Hej budeš se muset rozloučit se svým nanažerem." Ale to, čemu Chris věnoval nebyla ani tak skutečnost, protože každá osoba řekla, že má svoji odpověď. Jediná věc, kterou si nechal a pořád v ní pokračoval byla ta, že pořád psal písničky, mohl se prostě z toho vypsat, mohl v nichu kázat své emoce, takže lidé mu mohli porozumět a chápali jeho lásku k hudbě.
Nejtěžší bylo přimět lidi, aby pochopili, že to nebylo tak jednoduché všechno zařídit. Všichni si říkali že pouze řekne "Je mi to líto" a vše bude v pořádku nebo že udělá rozhovor a vše bude OK. Všechno to rvalo déle než jeden rok, protože lidé se pořád ohlíží do minulosti.

Jaké strategické prvky máte v plánu?
Nebude dělat žádné rozhovory, ale bude se soustředit na koncerty a na nahrávání. Je to něco, čeho nějakou dobu nechá. Nesnažíme se být nezdvořilý, sobečtíý nebo neuctivé k nikomu, to v v žádném případě. Pokud lidé budou chrise soudit, tak by ho měli soudit podle jeho talentu. Rozhodl se, že bude zpívat a bavit se. Nemluvně o jeho osobním životě. Musíme se podívat na to, jak začít úplně znova. Naše drcení, naše volby jsou jiné, než před třemi lety. Ale my se pokorně snažíme dostat se zpět. Další film ve kterém bude Chris účinkovat a další skripty jsou na cestě k nám. Několik různých společností mluví s námi o partnerství s ním. Nebojí se postavit vedle něj. Všichni vědí, že tento mladý muž může mít ještě dalších 20-30 let dobrou kariéru. Má právo růst a učit se o tomto světě a o tom že to je jen člověk jako všihcni ostatní.

PS: Tina má ve všem pravdu, ve všem s ní souhlasím, Chris může být hrdý na takovouhle manažerku ;)

Chris v žebříčku největších digitálních prodejvů v roce 2011

5. ledna 2012 v 20:34 | Susan
Chris se opět objevil v dalším žebříčku celebrit. Tentokrát to je žebříček největších digitálních prodejců v roce 2011. A samozřejmě, že se zdeu místil i náš Chris. Chris se umístil na 10. místě. Je to vážně úžasné, moc mu gratuluji ;) Chris prodal více než 8.770.000 digitálního stahování v roce 2011 ve Spojených státech. Look At Me Now, bylo například schváleno platinovou deskou a to kvůli tomu, že se prodalo více než 3 miliony prodávaných kopií v USD. Chrisovi vážně ještě jednou moc gratuluji, je to opět velký úspěch :))

Body To Body bude na mixtapu Ricka Rosse

4. ledna 2012 v 20:49 | Susan
Určitě znáte písničku ke které je i klip Body To Body. Písnička je od Ace Hooda a Chris na téhle písničce s ním spolupracoval. Tak tuhle písničku dostal známý rapper Wale na jeden mixtape, který za pár dní vydá rapper Rick Ross. Tento mixtape se bude jmenovat Rich Forever. Wale mě vážně moc potěšil, že tam tuhlep ísničku nějak propašoval. Je fakt dobrej ;)

Chris v žebříčku nejhranějších songů Urban Radio v roce 2011

3. ledna 2012 v 15:05 | Susan
Možná že právě vy znáte odněkud známé americké rádio Urban Radio, které zavedlo v posledních pár uplynulých dnů takový seznam nejhranějších písniček ve Spojených Státech Amerických. A samozřejmě že se zde objevil i Chris a to hned s několika písničkami a také se umístili i na výborných místech. Hned na 2. místě se objevil Chris s písničkou Look At Me Now, poté na 4. místě s My Last, na 7. místě She Ain't You a na 21. místě s písničkou No Bullshit. Tento žebříček byl sestaven z celého minulého roku 2011 ;) Chrisovi strašně moc Gratuluji :) Je to úspěch, že se Chris zde umístil tolikrát a to jen z 25. celkových míst.

Beautiful People je 16. nejprodávanějším singlem v Británii

2. ledna 2012 v 20:22 | Susan
Právě jsem našla takový seznam, který pochází z Británie. V tomto seznamu najdete známé písničky, které jsou nejprodávanější ve Velké Británii. Na prvním místě se umístila Adele s písničkou Someone Like You, na druhém místě Maroon 5 ft Christina Aguilera s písničkou Moves Like Jagger, na třetím LMFAO ft. Lauren Bennett and GoonRock s písničkou Party Rock Anthem a teď to přeskočím až na 16. místo, kde se umístil náš Chris s písničkou Beautiful People . V Británii se singlu prodalo přes 588,000 kusů :) Tento žebříček je shrnut z roku 2011. Chrisovi opět moc Gratuluji ;)

Více informací o Chrisovém Silvestru v Pure Nightclubu

2. ledna 2012 v 16:14 | Susan
Chris byl včera hlavním hostem večera na akci New Year's Eve v Pure Nightclubu v Las Vegas a tak vám o tom napíšu pár bložších informací ;) Chris dorazil na tuto akci v 23:30, kde ho přivítali praocníci veřejného klubu a také fanoušci křičí jeho jméno. Byl oblečen do černého obleku s býlemi a Grills na spodní části čelisti. Chris přišel se spoutu svých kámošů, Ať už známých nebo neznámých, ale hlavně tam byl jeho nejlepší kámoš Mijo a jeho přítelkyně Karrueche, se kterým se líbala přede všemi. Chris byl na pódiu v centru pozornosti a o půlnoci s ohňostrojem, všem popřál Šťastný Nový Rok. Když odbyla 12 hodina, tak všichni so přáli k novému roku a tak dále, a Chris s Karrueche si dávali vášnivé polibky. Chris zde také i zazpíval a to Beautiful People, Yeah 3x, Strip a Look At Me Now. Po výkonu se připojil ke svým kamarádům s kterými slavil zbytek noci Nový Rok až do rána. :)

Chris s Rihannou se mají setkat?

1. ledna 2012 v 21:24 | Susan
Před pár dny jsem vám sem psala, že si nejspíše Chris s Rihannou psali na Twitter, ale tak aby to nikdo nepoznal, ale poznali to všichni, protože to napsali ve stejný čas. Napsali si takovou hezkou milostnou zprávu. Více o těchto tweetů ZDE. Podle zdrojů, si také i Chris s Rihannou telefonují, posílají si obrázky a také si píší sms. Rihanna je momentálně v Barbadosu, ale za týden se má vrátit do Los Angeles a tam se prý má setkat s Chrisem. Prý se chtějí k sobě pouze vrátit, ale já tomu prostě nevěřím, protože tyhle fámy už se šířili i v minulém roce 2011 někdy v květnu.

Sean Garrett bude spolupracovat s Chrisem v roce 2012

30. prosince 2011 v 21:56 | Susan
Sean Garrett dělal před pár dny rozhovor pro americkou stránku Rap-up, kde mluvil o jeho nejoblíbenějších albech, ale také i o jeho spoluprácích v roce 2012. Prý bude na nové hudbě pracovat s Chrisem, T.I., Brandym, Nicole Scherzinger a s dalšími. Sice tohoto rapera bohužel neznám, ale už teď vím, že se mi jejich spolupráce bude líbit, protože jsem se podívala na YouTube, jaký má styl písniček a mě se celkem líbí, takže to bude super duet :))
 
 

Reklama

Jsem fanoušek: