News

Chris si založil Instagram

26. března 2012 v 20:57 | Susan
Ano, už se mě pár z vás ptali, jestli bych vám řekla jméno Chrise na Instagramu. Psávala jsem vám vždy, že Chris Instagram nemá, používal WhoSay, ale tam už také přestal chodit. Chvíli dával fotky normálně na Twitpic, ale teď se rozhodl pro tu nejlepší volbu a založil si Instagram :) Chris se na instgramu jmenuje dost zvláštně a to "fuckyopictures" :D nejspíše si někdo založil fake Chrisbrown, tak si dal asi tohle no. Ale hlavní je, že už tam pár fotek i přidal a všechny jsou úžasný (za chvíli dodám. Pokud se chcete podívat na Chrisův Instagram, klikněte ZDE.

"Turn up The Music" je na 1. místě ve Velké Británii na iTunes

26. března 2012 v 20:46 | Susan
Právě se dozvídám, že až teď Chrisův klip "Turn Up The Music" proráží a dostává se na skvělá místa v žebříčcích. Například se právě dnes ráno dostal na první místo na iTunes ve Velké Británii. Chris dokonce o tom napsal i na Twitter: ""TURN UP THE MUSIC" je na #1 na iTunes ve Velké Británii! Team Breezy je moje NEJLEPŠÍ rodina!" Klip je také číslem 1 na iTunes R&B ve více než 15 zemích (Velká Británie, USA, Německo, Austrálie, Rakousko, Belgie, Kanada, Dánsko, Finsko, Irsko, Lucembursko, Nizozemsko, Nový Zéland, Portugalsko a Švédsko)! Je to vážně úžasné, že tento klip i song se tolik líbí fanouškům :))

Chris s Rihannou zazpívají společně na Superfastu?

25. března 2012 v 16:41 | Susan
Právě se objevila jedna informace a to ta, že když se bude konat v sobotu 14. dubna Superfest v Brisbane, tak spolu vystoupí na jednom jevišti Chris s Rihannou a to v podobě duetu, buďto na písničce Birthday Cake a nebo na Turn Up The Music. "Je to definitivní možnost. Ale určitě nebudete infromováni na poslední chvíli." řekl jeden americký zdroj. Tenkrát jsem vám sem psala, že zde Chris vystoupí, ale opravdu jsem nečekla, že například s Rihannou, ale možná to jsou jen drby a není to pravda..

První výročí alba "F.A.M.E."

22. března 2012 v 18:28 | Susan
Ano! Už je to tak. Dnes slaví Chrisovo čtvrté album "F.A.M.E." první výročí :) Tohle album charakterizují zejména songy "Look At Me Now", "Yeah 3x" a "Next To You". Tohle Chrisovo album se hnedpo vydání dostalo do Billboard 200 a to hned na první místo. Hned po prvním týdnu se prodalo více než 270 000 kopíí. A hned po prvním třech týdnech získalo zlato. Tohle album také získalo asi před měsícem cenu Grammy za "Nejlepší RnB album". Kopií alba F.A.M.E. se zatím ve Spojených státech prodalo přes 855 341 a na celém světe se jich prodalo přes 1 milion. Takže, kdo má tohle album doma (Já ho mám), tak ať si ho dnes psolechne, já už jsem si ho celé poslechla a lépe se mi přidávali články ;) Pokud ale album nemáte, tak neváhejte a objednejte si ho z české stránky ZDE. Tohle album je moje nejoblíbenější, ale věřím, že až výjde Chrisovi páté album Fortune, které má vyjít 8. května, tak opět změním názor ;) Ale tohl album budu vždy brat za výborné! ;)

Chris dosáhl 20 milionů fanoušků na Facebooku

22. března 2012 v 17:22 | Susan
Když jsem vám sem dávala předchozí článek, tak jsem si také všimla, že Chris má na Facebooku jaksi hodně fanoušků :) Právě totiž dosáhl 20 000 000 fanoušků na Facebooku :)) Nemohu tomu ani uvěřit, na Twitteru má skoro 9 milionů a na Facebooku má přes 20 milionů? Páni! Jde vidět, že více lidí zná Facebook než Twitter ;) No, každopádně, doufám, že si toho Chris na Facebooku všimne a něco o tom napíše ;) Jinak Chrisovi samozřejmě GRATULUJI, že dosáhl tolikati fanoušků, zaslouží si to :*

Chris si změnil vzhled na svém Facebooku

22. března 2012 v 17:15 | Susan
Když jsem se dnes šla po delší době podívat na Chrisův Facebook, tak jsem uviděla, že si nastavil nové pozadí :) Já osobně tedy tento typ pozadí na Facebooku nemám, protože se pak v tom moc neorientuji, ale náhodou to Chrisovo vypadá úplně úžasně :)) Strašně se mi líbí to pozadí (ta velká fotka). Chris si tento vzhled nastavil 15. března, což bylo přesně před týdnem. Jednoznačně palec nahoru ;)

Chris si opět smazal téměř všechny tweety na Twitteru!

22. března 2012 v 16:53 | Susan
Když jsem se dnes šla podívat na Chrisův Twitter jako vždy, abych zjistila co krásného napsal, tak jsem byla naštvaná a zároveň i smutná. Chris totiž opět úplně všechny zprávy smazal, teda kromě 10, ale jdou vidět pouze tři. Chris tohle už jednou udělal, ale vážně nechápu proč, smazal taky dokonce i fotky, takový ty hezký :( Chtěla bych vědět proč to všechno maže, protože to vážně nechápu, to si nestojí za tím co napsal?

Chris na 100% na albu Nicki Minaj "Pink Friday"

17. března 2012 v 21:49 | Susan
Tenkrát jsem vám psala, že Chris společně s Nicki Minaj spolupracují na jendom songu, který bude pravděpodobně na albu Chrise, a to Fortune, které má vyjít 8. května, ale všichni jsme se mýlili. Ona totiž nebude Nicky na Chrisově albu, ale Chris bude na Nickiným albu, který nese název "Pink Friday". Jejich společný song se jmenuje "Right By My Side". Snažila jsem se song najít, ale bohužel, nepovedlo se mi to. Song ještě do světa nevypustili, takže si budeme muset počkat do 4. dubna, kdy Nicki vychází album :) Musím říct, že na společný song se moc těším, bude to zajímavá spolupráce ;)

1. Roman Holiday
2. Come on a Cone
3. I Am Your Leader (Ft. Cam'ron & Rick Ross)
4. Beez in the Trap (Ft. 2 Chainz)
5. HOV Lane
6. Roman Reloaded (Ft. Lil Wayne)
7. Champion (Ft. Nas, Drake, & Young Jeezy)
8. Right By My Side (Ft. Chris Brown)
9. Sex in the Lounge (Ft. Lil Wayne & Bobby V)
10. Starships
11. Pound the Alarm
12. Whip It
13. Automatic
14. Beautiful Sinner
15. Marilyn Monroe
16. Young Forever
17. Fire Burns
18. Gun Shot (Ft. Beenie Man)
19. Stupid Hoe

Chris v trendech na Twitteru

17. března 2012 v 21:26 | Susan
Včera když už jsem odcházela večer z počítače a ještě jsem šla na Twitter, tak byl Chris v Trendech a to s názvem: "Chris Brown is A Winner" Dlouho jsem se snažila, proč zrovna, jako že je vítěz, ale bohužel jsem to nezjistila. Asi to mysleli jako tak, že je prostě vítěz, jako u nás fanoušků, nejlepší zpěvák, podle nás :) Aji jsem vám to vyfotila, aby jste to mohli vidět ;)
imagebam.com

Chris chrání svého transsexuálního fanouška!

16. března 2012 v 21:43 | Susan
Na internet se dostala fotka, kde je Chris vyfocen s jedním fanouškem, ale všichni začali tuto fotografii ponižovat, protože Chrisův fanoušek na fotce není úplně normální (podle mého je, jen je trochu jiný, jako každý z nás). Na fotce s Chrisem je totiž transsexuál. Všichni se posmívají, prý jak se Chris ještě k fanouškovi i přiklonil atd. Jakmile se Chris tohle dozvěděl, na Twitter napsal: "MTO!!! Mám všechny druhy fanoušků, kteří přicházejí na mé show! Respektuji každého, každého z nich!" Chris nesnesl, aby se někdo jeho fanouškovi posmíval a to jen kvůli jeho orientaci a vzhledu. Ano je jiný, ale každý z nás je v něčem divný a neříkejte, že ne. Ti co se tomu smějí a odsuzují, jsou teda pěkně blbý! Jsem ale moc ráda, že se Chris fanouška zastal, je vážně moc hodný :))
imagebam.com

Estelle chválí a obhajuje Chrise

16. března 2012 v 21:18 | Susan
Zpěvačka Estelle bude vydávat své nové album s názvem "All Of Me", na kterém bude i song s Chrisem a to "International (Serious)" feat. Trey Songz. Možná si říkáte, že Estelle a Chris spolu jen nehráli song a pak už se třeba ani neviděli, ale naopak, znají se dobře a tak když dělala Estelle rozhovor pro Vibe, řekla toho hodně hezkého o Chrisovi a dokonce ho i hájila.
_____________________________________________________________________
"Snažím se nesoudit, snažím se co nejvíce, ale není to legrace. Chris Brown je zpěvák, hudebník, tanečník, umělec a úžasný člověk, pokud jde o podnikání, a to je důvod, proč ho respektuji. Nechceme se držet pohromadě jako v krabici. Miluju ho jako člověka, jako bratra, prostě jako člověka. Chápu...chápu ty mladé ženy. Ale o tom luvit nemohu, nebyla jsem u toho. Rodiče, vychovávejte své děti! Mladí muži a ženy, vychovávejte je! Nenechávejte je vychovávat se samotné. Je to můj názor!" Říká Estelle.
"Vážím si ho, mám ráda jeho hudbu, je úžasná, moc hezky se vyvinula. On pracuje tak tvrdě, tak proč ho lidé stále odsuzují?" Estelle se domnívá, že média a lidé jsou na něj stále naštvaní a hrozně ho odsuzují. "Myslím si, že by lidem neměli vadit osobní záležitosti. Ale ti kdo mají rádi jeho hudbu, tak je zajímá s kým právě spolupracuje a tak. Těm samým lidem se líbila jeho píseň "Look At Me Now", takže raději nesoudím. Ikdyž se vám líbí nebo nelíbí, tak ho neponižujte. Všichni děláme chyby. Nikoho nezabil, nechte ho žít a dělat jeho vlastní hudbu."

Syrský diktator poslouchá a je fanouškem Chrise

16. března 2012 v 20:37 | Susan
Teďka jsem si nějak oblíbila Syrského dikrátora a hned vám řeknu proč. V Sýrii totiž zástupci opozice se vloupali do emailu Syrského diktátora Bashara Al-Assada, kteří tam našli celkem velké perličky. Nikdo by to do něj neřekl. Samozřejmě, že zástupci opozice všechno vyslali na veřejnost, takže to o něm ví už každý. Na emailu bylo, že si objednal song od LMAFO "Sexy And I Know It", Leony Lewis "Hurt" a také dokonce i song od Chrise a to "Look At Me Now"! WOW! Vážně se divím, protože tahle hudba se už takovýmto starším moc nelíbí. Objednal si toho samozřejmě více a to také od známých zpěváků, ale to vám sem psát nebudu, protože se to Chrise netýká :))

Rihanna jmenovala Chrise za nejžhavějšího R&B umělce, mluví o společných songů

15. března 2012 v 20:30 | Susan
Poté, co si udělal každý svůj vlastní názor na remixy Chrise a Rihanny "Birthday Cake" a "Turn Up The Music", Rihanna konečně promluvila v rozhovoru dnes ráno (15. března) o těchto remixech s Ryanem Seacrest. Mluvila o svém rozhodnutí, proč si Chrise vybrala na její remix a také i řekla, že podle ní je Chris nejžhavějším R&B umělcem, kterého zná. Přeložila jsem vám tu část, kde mluví o Chrisovi a o remixech. Chtěla jsem vám sem dát i ten rozovor, ale nelze sem dát.
_________________________________________________________________________________
"První píseň, která přišla byla "Birthday Cake". Myslím, že bychom skončili nahrávání a nic takového by se nekonalo, ale já jsem natáhla ruku o spolupráci na "Birthday Cake", protože to je jediný člověk, o kterém si myslím, že by mohl udělat rekord," řekla. "Je to hudebník i přes všechno ostatní vím, že to je skvělý člověk. Víš, přemýšlela jsem o hodně raperech, ale rozhodla jsem se pro toho nejžhavějšího R&B umělce, kterým je právě teď Chris Brown. Tak jsem ho chtěla na nějakém sing, tak jsem si řekla "Proč neudělat s ním remix na mém songu?" Tak jsem udělala kompromis."

Chris spolupacuje s Ludacrisem na jeho albu Ludaversal

14. března 2012 v 20:45 | Susan
Před nedávnem jsem vám sem dávala fotku do osobek se zpěvákem Ludacrisem, kde jsem vám psala, že Ludacris bude tedy na Chrisovém albu Fortune, ale mýlila jsem se. On bude totiž Chris na Ludacrisovém albu a to na jeho osmém albu s názvem "Ludaversal", které mu má vyjít 11. září a to na jeho narozeniny. Určitě si pamatujete také na poslední jejich spolupráci a to na songu "Wet The Bed". Tato spolupráce měla velký úspěch, takže už se těším na jejich nový song ;)

Rihanniny fanoušci vyhrožují Chrisové přítelkyni Kae smrtí

13. března 2012 v 20:57 | Susan
Možná že jste už někde viděli nebo slyšeli, že Rihanna nenápadně naráží na Chrisovu přítelkyni Kae (dopředu vám říkám, že opravdu nevím, jestli je to na ni, takže já rozhodně nikoho nesoudím) a to tak, že dala na svůj Twitter fotku, jak je balíček rýžových koláčků, na tom brýle a velké naušnice a k této fotce napsala: "Budeš moje děvko." Vážně nevím, třeba to psala jentak, nebo to bylo mířeno pro někoho jiného, jen všude píší, že to bylo mířeno na Kae. A jak to asi tak znáte, tak fanoušci, stojí za svýma celebritama, takže se rozpoutalo proti Kae peklo. Každý den dostává Kae na svůj Twitter výhružné zprávy od Rihanniných fanoušků. Zprávy například zní: "Doufám, že ti Rihanna nakope prdel." "Dávej si pozor! "Zabiju tě!" A právě náš zdroj TMZ dokonce i potvrdilo, že Kae se bojí a odmítá vycházet ven bez bodyguardů. Chris ji stále nutí, aby se nebála, ale i přesto má o ní strach. Samozřejmě jako její kluk jí 100% podporuje. Je mi to vážně líto, že má poslední dobou Kae asi vážně strach a deptá jí to, ještě že má po boku Chrise a hlavně i jeho bodyguardy, kteří chrání né jen Chrise, ale i Kae.

HollywoodLife: 8 nejhorších Hollywoodských párů

11. března 2012 v 14:32 | Susan
Hledala jsem novinky a narazila jsem na americkou velmi známou stránku HollywoodLife, kde byl článek s nadpisem "Chris Brown & Rihanna, Ben Flajnik & Courtney Robertson: Hollywood's 8 Worst Couples". Jde zde o to, kdo je nejhorším hollywoodským párem, kde byl zařazen i Chris s Rihannou. Nechápu, proč to sem dávají, když oni pár nejsou kurňa! Vážně, ten kdo to vymýšlí, tak asi nemá něco v hlavě v pořádku, protože jde jasně snad vidět, že Chris má svojí Kae. No každopádně, jestli se na to chcete osobněp odívat, tak stačí kliknout ZDE. A ještě jen tak pro informaci, zatím vyhrávají, takže jsou nejhorším hollywoodským párem, který ani neexistuje...no vážně super :D

Chris v Top 30 Most Followed Accounts on Twitter

11. března 2012 v 14:18 | Susan
Právě jsem na něco celkem zajímavého narazila. Možná že znáte žebříček Top 30 Most Followed Accounts on Twitter (Top 30 nejsledovanějších účtů na Twitteru). No, jde tu o to, kdo má na Twitteru nejvíce followers nebo-li fanoušků. Na prvním místě se umístila Lady Gaga, která má přes 20 milionů fanoušků, na druhém místě je Justin Bieber, který má přes 18 milionů fanoušků a tak to pak jde dále a dále, jak můžete vidět na fotce. A když se podíváte na 16. místo, můžete tam vidět Chrise, který má přes 8 milionů fanoušků! WOW! Je super, že se zde umístil a na krásném místě, ale to hlavně díky jeho fanouškům :) Celkem mě překvapilo, že třeba i Snoop Dog, Bruno Mars, Pink nebo Kanye West jsou až pod Chrisem a mají na Twitteru méně fanoušků. Chriovi děsně gratuluji, je to úžasné mít tolik fanoušků, ikdyž na Lady Gagu nebo Justina Biebera ještě zdaleka nemá, ale to nevadí ;) I tak všem GRATULUJI ;)
imagebam.com

Více o songu "How I Feel"

9. března 2012 v 21:30 | Susan
Na začátku tohoto roku nás šokovala Chrisova manažerka Tina Davis tím, že Chris v tomto roce nebude poskytovat žádné rozhovory a to jak pro novnáře, pro televizní pořady, rádia, tak i pro časopisy. Takže Chrisovi zbávý všechny jeho pocity buďto vypsat na Twitter a nebo je rovnou zahrnout do nějakého songu. Chris právě dnes zveřejnil svůj nový song "How I Feel", kde zpívá o všem co cítí a co by chtěl celému světu říct. Dokonce se i v písničce zmínil o Rihanně a to o tom incidentu, který se mezi nimi před třemi roky uskutečnil. Chris se takto Rihanně omlouvá. Divím se, že to Chris takhle řekl naplno celému světu. Také v songu zpívá, co všechno musel kvůli incidentu udělat, o tom, že nikdy nebral drogy, o jeho začátcích v kariéře, o tom, že všichni jednou zemřou, dokonce i jeho drahá mamka, která s ním doufá, že ještě bude co nejdéle. Chris se nám prostě v tomto songu rozpovídal, tohle všechno měl na srdci a konečně si může oddychnout, vyzpovídal se někomu a to nám fanouškům ♥ Ikdyž zrovna tohle nnení moc veselý song, tak si Chrise moc vážím, že tohlep rostě nazpívá a vypustí do světa. Song jsem si tím zamilovala. Milujeme tě Chrisi :*

Rihannin taťka říká, že miluje Chrise

8. března 2012 v 21:25 | Susan
Rihannin táta Ronald Fenty není očividně žádný otec roku, soudí se v jednom rozhovoru. Nejen, že Ronald Fenty, který řekl o své dcery, že byla poslední dobou tlustá a měla by více cvičit, ale také i řekl, že by měla Rihanna oživit svůj románek s Chrisem. "Chris je pěkný chlap a každý je oprávněn dělat chyby ve svím životě. Bůh ví, kolik jsem toho udělal já," říká Fenty novému číslu časopisu Heat. "Ona je vlastní ženou. Vlastně jsem si myslel, že má více tuků, od té doby co jsem jí viděl," řekl. "Když jsem ji viděl na letošním Grammy, tak jsem si řekl, že je zpět ve své normální velikosti. Kdysi jsem s ní takto o tom žertovat: Robyn, jsi čím dál tím tlustější. Ale už si myslím, že má zpět svojí postavu. Myslím, že vypadala velmi dobře, jak mohli všichni vidět na Grammy. Drží dietu a také na sobě pracuje." Rihanna se se svým vlastním otcem usmířila před dvoumi lety, takže v roce 2010. Fenty také ještě dodal: "Možná si nejsme tak blízko, když jsme spolu nebyli už od mala a vyrůstala tady ... Ale máme stejnou krev, takže neumíme zůstat načtvannapořád."

PopCrush: Nejoblíbenější umělec na Twitteru?

7. března 2012 v 20:27 | Susan
Předem chci poděkovat IvanceJB, že mě na tento článek upozornila...vážně moc děkuji ;) Takže, americká stránka PopCrush dnes zveřejnila článek, ve kterém jde o to, kdo je nejoblíbenějším umělcem na sociální síti Twitteru. Ani jsem nečekala, že zde Chris bude, ale víte co? Je tam! :) Sice má dost velkou konkurenci a to zejména Bruna Marse, který o hodně vyhrává, nebo třeba Justina Biebera, Rihannu, Lady Gagu atd. Sice Chris nemá nějak moc hlasů, ale není poslední a doufám, že našemi hlasy ho trochu vyšoupneme nahoru ;) Takže hlasujte pro Chrise ZDE :))

Chris, Rihanna a mnoho dalších jsou součástí kampaně Invisible Children

7. března 2012 v 17:01 | Susan
Od poslední noci můžete různě na Twitteru vidět #STOPKONY2012. Asi si říkáte co to má znamenat. No, začalo se to pomalu a tiše šířit po Twitteru, ale poté, co se zapojili známé hvězdy jako je Chris, Rihanna, Oprah Winfrey a další, je vše venku a začíná to podporovat více a více lidí. Je to kampaň s názvem "Invisible Children" nebo-li to můžete také vidět nebo slyšet pod názvem "Stop Kony 2012". Tato kampaň také vytvořila i video, které můžete vidět v tomto článku. Tato kampaň je pro ochranu dětí. Je to hnutí směřující k ukončení války v Ugandě, zastavení únosů dětí, dětem, které napomáhají vojenským účelům a nebo jdou sami do války. V Ugandě, Joseph Kony si ve své zemi přeje vytvořit teokratický systém založený na principech bible a desatero přikázání. K dosažení svých cílů chce, aby děti už nebyli vojáky a žili normální život, bez nějakých válek. "Invisible Children" kampaň uvádí, že 80% z jejich vojáků, tvoří děti! Z tohoto důvodu připravili krátký film, který se bude šířit p celém světě a zastaví vraždění! Z videa je mi opravdu smutno :( Ale na druhou stranu jsem strašně moc ráda, že Chris dělá takovéto dobré skutky :)) Chris na Twitter nám to totiž jakoby i potvrdil: "#STOPKONY2012" Má vážně skvělé srdce ♥

André 3000 hovoří o jeho podpoře věnované Chrisovi

6. března 2012 v 20:18 | Susan
Raper André 3000 dělal před pár dny rozhovor pro The FADER, kde promluvil i o Chrisovi. Tento rozhovor je o tom, proč se chtěl objevit na remixu songu Deuces. André 3000 v rozhovoru řekl: "Samozřejmě že mám rád ten beat, ale v té době nemluvili o Chrisovi Brownovi jako o lidské bytosti. Vím, že v tu dobu měl velké potíže a tak, ale prostě jsem jen stál za ním a podporoval ho. Chtěl jsem všem říct něco jako: Hej, opravdu mu to nemůžete do konce života vyčítat a navždy ho odsoudit jako člověka. Takže to prostě bylo jenom o tom, že jsem ho podporoval. Myslím si, že jsem udělala dobrou věc."

Speciální program týdne MTV Base o Chrisovi

5. března 2012 v 18:08 | Susan
Chtěla bych vám sem vypsat všechny data a časy, jak bude Chris na MTV Base (ale bohužel ve Francii, u nás ne) a bude se o něm v různých pořadech MTV vysílat. Také moc chci, aby něco takového bylo i u nás, ale to se nejspíše nedočkáme...


MTV Special: Chris Brown, pravdivé rozhovory
U příležitosti vydání alba "Fortune", které je naplánované na 7. května, Chris představuje výběr klipů, kterými se inspiroval.
Čas vysílaní: 5. březen v 15:55 ; 6. března v 10:05 ; 8. března v 17:15 ; 10. března v 06:05 a 13:00.

Když mi bylo 17: Chris Brown
MTV odhaluje pouze ty nejhorší žerty, drobné práce a neúspěšné události v 17 letech.
Čas vysílání: 6. března v 14:00 ; 7. března v 17:45 ; 10. března v 06:55 ; 11. března v 14:05

Režim Chris Brown
Zde bude vše možné, co se táký Chrise.
Čas vysílání: 6. března v 4:35 ; 8. března v 13:10 ; 9. března 15:15

100% Chris Brown
Kompilace z nejlepších klipů Chrise.
Čas vysílání: 7. března v 13:00 ; 8. bžezna v 09:05 ; 9. března v 17:45 ; 10. března v 15:35 ; 11. bžezna v 18:30

Jeho neuvěřitelné narozeniny: Chris Brown
Když Chris slavil své 18. narozeniny, udělal dvě oslavy narozenin souběžně, jeden jen pro jeho fanoušky a druhý pouze pro své blízké.
Čas vysílání: 8. března v 10:45 a v 14:50 ; 11.března 10:15

Chris na albu zpěvačky Brandy

5. března 2012 v 17:45 | Susan
Zpěvačka Brandy má právě v tomto roce v červnu vydat své další album s názvem "Two - Eleven", kde se má objevit i spolupráce s Chrisem, takže nějaká písnička. Časopis Rolling Stone cituje, kdo všechno se na albu objeví a to tedy Chris, Danja, Rodney Jerkins, Jim Jonsin a Timbaland.
Když dělala Brandy rozhvoro pro tento časopis, řekla: "Stále mám před očima to, jak mi Chris Brown říká, že miluje některé mé písničky, které mám na albech. Pak mi ještě vyprávěl co jakým způsobem dělá a tak. Hned jsem si řekla: "Páni, Chris Brown je mým fanouškem.""

Rihanna a Chris Brown získávají popularitu na netu díky remixům

4. března 2012 v 13:36 | Susan
Chris i Rihanna se momentálně hodně vyhoupli v žebříčku Social 50 Music Chart v Billboardu. Tento žebříček je založen na popularitě umělců na internetu, a to zejména na: YouTube, VEVO, Facebook, Twitter, MySpace, iLike, ale také i počtem jejich nových fanoušků. Rihanna se tento týden vyhoupla na 3. místo. A Chris se také dokonce vytáhl a to z 10. místa na skvělé 5. místo. A tyhle skvělá místa mají díky jejich spolupráci na dvou remixech a to na "Birthday Cake" a Turn Up The Music". Song Birthday Cake na Youtube má více než 4 miliony shlédnutí a více než 11 000 komentářů. Tento týden získala Rihanna více než 427 000 followers na Twitteru a 483 000 fanoušků na Facebooku. Zatímco Chris zaznamenal nárůst o 28% jeho fanoušků na Facebooku, 23% na svém YouTube kanálu, a nárust o 23% nových followers na Twitteru. Oboum strašně moc gratuluji, je to vážně úžasné, že se díky jejich spoluprácím takhle zadařilo ;) No jo, ohromili svět a vzali si sebou i několik fanoušků ;)
 
 

Reklama

Jsem fanoušek: