News

Chris na Grammy Awards 2012 zazpívá ...

11. února 2012 v 11:41 | Susan
Zdroj RCA Records oznámilo, že Chris bude vystupovat s jeho novým songem Turn Up The Music (nový singl pro album Fortune) a Beautiful People (song z jeho alba F.A.M.E.) na Grammy Awards, které se koná již zítra v Los Angeles.
Co se týče Chrisového druhého vystoupení, tak to zazpívá společně s Lilem Waynem a doprovodem Davidem Guettou písničku I Can Only Imagine. Toto představení se bude konat mimo Staples Center, ve stanu před více než 1000 fanoušků.
MTV oznámilo, že Chris v doprovodu své matky, bude sedět vedle Diany Rossové v první řadě během udílení cen.

Chris se zúčastní charitativního koncertu T-Paina

11. února 2012 v 11:24 | Susan
31. března má T-Pain charitativní koncert s jeho slavnými kamarády a to s Chrisem, DJ Khaledem, Aceem Hoodem a dalšími. Koncert se jmenuje "Come to the Crib 2" a bude se konat v Tallahassee na Floridě, kde se T-Pain narodil. To bude jeho druhý charitativní koncert, aby získal peníze pro svojí nadaci "If I Could Change The World". Organizace vede lidi k tomu, aby pomáhali druhým lidem v nouzi. T-Pain odpověděl i na pár otázek Rap-Up.com:
______________________________________________________________________________
Který umělec, kterého jste pozval, byl nejvíce ochotný a nadšený?
Chris [Brown]. Řekl jsem mu: "Hele, já tu věc miluju" a Chris řekl: "Ano, přijdu." Ani jsem mu nestihl říct, kdy se to bude konat. Chris řekl: "Pokud mám něco naplánováno v ten den, tak to zruším. Udělal jsem totéž pro jeho charitativní koncert "VA Stand Up".

Budete s ním, vystupovat?
Samozřejmě. Já budu vystupovat s každým. Já budu na jevišti celou dobu. Zůstanu hydratovaný, bez vody a Gatorade.

Jak to bude fungovat?
Všechny vstupenky budou použity ke zvýšení finančních prostředků, které půjdou poté na charitu. Všichni umělci tam budou zadarmo. Všechno, co musím udělat, je najít jim ještě letenku.

Klip "Slight Work", který Chris režíroval výjde 19. února

10. února 2012 v 21:46 | Susan
Určitě si vzpomínáte na fotky a informace ohledně klipu, který patří Big Seanovi a Waleovi. Tento klip se jmenuje "Slight Work". Také jsem vám i psala, že Chris tento klip spolurežíroval. Takže se v něm nejspíše neukáže, ale budeme vědět, že konečný výsledek, efekty a tak, to všechno bude z půlky vytvořené Chrisem ;) Právě teď jsem se dozvěděla, že tenthle klip výjde již za malou chvíli a to 19. února! :) Je to úžasný, takže v pondělí bude možná už klip Tzurn Up The Music a teď i klip Slight Work, který Chris pouze režíroval :)

Vyhraje Chris cenu za Nejlepší album na Grammy Awards?

10. února 2012 v 21:30 | Susan
Právě jsem se dozvěděla perfektní novinku, ale hned vám říkám, že to také nemusí být pravda. Na jedné stránce, která je spojená s Grammy Awards, probíhalo hlasování na Grammy Awards. Já jsem bohužel našla jenom kategorii Nejlepší album, kde Chris zde soutěží s album F.A.M.E. Jasně můžete vidět, že Chris vyhrává skoro o půlku všech dalších umělců s jejímy albumy. Jestli je tohle pravda, tak jsem 100% nadšená a je možné, že teda Chris tuto cenu vyhraje. Musíme doufat že to pravda je a uvidíme fotky, jak si Chris přebírá cenu ;)
imagebam.com

Chris je stále v podmínce

10. února 2012 v 21:10 | Susan
Chrisův právník Mark Geragos se pokusil snížit Chrisovu podmínku, protože byl upřímný k policistům, složil všechny drogové testy a udělal velký krok během jeho zkušebního období, které musel dodělat do dvou let. (Byl odsouzen na pět let k podmínce). Ale soudce rozhodl, že by měl zůstat v podmínce i přesto, že je ukázněný a příkladný ve své podmínce.
Do dnešního dne, Chris dokončil polovinu svých šesti měsíců služby (čištění silnic, překrývání graffitů a jiné manuální úkoly, které mu byli nařízeny je udělat během jeho zkušební podmínce). Soudce si právě mylsí, že by měl být stále pod dohlede, prý to je rozumné, zatímco on by pokračoval v jeho veřejně prospěšných prací.
Chris dokončil svůj kurz sebeovládání a domácího násil. Další soudce souhlasil v loňském roce, aby byl zrušila zákaz přiblížit se k Rihanně, takže se společně mohou účastnit jakýkoliv předávání cen. Další jednání bude 10. 07. 2012.

Chris má pro nás vyjímečný výkon na Grammy Awards

10. února 2012 v 20:53 | Susan
Právě jsem našla celkem dlouhé povídání o Chrisovi a jeho vystoupení na Grammy Awards. Chris prý pro nás chystá velkolepé vystoupení, po kterých nám vypadnou oči. Chris se strašně dře, protože chce pro své fanoušky to nejlepší vystoupení, který kdy zažili :) "Chris Brown zkouší non-stop na jeho vystoupení, chce aby měl vynikající výkon pro veřejnost a jeho fanoušky. Chris do toho dal opravdu hodně síly, aby všem věnoval nezapomenutelnou show a to se určitě stane, jako vždycky. Chris doufá, že tímto výkonem na Grammy uzavře tuto kapitolu svého života. Přijde i se svou matkou na slavnostním předávání cen, protože ona je jeho největší fanoušek a on dokonce jí i věnuje toto představení." Uvedl zdroj blízký Chrisovi. "Chris se se ohromě zlepšil jako člověka i jako umělec, během této doby jeho života. Brzy dokončil podmínku a téměř dokončil svou práci veřejně prospěšných prací. Měl to jako zkušební dobu, ale co je důležitější, že Chris si vzal z tohoto ponaučení. Poučil se z toho a stal se lepším člověkem. On je velmi poctěn, protože získal tři nominace na Grammy. (Nejlepší R&B Album pro FAME / Nejlepší Rapový song / Nejelpší rapové vystoupení pro Look At Me Now)" dodal zdroj. Rihanna bude rovněž přítomna na Grammy Awards 2012, ale neměli by se prý spolu ani potkat. "Manažeři Chrise Browna a Rihanny zajistili, aby se během show předávání cen neviděli, takže se mohou soustředit na svou show. Chris a Rihanna strávili nějaký čas společně, ale daleko od sebe." (Mluvčí Chrise řekl, že jsou jen přátelé).
Chris nebude ani při předávání cen dělat žádné rozhovory, pouze vyjímečně a to, když vyhraje nějakou cenu. Chce aby se tak zabránilo otázkám o Rihanně, na kterou by ho všichni určitě zeptali.
Grammy Awards se bude konat v neděli 12.02.2012 v Los Angeles. Udílení cen se bude vysílat na NRJ 12 v pondělí 13. února.

Kae bude po boku Chrise na Grammy Awards

9. února 2012 v 20:59 | Susan
Právě jsem se dozvěděla z fotografie, že bude Kae i po boku Chrise na Gramy Awards. Na fotografii totiž můžete vidět, jak drží v ruce šaty, které nejdou vidět, protože je má v tom vaku, nebo jak se tomu říká :D Jsem vážně ráda, že se Kae také zúčastní Grammy Awards, beztak tam jde jenom kvůli tomu, aby opatrovala Chrise, protože tam bude i Rahanna, tak aby ho nesvedla nějak :D Ne-e, šla tam přece jen kvůli tomu, aby povzbudila CHrise, když má tak velký den, kde může a nemusí dostat tři ceny a také má dvě vystoupení ;) Kae to na fotce moc sluší ;)
imagebam.com

Zkouška na Grammy Awards 2012

9. února 2012 v 20:33 | Susan
Jak už víte, tak Chris bude na Grammy Awards 12. února vystupovat s písničkou Turn Up The Music a pak ještě i ve venkovním sále, pro lidi ve stanech. Právě internetem proběhla fotografie, jak Chris pózuje se svými tanečníky na zkouškách na vystoupení na Grammy. Fotka se mi opravdu moc líbí :) Chris do fotoaparátu vyplázl i jazyk :)Všem to moc sluší, ale Chris byl prostě nejlépe oblečen, měl krásné modré triko :))
imagebam.com

Chris bude mít 2 vystoupení na Grammy Awards 2012!!

8. února 2012 v 17:04 | Susan
Jak už jsem vám sem včera psala, tak Chris bude mít na Grammy Awards vystoupení, kde zazpívá Turn Up The Music a nebo nějaké songy opět smíchá :) Jenže právě teď jsem se dozvěděla, že Chris nebude mít pouze jedno vystoupení, ale to hned 2 a to za jeden večer. Jenže tohle druhé vystoupení nebude uvnitř Staples Center v Nokia Plaza, ale před ní, kde budou lidé ve stanech. Nazvali to jako segment, protože tam zazpívá i více umělců, jentak pro lidi. Zazpívá zde například Deadmau5, Foo Fighters, David Guetta, Lil Wayne atd. A Chris se připojí k Lilovi Waynovi a Davidovi Guettovi, kde ohromí s dance/electronic hudbou. Už se vážně moc těším. Doufám že se objeví co nejvíce fotek a videí :)

13. ledna výjde Chrisův klip "Turn Up The Music"?

8. února 2012 v 16:45 | Susan
Jeden člen z producentů The Underdogs Harvey Mason dělal včera rozhovor, kde nám něco prozradil o novém Chrisovém klipu Turn Up The Music, který The Underdogs produkovali. Prý Chris tento klip propustí do světa 13. ledna, hned po dni Grammy Awards. Tento rozhovor není ale celý, prý ho celý propustí až v pátek. Takže jsem vám alepsoň ten kousek přeložila ;) Jestli je to pravda, tak to je vážně super :))
__________________________________________________________________
Moderátor: "Nemohu se dočkat, až uvidím Chrisovo vystoupení na tuto píseň [Turn Up The Music] na Grammy!"
Harvey: "Myslím, že videoklip k němu výjde den po Grammy. To je to, co jsem slyšel."
Poté ještě Harvey dodal: "Je to kombinace Michaela Jacksona a současného Chrise Browna v klipu."

Producent Grammy Awards mluví o Chrisovi

7. února 2012 v 20:55 | Susan
Výkonný producent Grammy Awards, Ken Ehrlich, potvrdil na ABC News rozhlase, že je Chris nominován na tři ceny a bude i vystupovat. "Jsme rádi, že ho máme zpátky," řekl Ken Ehrlich. Poslední vystoupení na Grammy Awards Chrise sahá až do roku 2007. Ken Ehrlich řekl, že se rozhodl mít Chrise v seznamu interpretů. "Myslím, že každý si zaslouží druhou šanci. Pokud jste si všimli, tak nebyl tři roky na Grammy a také nám trvalo nějakou dobu zapomenout na to co se stalo (incident), protože sjme toho byli součástí.I přesto co udělal, tak se vrátil do svěklé kariéry a z osoby se stalo něco velkého - nechci použít slovo přípustné - ale víte, co se tenkrát stalo!" řekl.

Chris vytoupí na Grammy Awards se songem Turn Up The Music

7. února 2012 v 20:31 | Susan
The Associated Press potvrdili nedávno Chrisové vystoupení na Grammy Awards. Také už i zjistili, kdo jsou Chrisovými choreografy, na tohle vystoupení. Choreografové se jmenují Rich & Tone (Už jednou choreografy Chrise byli a to na udílení cen MTV VMA 2007 a 2011). Dokonce i jeden tanečník, jménem Timor, napsal několik tweetů na Twitter ohledně vystoupení. Timor napsal: "Zpět na zkoušce s " "Na cestě do Sony Studios. " "Poslední tweet "T" byla nehoda! Udělal jsem to při tanci v nácviku. K písni Turn Up The Music. haha" "Zkouška byla Dobrá! Tento výkon na Grammy bude jeden z těch "Vyšších úrovní" výkonu znovu. "
Chris by měl tedy vystupovat se songem Turn Up The Music, ale je možné, že to bude i směs jeho písní :) Už se těším na 12. 2. kdy se to bude konat ;)

Chris se nemohl zúčastnit Gridiron Celebrity Hoops XIV

5. února 2012 v 12:19 | Susan
Asi před měsícem jsem vám sem psala, že Chris se opět zúčastní každoroční akce nazvané Gridiron Celebrity Hoops XIV. Na této akci se hraje basketball. Je to takový basketbalový zápas pro celebrity, kam každoročně pozvou i Chrise a ten většinou příjde. Jenže bohužel tentokrát přijít nemohl a to kvůli tomu, že musel zkoušet na své představení na Grammy Awards. Zápas probíhal již včera. Je to vážně škoda, že zrovna Chris přijít nemohl, prootže jsem se už těšila na fotky a na videa...

Chris na 100% vystoupí na Grammy Awards 2012

5. února 2012 v 12:01 | Susan
Právě se kě mě dostala úžasná novinka, která je už na 100% potvrzená :) Na stránkách Grammy Awards, totiž napsali další článek, který se týká Chrise a jeho vystoupení na Grammy Awards. Právě už je to potvrzené samotnou stránkou, že Chris skutečně na Grammy Awards vystoupí s nějakým songem!!! Joo! :D Je to úžasné ;)
V článku psali, že se Chris stoprocentě zúčastní Grammy Awards, ale také tam i vystoupí. včera i dnes právě zkouší na představení :) Mylsím si, že zazpívá písničku Turn Up The music, protože je to jeho nejnovější a skvěle se dá na ni tančit. Ikdyž je mi úplně jedno s čím vystoupí, důležité je, že tam prostě vystoupí :)) Grammy Awards se koná 12. února, což je již za pár dní ;)

Busta Rhymes mluví o Chrisovi v 106 & Park

4. února 2012 v 21:47 | Susan
Poslední dobou bývá hodně známých raperů a zároveň i jeho kámošů v show 106 & Park. Posledně tam byl Bow Wow a pak také i Fat Joe, kde se vždycky zmínili o Chrisovi. A nejspíše včera byl v této show dokonce i Busta Rhymes, který je také dobrým kamarádem Chrise. O Chrisovi toho řekl vážně hodně, ale i přesto jsem se rozhodla vám to přeložit :))
_____________________________________________________________________________
Busta řekl: "Chris Brown je určitě můj dobrý kamarád. Chris Brown je zvláštní člověk a jsem na toho chlapa moc hrdý, mnohokrát totiž procházíte potížemi a né vždy je snadné najít snadný způsob, jak se z toho vyvléci, jak udržet ponaučení, někdy zachovámě klid, ale né vždy to dopadne dobře. Velice si vážím jeho ochoty k nápravě a jeho růstu v kariéře. K každé situaci by jsme ho měli podporovat, aby se neměl ještě hůř. A v procesu růstu, budeme narážet na překážky, zakopneme a ztratíme svoji cestu, ale musíme udělat vše proto, aby se nám to zahojilo. A myslím, že ten chlap má svoji kariéru úžasnou a proces hojení také. Je ještě mladý víte a tak se musíme podívat na jeho růst v dlouhodobém horizontu jako maraton, né jako sprint. A pro mě je moc důležité, aby lidé jako já, kteří si prošli potížemi a mají více zkušeností, zůstali s námi a pomohli vést svoji královnu. Na jeho procesu můžete vidět jak neobyčejně poskočil nahoru a je ještě více kreativnější. Jsem rád, že jsem s ním mohl být i přes jeho smutek. A taky jsem rád, že jsem měl šanci psát historické okamžiky s ním, "Look At Me Now" a "Why Stop Now". Myslím, že jsme dominovali v roce 2011 a budeme dominovat i v roce 2012!"

International Love sklízí úspěchy

2. února 2012 v 21:21 | Susan
Zjistila jsem, že písnička International Love, na které spolupracoval Pitbull s Chrisem, tak sklízí docela dost velké úspěchy. Tak třeba na jedné stránce jménem http://mp3s.nadruhou.net, se tato písnička umístila na dvouch 1. místech v kategorii nejstahovanějších songů :) Poté se také umístila i na hitparádě T-Music chart, kde ale bohužel není moc blízko 1. místa, bohužel je na 11. místě, takže vás chci poprosit o hlasy pro tento úžasný klip ZDE. A také se umístila i na Billboardu a to v Hot 100, kde se tento song umístil na 13. místě a pak také ještě i v Billboardu v kategorii Radio Songs a to na 19. místě. jsem strašně ráda, že sklízí takovéhle velké úspěchy, samozřejmě že těch úspěchů je více, ale to bych zde byla dlouho :D

Chris natáčí klip k Turn Up The Music

1. února 2012 v 21:20 | Susan
Chris začal konečně dnes s námi trochu více komunikovat přes Twitter a tak napsal celkem hodně zpráv. Byla sjem z toho opravdu nadšená. Ale nejvíce jsem měla radost z jednoho tweetu který zní: "TURN UP THE MUSIC NATÁČENÍ DNES!!! Jooooooooo" A poté ještě i napsal: "Hádejte, kdo to režíruje? ......" "Jáááááááááá!!!!!!!" Takže už máme dvě infromace hned ve třech tweetech :) Takže Chris odedneška točí klip k jeho nejnovějšímu songu Turn Up The Music a také ho ještě bude i sám režírovat. Je to naprosto super! Konečně uvidíme klip, ve kterém bude Chris sám vystupovat, je to jeho vlastní píseń a také ho bude i sám režírovat :)) No to bude něco!! :)

Underdogs: "Chris Brown je nová generace Michaela Jacksona!"

1. února 2012 v 20:45 | Susan
Tento článek zveřejnilo MTV na své webové stránky. Táký se to Chrise, nového songu Turn Up The Music a producentů Underdogs. Celý článek jsem vám přeložila. ;) Dala jsem si s ním dost práce :D Takže jestli to někdo zkopíruje, tak uvidí :D
_______________________________________________________________________
"Turn Up The Music" producenti s názvem Underdos říkají o Chrisovi: Je to největší umělec na nadcházejícím Fortune album."
Underdogs nejsou cizí hitmaakeři. Jsou to známý producenti a textaři. Je to due Harvey Mason Jr. a Damon Thomas, kteří vytvořili známé songy například pro Britney Spears, Beyoncé a Mary J. Blige - Jejich poslední vytvořená skladba se jmenuje "Turn Up The Music", kterou napsali a produkovali Chrisovi Brownovi. Tohle by mohl být dosud největší hit.
Ale tenhle song není jediný na jakém spolupracovali s Chrisem. Také Chrisovi pomáhali i s baladou "Take You Down" a také "No Air" - ale "Turn Up The Music" je první singl z jeho pátého sólové alba Fortune, které je ve zvukových výšin.
"Chris je jednodušše všestranný, může opravdu zazpívat všechno. Zabíjí v městských rychlejších částech, může zazpívat balady, dokonce i pop songy. Můžete opravdu přijít k němu s nějakým songem a říct mu, že si myslíme že to bude hit a on ji prostě nazpívá," řekl Mason pro MTV News. "Je pro mě a pro mnoho dalších lidí opravdový největší umělec. Je to nová generace Michaela Jacksona"
Na "Turn Up The Music," který se bude digitálně prodávat 14.února na iTunes, Underdogs posadili Breezyho (Chrise) hodně vysoko na taneční laťku v podobném duchu jako loňský hit "Yeah 3x". Pro Masona a Thomase je tento song pro Brownova inspirací pohybu na tanečním parketu. "Inspirací byl skutečně on jako umělec, vizualizace, jak on tančí a jak vystupuje, a dali jsme mu něco, co odpovídá jeho energii," řekl Mason.
Jedná se o první chuť z připravovaného Fortune, které bude pokračováním alba z roku 2011 a to F.A.M.E., a na základě toho, co už slyšeli Underdogs, tak říkají, že tohle album budou velké věci. "Fortune dává F.A.M.E. novou úroveň," popsal Mason. "Podobný materiál, ale Chris je velmi inovativní s některými songy, které jste ještě neslyšeli, přičemž části jiných žánrů a jejich integraci do pop a R&B, což myslím, že je opravdu cool hlasité a zní to skvěle. Je opravdu, ale opravdu jedinečný zpěvák," dodal.
Thomas dodal: "Jediný způsob, jak mohu popsat Chrise a i tento nový song, je to, že Chris je novou generací Michaela [Jackson]."

Chris dosáhl miliardu názorů na Vevo

31. ledna 2012 v 20:04 | Susan
Už je to déle co jsem vám sem psala, že Chris dosáhl miliardu názorů na YouTube, ale dnes Chris retweetnul jednu zprávu na Twitteru, která se týká něčeho podobného. Chrisova retweetnutá zpráva zní: " Gratulujeme a za úder 1 MILIARDY + názorů na videa na VEVO!" Tuto zprávu napsali VEVO na Twitteru. Takže to znamená, že Chris dosáhl miliardu názorů na Vevo. Je to opravdu úžasné! :) Chrisovi moc GRATULUJI, je super že o tom vé, takže na nás musí být pořádně pyšný :))

Dnešní premiéra klipu Who Stop Now

30. ledna 2012 v 21:09 | Susan
Dnes i včera jsem vám sem na blog dávala dvě videa ze zákulisí natáčení videa Who Stop Now. Tento klip je rappera Busty Rhymese, ale spolupracoval na něm i Chris. Bustu Rhymese můžete znát hlavně díky jeho rychlému rapu. Busta totiž strašně rychle rapuje, až je to neuvěřitelné a tak tím se hlavně proslavil :) Už se vážně tohoto klipu nemůžu dočkat, protože už to trvá dlouho, co ho natáčeli, teď už dlouho byli pouze úpravy. No Busta tento klip asi zveřejní až později večer, takže se na klip těšte až zítra, protože tak dlouho tu už nebudu dnes ;)

Chris bude mít společný song s Estelle a Trey Songzem

30. ledna 2012 v 20:54 | Susan
Možná že znáte zpěvačku jménem Estlelle, která bude vydávat už nejspíše tento rok album a to s názvem All of Me. Estelle má na tomto albu spoutu známých celebrit a mezi ně patří i Chris a Trey Songz.
Estelle bude mít tedy společný song s Chrisem a Treyem a to písničku "International (Serious)" Je to opravdu super, že Chris má další spolupráci, ikdy která teda nebude na jeho albu, ale to vůbec nevadí ;)

Bude se točit klip k Turn Up The Music?

28. ledna 2012 v 21:23 | Susan
Na jedné americké stránce jsem se právě dozvěděla, že je dost možné, že Chris bude natáčet klip k nové písni Turn Up The Music. Předem vám říkám, že tato informace není vůbec ještě potvrzena, takže je možné, že to je pouhá lež.
Tento klip by měl Chris začít natáčet prý příští středu. Režírovat by ho měl Collin Tiley, kterej už natočil pár klipů Chrise :) Já osobně doufám, že tohle je pravda, protože už mám ten klip úplně před očima jak by měl vypadat :D Tato písnička je jakoby do techna až, takže to bude zajímavý klip ;)

Chris vystoupí na Grammy Awards 2012?

28. ledna 2012 v 11:21 | Susan
Podle nového článku E! Online, prý nejen že bude Chris soušástí předávání cen Grammy Awards, ale také tam i vystoupí s nějakou ze svých písní. Připravte se na něj! To bude první výkon Fortune éry. Doufám že tato informace je pravdivá a Chris opravdu vystoupí, protože by to bylo úžasné :)
___________________________________________________________________________
Článek přeložený mnou z E! Online: "Bylo nám řečeno, že prý zde bude zpěvák Chris Brown pravděpodobně vystupovat. To bude Chrisovo první vystoupení na Grammy Awards, po třech letech. Je nominován na 3 ceny. Plány na představení ještě jsou zpracovány tak, že se je nedozvíme, prootže jsou udržovány v tajnosti. Také již bylo oznámeno, že i Rihanna bude vystupovat společně s Coldplay. Ale není se třeba obávat. Brown a Rihanna byli nedávno na jedné párty odděleně idkyž blízko sebe v clubu Greystone Manor v západním Hollywoodu. Nejen, že udržovali určitou vzdálenost od sebe, ale brown tam byli i se svojí přítelkyní Karrueche Tran. Grammy bude živě vysíláno na CBS z Staples Center v Los Angeles 12. února."

Více informací o singlu Turn Up The Music

28. ledna 2012 v 11:08 | Susan
Jak víte, tak před pár dny vyšel Chrisovi zbrusu nový singl Turn Up The Music, který bude určitě na albu Fortune, které má vyjít v březnu. Našla jsem pár informací o tomto novém singlu. V ten den, co song vyšel, tak byl rozposlán do rozhlasových stanicí, takže nejspíše v USA budou za pár dní tuto písničku rádia vysílat. Také tento song se bude moct koupit i samosttný a to 14. února. Tuto píseň napsali a produkovali The Underdogs. Kdy výjde samotné album Fortune to se dozvíme již za pár dní, protože by to měl už Chris oznámit ;)

Chrisův kód pro Fortune - Co písmena znamenají?

26. ledna 2012 v 20:43 | Susan
Dnes jsem vám dávala sem na blog, co včera zveřejnil Chris na svůj Twitter. Chris zveřejnil takový obrázek, který nikdo z nás nepochopil, ale už víme co to znamená. Znamená to Fortune (Chrisovo album, které výjde v březnu). Více o tomto obrázku ZDE. Zde si to můžete už i ověřit, protože jsem našla takovou tabulku, kde je napsané, kde co znamená :) Takže si můžete zkontrolovat, že to opravdu znamená Fortune :)
imagebam.com
 
 

Reklama

Jsem fanoušek: