News

Album Fortune výjde 8. května!

1. března 2012 v 17:52 | Susan
Datum 8. května, se vám prostě musí uložit v hlavě a to kvůli tomu, že v tento krásný den výjde Chrisovi jeho páté album a to album Fortune. Právě dnes totiž Chris tohle krásné datum zveřejnil na svůj Twitter. Abych řekla pravdu, tak jsem celkem zklamaná, myslela jsem si totiž, že album výjde už v březnu a né až v květnu, ale zase na druhou stranu jsem ráda, že konečně tohle datum, kdy má album vyjít vím :)) Chris na Twitter dnes napsal: "FORTUNE! 8. května!!!!!" Na tohle album se už jednoznačně těším, určitě, až bude v prodeji zde u nás, tak si ho na 100% koupím, protože už mám všechny alba Chrise, tak chci mít i jeho páté ;)

Aktualizace na Billboardu ohledně songů Chrise

1. března 2012 v 17:18 | Susan
Tentokrát má Chris na Billboardu hodně úspěchů. I přesto, že jeho nový song Turn up The Music spadl z 9. místa na 19. místo, tak zde má Chris i nějaké úspěchy, jen je škoda, že už tenhle song spadl na nižší místo. No, také se na Billboard Hot 100 dostal remix Birthday Cake, který vytvořil Chris s Rihannou a je na 63. místě. No vidíte, takže se to lidem líbí a nepadá na ten song jenom kritika. Poté je Chrisův song Strip v Billboardu v kategorii R&B/Hip-hop Songs a to na úžasném 3. místě!! A také se v Billboardu objevil song Internatinal Love od Pitbulla, na které Chris spolupracoval. Tento song je v kategorii Hot 100 na 13. místě! :) Je to vážně úžasný, že je Chris tolikrát na Billboardu, on je tam vícekrát, ale já jsem vám sem vypasala, takové ty důležité a zajímavé ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Wale mluví o Chrisovi v pořadu 106&park

29. února 2012 v 17:00 | Susan
Určitě znáte rapera Wale, který spolupracoval s Chrisem na jeho videoklipu (Chris jeho klip režíroval). No a právě tento raper Wale byl v pondělí v pořadu 106&park. Asi se ptáte proč sem tohle dávám, ale pravda je ta, že Wale tam mluvil dokonce i o Chrisovi a to moc hezky ;) Wale řekl: "Jsem v šoubiznisu už čtyři a půl roku a někoho tak talentovaného jako je Chris, jsem ještě nidky v životě neviděl. Zpívá, rapuje, tancuje, je to také herec a jak už víte, tak i chytrý kluk! On strávil jeho kariéru v těžkých časech. Ale všichni máme těžké časy a já ho podporuji." Poté ještě Wale dodal o natáčení klipu: "Byl největší organizátor, kterého jsem kdy v životě viděl. Jako umělec zná metodu, které dsáhnete velkého výkonu. Chci pracovat s Chrisem Brownem tolikrát, kolikrát je to možné." Vše o něm řekl moc hezky ;)

Bude Chris s Rihannou společně vystupovat na American Idol?

26. února 2012 v 12:04 | ZuzQa
Podle americké stránky PrezeHilton.com by se měl Chris společně s Rihannou objevit společně na jednom jevišti na American Idol, kde by zazpívali duet. Zdroj říká: " Oni chtějí, aby se Chris sešel s Rihannou v pořadu." Tohle setkání by bylo šokující pro celý svět. Všichni lidé jsou šokování a také to i kritizují, že by se prý neměli sejít a zazpívat spolu. Pokud je to ale pravda a opravdu zazpívají duet, tak by buďto zazpívali Birthday Cake remix a nebo Turn Up the Music remix. jsem vážně zvědavá, co z toho bude. Chcete aby spolu veeřejně vystoupili? Já rozhodně ano, už je to vše za nimi a už jsou opět přátelé, tak proč ne ;)

Chris na 3. místě v kategorii na Demand Xfinity 2011

25. února 2012 v 21:07 | Susan
Tuto novinku jsem se dozvěděla před pár dny, ale zapomněla jsem vám to sem napsat. Ona totiž jedna americká rozhlasová stanice Xfinity, oznámila vítěze v ocenění Demand Xfinity 2011, které udílejí ceny za různé nejlepší filmy, celebrity, klipy, songy atd. A dokonce jsme tu mohli zahlédnout i Chrise. Sice nic jakoby Chris nevyhrál, protože se umsítil na třetím místě a to v kategorii Nejvíce celkově sledovaný hudební umělec. Na 1. místě byla zpěvačka beyonce, na druhém místě zpěvák Justin Bieber a hned za ním i Chris ;) Všem strašně moc gratuluji :))

Chris údajně ukradl mobil jedné fanynce! Nevěřím tomu!

25. února 2012 v 20:44 | Susan
Včera vypustila jedna webová stránka TMZ jeden článek o Chrisovi, který je teď dokonce už i na českých stránkách! Chris byl v neděli v jednom z klubů v Miami (Floridě) se svými kamarády, kde si to celou dobu normálně užívali. Ale prý když odjížděli, tak ho pronásledovali dvě fanynky a chtěli si ho vyfotit na mobil. Jenže údajně prý Chris, vytrhl dívce z ruky mobil, řekl jí "Mrcho, ty to nebudeš dávat na webový stránky!" a poté i s mobilem odjel pryč. Teď je vyšetřován Miamskou policii. Prý také i chtějí, aby byl Chris zadržen, protože je stále ještě v podmínce a když udělal tuhle hroznou věc, tak by měl jít do vazby. Tohle nesnáším!!!! Proč o Chrisovi všude píšou pouze to špatný a né i to dobrý, třeba jak se snaží zpátky vyšplhat nahoru. Ano, jednou Chris udělal velkou chybu ve svém životě, ale lidé si od té doby myslí, že Chris je zrůda! A to vážně není! Této věci já vážně nevěřím a když už to Chris udělal, tak to nebylo jenom kvůli tomu, že si ho chtěla vyfotit, přece když jde Chris z klubu, tak se rád fotí s fanoušky a tohle by neudělal, když už tak by se nějak schoval přece!! Ta stránka TMZ to roznesla po celém světe, zase budou lidi Chrise odsuzovat, jsem vážně pěkně naštvaná, ale mi nepomohlo, že jsem se z toho vypsala!!!

John Legend a jeho snoubenka mluví o spolupráci mezi Chrisem a Rihannou

24. února 2012 v 21:00 | Susan
Sólový zpěvák a pianista John Legend a jeho snoubenka modelka Chrissy Teigen, se objevili v jedné známé show "Late night." Včera když se v show objevili byl dotázán John na spolupráci mezi Rihannou a CHrisem na písničce Birthday Cake. John odpověděl: "Nic si o tom nemyslím." Nicméně jehou snoubenka byla rozhořčena a tak odpověděla také: "Naprosto si myslím, že je to hrozné. Je to můj názor. John nic říct nemůže, protože se pohybuje v hudební oblasti, ale já ne, takže si prostě myslím, že to je hrozné." nechápu ji, vždyť na tom nic, není ta se stali přáteli no, ona jim do toho nemá co mluvit, ale jak říká, je to její názor jenom!

Chris vystoupí živě na festivalu Supafest 2012 v Austrálii!

24. února 2012 v 20:42 | Susan
Je to potvrzeno! Chris byl právě přidán do seznamu účinkujících na festivalu Supafest 2012. Chris bude vystupovat na těchto koncertech stejně jako Lil Wayne, Missy Elliot, Big Sean, Kelly Rowland, Trey Songz apod. Můžeme očekávat že Chris zde vystoupí se svou nejnovější písničkou Turn Up The Music. Festival se bude konat v Austrálii a to na čtyřech místech, ale ještě si musíme počkat na fotky a videa, protože se to má konat v různé dny v dubnu. ALej inak jsem moc ráda, že tam Chris vystoupeí. Zde máte čtyři datumy, kdy tam bude Chris vystupovat:
14. dubna, 2012 - Brisbane, RNA Showgrounds
15. dubna, 2012 - Sydney, ANZ STADIUM
21. dubna, 2012 - Melbourne
22. dubna, 2012 - Perth, Joondalup ARENA

Tracklist k albu Fortune - Tenhle tracklist, není zatím potvrzen!

23. února 2012 v 17:49 | Susan
Dnes se také už i objevil tracklist k Chrisovému albu Fortune, které mu má vyjít někdy v březnu. Je to vážně úžasný, ale dopředu vám říkám, že tenhle seznam songů není ještě oficiálně potvrzen Chrisem ani nikým jiným, zatím. Na albu by se mělo objevit tedy 15 písniček, nějaké už známe, ale většinu jsme zatím ještě neslyšeli. Také zde můžeme vidět i bonusové songy a ty jsou 4. Já tedy osobně doufám, že tento seznam to doopravdy je, jen jsem si mylsela, že tam bude i Turn Up The Music remix s Rihannou, který zde ale vidět nemůžeme. Takže možná že tento seznam oficiální není...

01. Biggest Fan
02. Turn Up The Music
03. Don't Judge Me (feat. Meek Mill)
04. 4 Years Old
05. One Of These Nights
06. Touch Me
07. Trumpet Lights
08. Get It (feat. 2 Chainz)
09. Mirage
10. Stuck On Stupid
11. Party Hard
12. Marlon Brandon
13. Don't Wake Me Up
14. Cadillac (Interlude)
15. I Love You (Hidden Track)
Deluxe Edition
16. Get Down
17. Wait For You
18. Remember My Name
19. Gliden (feat. Wiz Khalifa)

The-Dream vysvětluje spolupráci mezi Chrisem a Rihannou

23. února 2012 v 17:22 | Susan
The-Dream (producent, zpěvák, skladatel), produkoval "Birthday Cake" píseň, která je na nejnovějším albu Rihanny "Talk That Talk". A jak už víte, tak 20. února vyšli dva remixy, na kterých spolupracovala Rihanna společně s Chrisem. The-Dream vysvětluje, jak se stalo to, že nazpívali spolu remix k písničce Birthday Cake. "Ano, byl jsem požádán udělat remix," řekl. "A od dnešního dne byla moje práce společně s bývalým přítelem Rihanny ... je to podpora. Dále žádám ty, kteří jsou vysazeni na něm kvůli incidentu ... prosím o odpuštění. Je to moje volba, že mu odpuštím.Pro mě to je jen hudba, prostě dva talentovaní umělci, kteří dělají dvě věci dohromady a je to. Nebylo to o incidentu, který se stal, jednoduše to je jediná věc a to ospuštění a to že věřím v někoho jiného. Tato spolupráce, to je myšlenka Rihanny. Je to velmi inteligentní dívka. Skutečnost je ta, že ji respektuji a jsem na ní hrdý, to znamená, že musím respektovat její rozhodnutí. Rozhodla se a jeden den mi zdělila: "Myslím, že chci mít spolupráci s Chrisem Brownem na písni" Je to cool, pojďme!" řekl.Také poté dodal, že píseň byla propuštěna krátce po nahrání songu: "Píseň začala být nahrávána asi před týdnem a půl. Neznamená to však, že to bude trvat dlouho. Dokončili jsme poslední úpravy ještě v den jejich narozenin (20. února) v Londýně."

Mark Geragos: " Chris Brown je jako můj syn

23. února 2012 v 16:53 | Susan
Chris a Mark Geragos (jeho advokát) byli opět včera u soudu. Mark Geragos včera řekl, že je na Chrise strašně pyšný: "Jsem tak hrdý na Chrise. Někteří lidé předpokládají, že se na tento incident nikdy nezapomene. Považuji ho za mého syna, opravdu! Mám rád jeho matku Joyce. Myslím, že Chris je dobrý chlap, který se stane úžasným člověkem. Pozoroval jsem ho, jak se za poslední tři roky rozrostl a na nikoho nejsem více pyšnější než na něj." Mark Geragos vystvětlil, jak se Chris odhodlal ukázat všem lidem, že on nneí to, za co ho považují. Mark tedy řekl: "Od začátku řekl, že chce ukázat lidem, že není v životě takový, jaký byl během incidentu který se stal před 3 roky. Byla to událost v jeho životě a není to jeho způsob žití v jeho životě. Je to jeden z nejtalentovanějších umělců této generace. Měl jsem možnost reprezentovat největší celebritu na světě a myslím, že tyto velkolepé věci pocházející z něj v budoucnosti."

"Turn up The Music" sklízí úspěchy na Billboradu

23. února 2012 v 16:29 | Susan
Včera jsem vám psala, že Chris se umístil na výborných místech na iTunes chartu. Dnes vám ale oznamuji, že Chrisův nejnovější song "Turn Up the Music" se objevil několikrát na populární stránce billboard.com. Chris je s tímto songem v kategorii Pop Songs na 27. místě, poté v kategorii Radio Songs na 56. místě, dále v kategorii Hot 100 na 10. místě a v poslední kategorii Digital Songs na 9. místě a to s více než 180.000 staženími od jeho vydání. Je to vážně super! Ani jsem nečekala že to bude sklízet takovéhle velký úspěchy ;)

Chris se objeví na NBA All Star Game 2012

22. února 2012 v 20:56 | Susan
Někteří z vás možná ví, že se každoročně koná velký zápas v basketbale zvaný NBA All Star Game, kde se zúčastňují různé hvězdy, které basketbal hrát umí :)) A samozřejmě, že se zde nesmí ukázat ani Chris! :) Chris se na takovýchto akcí objevuje hodněkrát za rok. Všude ho zvou, protože hrát basketbal vážně umí a je to jeho oblíbený sport. Tenhle zápas se koná 26. února a to teda už tuto neděli. Zápas se koná v Orladnu na Floridě. Už se vážně těším na všechny fotky a videa ;)

Chris dosáhl 8 milionů followers na Twitter

22. února 2012 v 20:38 | Susan
Již včera pozdě večer jsme is už všimla, že Chrisovi stoupli followers (fanoušci, kteří si ho přidali na Twitteru) na jeho účtě na Twitteru. Protože včera ráno měl Chris ještě nízko pod 7 milionů a pak večer měl už přes 8 milionů jeho followers. Je to vážně úžasný, že Chris tak rychle dosáhl 8 milionů, podle mě to ale je také tím, že vyšli ty dvě písničky Chrise a Rihanny, jak mají spolu duety a to více lidí přesvědčilo, že když jsou už zase přátelé, tak si ho přidalo více lidí. A také to je tím, že se o Chrisovi začalo poslední době hodně psát ;)

"Turn Up The Music" na iTunes chartu

22. února 2012 v 20:15 | Susan
Právě jsem se dozvěděla, že Chrisův nový song i klip k písničce "Turn Up The Music" oslnil celý svět, protože se objevuje již v hodně žebříčích a to na skvělých místech. Třeba na iTunes chartu! Chris je na iTunes chartu v kategorii Song s touto písničkou na skvělém 7. místě ;) A pak je ještě v jedné kategorii na iTunes chartu a to v Music Videos na krásném 6. místě ;) Vážně strašně moc mě to potěšilo, jsem vážně nadšená, že song i klip je tak úspěšný ;)

Chris popřál na Twitter Rihanně k narozeninám

20. února 2012 v 17:52 | Susan
Jak asi někteří z vás už ví, tak Rihanna dnes slaví své 24. narozeniny! A určitě také víte o tom incidentě, který se stal mezi Chrisem a Rihannou, ale o tom se zde bavit nechci. No prostě mezi Chrisem a Rihannou je už vše v naprostém pořádku. Stali se z nich opět kamarádi, ale nic víc, Chris má totiž svoji Kae. Dnes se to naplno potvrdilo, že jsou přátelé, protože Chris popřál Rihanně k narozeninám a Rihanna mu hned za pět minut odepsala, že děkuje. Jsem strašně moc ráda, že jsou opět přátelé :)) A kdyžtak se nedivte jako já, že proč tam napsal Robyn, to je totiž Rihannino pravé jméno :D A Rihanně samozřejmě přeji vše nejlepší k narozeninám! ;)
imagebam.com imagebam.com

Chris bude mít s Rihannou duet ve dvou písničkách!

18. února 2012 v 13:08 | Susan
Posledních pár dní se všichni dohadují, zda bude mít Chris duet s Rihannou na její písničce "Birthday Cake", který jí výjde 20. února, přesně na její narozeniny. Chris by s ní měl udělat remix na tento song. Já osobně jsem si myslela, že to je nesmysl, ale pěkně jsem se mýlila! Všichni ví, že když po internetu koluje nějaká špatná či dobrá zpráva, která se týká Chrise, tak nám to Chris vždy všechno vysvětlí nebo povtrdí to, co je pravda na svém účtu na Twitteru. Chris se toho ujmul i tentokrát. Chris na Twitter napsal: "Nechte toho, jste šílení!!!! Děláme hudbu. Pokud se vám to nelíbí, tak to neposlouchejte! Turn up the music remix příjde již také brzy. Hádejte, s kým bude?" Takže zní celý Chrisův tweet a zdá se, že tato zpráva je tedy potvrzena, ale Chris nám prozradil ještě něco! Prozradil nám, že bude nový remix na písničku Turn Up The Music a také nám trochu i pomohl s tím, s kým bude. No určitě s Rihannou! Dozvídám se vážně spoutu nových zpráv :D Prý také i Rihanna pozvala Chrise na její narozeninovou oslavu, a on jí to prý příjmul, takže, jestli to nejsou lži, tak určitě Chris na narozeninovou oslavu dorazí. Už se vážně těším na všechny ty remixy ;) Jsem ráda, že jsou zase přátelé a budou mít mezi sebou duety :))
imagebam.com

Zítra výjde klip Turn Up The Music!

16. února 2012 v 20:28 | Susan
Chris dnes na twitteru oznámil skvělou novinu :) Napsal nám, že zítra výjde už jeho očekávaný klip k první písničce z alba Fortune a to Turn Up The Music. Chris na Twitter napsal: "POZOR: Videoklip pro TURN UP THE MUSIC bude propuštěn v PÁTEK 17. Režíroval a !" Jsem naprosto nadšená, protože nejdříve se všude psalo, že výjde již v pondělí, ale to nevyšel, tak jsem si myslela že výjde až za dlouho a ono ne. Již zítra se na něj budeme moct podívat ;) Jen bohužel nevím, kdy ho přidám na blog, protože v jejich čase to může u nás zveřejnit jakoby až v sobotu... Takže klip očekávejte buďto zítra nebo v sobotu ;)

Chris dnes večer vystupuje s Pitbullem na Latin Music Awards 2012

16. února 2012 v 20:18 | Susan
Možná že někteří z vás ví, že dnes se koná udílení cen Latin Music Awards 2012. Ale možná právě nevíte, že Chris zde bude dokonce i vystupovat a to né sám, ale s Pitbullem. Můžete čekat co asi tak zazpívají, no přece jejich jiý známou spolupráci na písničce International Love! :) Ani jsem vážně nevěděla, že Chris zde bude vystupovat, ale jak jsem se to dozvěděla tak jsem naprosto nadšená :)) Takže již zítra už můžeme očekávat videa a možná i fotky z vystoupení ;)

Chris používá auto-tune efekt, který mění hlas

15. února 2012 v 20:10 | Susan
Možná, že někteří z vás to už vědí, ale já jsem to teda rozhodně nevěděla. Tohle není jakoby ani novinka, je to to, co Chris používá už od počátku jeho kariéry. To, co Chris používá se jmenuje auto-tune efekt, který mění Chrisovi hlas v různých písničkách. Především tímto známý je T-Pain, který ho používá skoro v každé písničce a tak vykouzlí, takový krásný efetkt songu. Dalšími, kteří to používají jsou Lil Wayne, Snoop Dogg R. Kelly a další umělci. Musela jsem vám to prostě napsat, nedalo mi to, prootže si myslím, že je to celkem dobrý vědět ;)

Producent Jean Baptiste hovoří o Chrisovi

15. února 2012 v 19:42 | Susan
Producent Jean Baptiste už spolupracoval s Chrisem na několika jeho hitech, jako je například "Look At Me Now", "She Ain't You" a "Beautiful People." A právě Jean hovořil o Chrisovi, když dělal rozhovor pro TheBoomBox. Jean řekl: "Stal se lepším člověkem. Stalo se to strašně rychle, to jak se vyvíjel a dostal zpět do své úžasné kariéry. Stalo se to ... ale ne na papíře, on je prostě důkladný a bude mít freestyle hit. Je to umělec, který nejvíce připomíná Michaela Jacksona." Jean, který pracuje společně s Chrisem na jeho albu Fortune, řekl, že míchají do sebe několik hudebních žánrů. "Chrisova píseň bude, kterou jste ještě nikdy neslyšeli, jiná než RnB. Žije v různých stylech hudby. Ovlivňuje rockové melodie, a spoutu dalších ... Je to neuvěřitelné. On je všude!" dodal Jean.

"Turn Up The Music" k dispozici na iTunes

14. února 2012 v 16:26 | Susan
Včera jsem byla tak moc zaneprázdněna Grammy Awards, že jsem vám zapomněla napsat, že včera se už Chrisův nejnovější song "Turn Up The Music" objevil na iTunes, jak jsem vám psala. Sice nevím co to má za význam si koupit jenom jednu písničku a né celé album, ale co... Takže kdyžtak si song můžete koupit ZDE. V českých korunách stojí asi 25 korun. Také jsem vám psala, že měl vyjít Chrisův klip Turn Up The Music, ale bohužel to byla nejspíše jenom nějaká lež, protože žádný klip včera ani dnes nevyšel. Takže si musíme ještě bohužel počkat ;)

Chris bude na albu rapera Tygy "Careless World"

14. února 2012 v 16:18 | Susan
Právě jsem se dozvěděla, že se Chris objeví na albu svého velmi blízkého kamaráda a to rapera Tygy. Tygovi totiž 21. února výjde jeho album "Careless World", kde se objeví i písnička, na které Tyga spolupracoval s Chrisem a Wynter Gordon. Song se jmenuje "For The Fame". Chtěla jsem vám sem písničku i přiložit, ale bohužel jsem jí nenašla. Ale jinak jsem moc ráda, že je Chris součástí Tygového alba ;) A jentak pro info, Tyga si nechal přebarvit vlasy a zdá se že na rezavo, ale celkem mu to i sluší :))

Chris vyhrál cenu za Nejlepší RnB album!!

13. února 2012 v 20:18 | Susan
ANO! Včera se konalo snad největší udílení cen vůbec a to udílení cen Grammy Awards 2012. Jak už jsme věděli, tak Chris byl nominován na tři ceny: Nejlepší rapové vystoupení, Nejlepší rapový song a Nejlepší RnB album. Chris zde měl také dokonce i dvě vystoupení a to každé odlišné, ikdyž je pravda, že jednu společnou věc to mělo a to, že s oběma vystoupeními Chris naprosto zazářil :) Chris také dokonce i vyhrál jednu ze tří nominací a to cenu za Nejlepší RnB album! WOW! To je naprosto úžasné, že Chris vyhrál nějakou tu cenu! :) Jsem za to vážně ráda, stejně nadšená jako Chirs. Strašně mu to přeju ♥ Fotky a videa vám jdu sem hned dát ;)

Za chvíli se koná Grammy Awards 2012

12. února 2012 v 21:24 | Susan
Jak už nejspíše víte, tak již konečně dnes se koná to největší udílení cen světa a to Grammy Awards 2012! A jak také víte, tak Chris je zde nominován na tři kategorie a to na Nejlepší R&B Album, Nejlepší Rapové Vystoupení a Nejlepší Rapová Píseň. Také zde má Chris i dvě vystoupení, za jednu noc, takže doufám že se objeví všechna videa a fotky. Také doufám, že Chris alespoň jednu cenu, ale doufám že vyhraje všechny, protože si to doopravdy moc zaslouží ;) Já se na Grammy Awards budu rozuhodně dívat, ale podívám se až v pátek se svojí kamrádkou, budu to totiž natáčet, protože to má být ve 2 hodiny ráno na ČT2 a už i s českým dabingem :)) Já Chrisovi nehorázně držím palce, doufám že vyhraje alepsoň něco a jeho vyoupení bude ohromující jako vždy :) DRŽÍM TI PALCE CHRISI!!!
 
 

Reklama

Jsem fanoušek: