New Songs

Nový song: Chris Brown - Fuck The City Up ft Tank (remix)

27. března 2012 v 20:46 | Susan
Tak a už vám sem přináším ten druhý song, který Chris zveřejnil na Twitteru. Teda, tento song není ani jako nový, je to jen remix. Takže, tento song se jmenuje "Fuck The City Up", který už znáte, ale tohle je remix, který Chris vytvořil společně s Tankem. Písnička se mi už líbila i v originále, takže se mi líbí i tento remix, ikdyž zde Chris méně zpívá, ale to vůbec nevadí :))
Jak se líbí písnička vám?

Nový song: DJ Khaled ft Chris Brown, Rick Ross, Nicki Minaj, & Lil Wayne – Take It to the Head

27. března 2012 v 20:32 | Susan
Chris dnes zveřejnil na svém Twitteru nové songy, takže já vám teď napíšu o tom prvním. První song patří DJ Khaledovi a song se jmenuje "Take It to the Head". DJ Khaled na tomto songu spolupracoval s hodně zpěváky a to s Rick Rossem, Nicki Minaj, Lilem Waynem a také samozřejmě i Chrisem. když jsem tenhle tweet viděla hned jsem si říkala, že to bude nějaký tvrdý rap, který se mi většinou nelíbí, ale jak jsem si to poslechla, tak jsem změnial názor, protože Chris tam celkem hodně zpívá a to hlavně v refrému. Takže se songem jsem celkem hodně spokojená :))

Nicki Minaj ft. Chris Brown – Right by my side

20. března 2012 v 21:21 | Susan
Tak tato písnička mě velice překvapila! Už jsem vám psala, že Chris spolupracoval s Nicki Minaj na písničce "Right by my side", která bude na Nickiným albu "Pink Friday: Roman Reloaded" a dnes jsme se songu dočkali. Ani vám nemohu říct, jak moc mě song překvapil. Nicki totiž na tomto songu vůbec nerapuje, normálně zpívá, teda až ke konci začně rapovat, ale jen tak lehce, né takovej ten rychlý rap, jen prostě tak zlehka. A také její hlas tak krásně splívá s tím Chrisovým :) No musím vím říct, že se mi song děsně líbí ;) Super spolupráce :))

Nový song: Chris Brown - Fuck The City Up

11. března 2012 v 15:01 | Susan
Chris dnes ráno vypustil do světa novou další písničku, ale tentokrát nám nenapsal, jestli bude na albu Fortune nebo ne. tento song se jmenuje "Fuck The City Up". Song produkoval Drumma Boy. Moc ráda bych vám napsala, o čem Chris zpívá, ale ještě nikde není anglický text písničky, ale jakmile se objeví, tak vám sem napíšu o čem zpívá. Moc mě to zajímá, o čem zpívá, protože se mi písnička moc líbí. Má takový hezký rytmus a Chris tam má překrásný hlas. Pouštím si ji stále dokola, proto mě moc zajímá o čem zpívá :) Doufám, že se i vám písnička líbí ;) Pokud vám song nefunguje, klikěnte ZDE.

Nový song: Chris brown - How I Feel

9. března 2012 v 21:04 | Susan
Dnes zveřejnil Chris na svůj Twitter jednu jeho oficiální novou písničku, která nese název "How I Feel". K songu ještě důrazně i napsal, že tato muzika je volná, takže určitě nebude na jeho albu Fortune. Abych pravdu řekla, tak se mi písnička líbí a to né jen kvůli tomu, jak zní, ale hlavně to, co v ní zpívá. Zpívám o svém životě. Jak tahle jeho kariéra začala a přes co všechno musel přejít aby se dostal až sem a také jaké chyby ve svém životě udělal. Každopádně se mi prostě song líbí, je to prožitý a jde vidět, že text si psal sám :)

Nový song: Chris Brown - Gettin Money

25. února 2012 v 20:53 | Susan
Dnes se objevil nový song, který je nahrán a zazpíván samotným Chrisem. Písnička se jmenuje Gettin Money. Abych pravdu řekla, tak se mi song ani nějak moc nelíbí, protože to nemá žádný pořádný refrén a song sám o sobě není nějak moc chytlavý. Prostě to je Chrisův rap. Možná že kdybych tomu rozumněla, tak bych svůj názor změnila, protože to zpívá prostě o svých pocitech, ale takto prostě...

Nový song: Rihanna ft. Chris Brown - Birthday Cake (remix)

21. února 2012 v 16:02 | Susan
A máme tu další song! Také vyšel již dnes. Tento song se jmenuje Birthday Cake a je na Rihanniném albu Talk That Talk. A samozřejmě že na tomto songu se objevil i Chris! Ano je to stejné jako s předchozí písničkou, prostě Rihanna a Chris udělali společně na tuto písničku i remix. Písnička je velmi zajímavá, musím říct, že se mi líbí, ale není to můj šálek kávy. Ale je pěkná ;) Hlavně je na ní pěkný to, že na jí spolupracovali spolu. Chris o tomto songu napsal i na Twitter: " YIKES!!! Cake, cake, cake!" ;)

Nový song: Chris Brown ft. Rihanna - Turn Up The Music (remix)

21. února 2012 v 15:52 | Susan
A je to venku! Přesně jak psal Chris na Twitter. Psal nám, že se máme těšit na remix jeho písničky Turn Up The Music. A dnes remix oficálně vyšel a nazpíval ho s jeho ex Rihannou. Jsem strašně ráda, že jsou opět přáteli a že už dokonce spolu vytvořili duet na písničku Turn Up The Music. Tato verze se mi také moc líbí, je jiný tam slyšet i Rihannu, ale má tam moc hezký hlas, takže rozhodně palec nahoru ;) Rihanna na Twitter dokonce i napsala: " Turn up the music remix Užijte si to!!! "

Nový song: Tyga ft. Chris Brown & Wynter Gordon – For The Fame

17. února 2012 v 15:23 | Susan
Dnes se objevil další nový song, ale o tomto songu jsem vám už psala a to ZDE. Psala jsem vám, že se tento song bohužel ještě neobjevil, ale to je minulostí, protože song je už konečně venku ;) Takže, tento song patří raperovi Tygovi, který je i zároveň Chrisovým blízkým kamarádem. Na songu s Tygou spolupracuje ještě i Chris a zpěvačka Wynter Gordon. Song se jmenuje "For The Fame". Song se objeví i na albu Tygy, které mu za pár týdnů má vyjít. Musím říct, že mě song velice nadchl, čekala jsem že když to je písnička od Tygy, tak že to bude opět nějaký tvrdý rap, ale mýlila jsem se. Tato písnička je hezky rytmická a moc se mi líbí :) Půjdu si ji dát i do mobilu asi :D Vážně krásná písnička a ještě lepší na ní je, že se zpěvem s songu začíná Chris ;) A do mobilu jde určitě :D

Nový song: J Valentine ft. Chris Brown – Bed Bath and Beyond

14. února 2012 v 15:59 | Susan
Dnes byla do světa propuštěna zcela nová písnička. Tato písnička patří zpěvákovi J Valentine, ale Chris na ní spolupracoval. Tento song se jmenuje Bed Bath and Beyond. Tato písnička mě velice nádherně překvapila, prootže sjem čekala, e to bude zase nějaký rap, ale byla jsem na omylu. Je to úžasná pomalá a uklidňující balada. J valentine má také krásný hlas jako Chrise, ale přece jenom, prostě Chrisův hlas je nejlepší :)) Určitě si song pusťte je totiž dokonalý ;)

Nový song: Estelle ft. Chris Brown & Trey Songz "International" (Serious)

12. února 2012 v 20:51 | Susan
Právě dnes se objevil konečně celý song od zpěvačky Estelle. Na tomto songu také spolupracoval i Trey Songz a samozřejmě i Chris. Song se jmenuje International Servious. Písnička je velmi zajímavá, je jiné když tam je takovýhle dívčí hlas :) Takový jiný ;) Jednoznačeně se mi písnička mco líbí a doufám, že se bude líbit i vám. Ještě k tomu bude i tato píseň na album Estelle, která má vyjít 28. února ;) Je super že i tento song tam bude :))

Nový song: Se7en ft. Chris Brown - Kinda Famous

10. února 2012 v 21:58 | Susan
Již včera se také objevila z čista jasna nová písnička, která tedy nepatří Chrisovi ale zpěvačce Se7en. Tato písnička se jmenuje Kinda Famous. Chris samozřejmě na tomto songu spolupracoval s touto talentovanou a Chrisovi blízkou kamarádkou. Tato písnička je do stylu techno-dance. je to trochu stylově podobné Chrisovému songu "Turn Up The Music". Písnička se mi líbí, ale bohužel zde Chris moc nezpívá.

Nový song: I Love You

5. února 2012 v 13:14 | Susan
Včera pozdě večer se také objevila opět další nová písnička, ale nejlepší na tom je to, že tato písnička bude na Chrisovým album Fortune :) Tento song se jmenuje "I Love You". Písnička mě velice potěšila, protože je to taková ta romantická, i ty Chrisovi slova, které si přeložím v hlavě tak polopatě, jsou úžasný :)) Jsem ráda, že tato písnička není prostě rychlá, ale taková pomalejší, na uklidnění, dalo by se říct. Tenhle song nějak omylem vyklouzl ven, takže si ho poslechněte rychle, ať nám ho nesmažou :D Rozhodně doporučuji, já už jsem se do té písničky zamilovala ♥ A ten refrén...Úžasný!

Kevin McCall ft. Chris Brown, Diesel & Sammie - Jada Fire

4. února 2012 v 21:01 | Susan
Dnes se objevila další písnička, na které Chris spolupracoval. Tento song patří Kevinovi McCallovi. Song se jmenuje Jada Fire a Kevin na něm spolupracoval s Dieselem, Sammie a Chrisem. Chris zde sice méně zpívá, ale song se mi celkem líbí. Není to až takový velký rap, má to rytmus, takže se mi to líbí :) Je super, že se objevili dvě písničky za jeden den ;) Jak se líbí song vám? ;)

David Banner ft ASAP Rocky & Chris Brown - Yao Ming Remix

4. února 2012 v 20:36 | Susan
Dnes Chris ráno retweetnul jednu zprávu od Complex. V této zprávě šlo o nový song. Song patří Davidovi Bannerovi a spolupracoval na něm také i ASAP Rocky a samozřejmě i Chris a píseň se jmenuje Yao Ming Remix. Tato zpráva zní: "" zařadil a do kmene-Smashing "Yao Ming Remix" "" Tato písnička se také i jinak nazývá Look At Me Daddy. Tato písnička je zařazena do rapu, takže pro mě nic moc, ale neříká že to není špatné :)) Celkem se mi to líbí, ale to jen tam, kde zpívá Chris, takže hned na začátku se mi to líbí :))

Chris Brown ft. Se7en - Touch Me (Like U Touchin Urself) (úryvek)

28. ledna 2012 v 21:04 | Susan
Právě dnes se objevil krátký úryvek nového songu, který také půjde na album Fortune :) Tento úryvek songu se jmenuje Touch Me nebo-li Like U Touchin Urself. Chris na tomto songu nedělal sám, ale dělal na něm i se zpěvačkou Se7en. Škoda že to je pouze úryvek, protože bych rozhodně tento song chtěla slyšet celý. Nevím proč, ale tak trochu mi připomíná písničku No Air, je to totiž stejně krásně procítěné :)) Bohužel tato písnička není na YouTube, takže klikněte ZDE. Takže já jsem zatím spokojená. A jak se líbí song vám? ;)

Chris Brown - Turn Up The Music

26. ledna 2012 v 17:56 | Susan
Už tu máme další song, který půjde na Chrisovo albu Fortune, které výjde již v březnu. Na tento song nás Chris připravoval už včera, když napsal na Twitter. Tato písnička se jmenuje Turn Up The Music. Tato písnička je rychlá, rytmická, trochu techno. Prostě je to super písnička, pro mě je i hodně chytlavá. Myslím, že tento song bude hodně známý, prostě to cítím. Jsem strašně ráda, že chris zveřejnil na své stránky novou písničku, která se na albu objeví :)) Doufám že i vám se líbí ;)

Chris Brown Ft. K-Mac - Mona Lisa

8. ledna 2012 v 11:01 | Susan
Tak, a zase tu máme novou písničku. Písnička je samozřejmě Chrisova, ale spolupracoval na ní se svým kámošem Kevinem McCallem (K-Mac). Písnička se jmenuje Mona Lisa. O této písničce jsem se dozvěděla tak, že jí dal Kevin na Twitter a napsal k ní: "NOVÁ MUZIKA!! více FREE SAKRA Z CBE-- Chris Brown Feat K-Mac - Mona Lisa via " A před hodinou to Chris i reetwetoval (zveřejnil na svůj Twitter Kevinovu zprávu). Písnička se mi tedy moc líbí :) Nejlepší je to, jak Chris říká "Mona Lisa". Tam má takový strašně příjemný hlas ;)

Chris Brown – Don’t Wake Me Up

7. ledna 2012 v 20:48 | Susan
Včera večer se objevil nový song od Chrise. Písnička se jmenuje Don't Wake Me Up. Tuhle písničku prý produkoval David Guetta, ale jde to i poznat, prootže je taková rytmická :) Písnička se mi opě strašně moc líbí, protože to není žádný tvrdý rap, no vlastně vůbec žádný rap, takže jsem naproto spokojená. A už mi dokonce i písnička zní v hlavě, protože je to chytlavá melodie :) Na Youtube je tam tahle písnička hodněkrát, ale nejde mi to zapnout, kvůli autorským právám, takže vám musím dát sem odkaz. Takže písničku si určitě pusťte ZDE. ;)

Young Jeezy Feat. T.I & Bow Wow & 50 cent & Chris Brown - Up (Remix)

7. ledna 2012 v 20:30 | Susan
Dokonce jsem našla ještě jednu novou písničku, kerá je Young Jeezyho. Písnička se jmenuje Up, ale tohle je pouhý remix, žádný originál, takže je to originální remix :D Na tomto songu spolupracoval s T.I, Bow Wowem, 50 centem a samozřejmě že i s Chrisem. Tohle je takový ten tvrdý rap, takže jako se mi písnička až tak moc nelíbí a to už kvůli tomu, že tam Chris málo zpívá :D No, posuďte sami, jak se vám písnička líbí ;) Písničku si můžete poslechnout ZDE.

Petey Pablo feat. Chris Brown - Fuckin' Wit The Best

23. prosince 2011 v 12:55 | Susan
Chris se nám se vším nějak rozjel. Opět se totiž objevila písnička na které spolupracoval. Spolupracoval na ní s Petey Pablem a písnička se jmenuje Fuckin' Wit The Best (Sakra Nejlepší Vtip). Tento song je udělán spíše do rapu. Nevím, ale písnička mě nějak moc nezaujala tedy, protože to je na mě až moc rapu. Ale když v refrénu zpívá Chris tak i tak je to dobrý, protože když je někde jeho hlas, tak je to vždycky dobrý :)) Bohužel to ještě není opět na youtube, takže klikněte pro písničku ZDE.

Chris Brown - Wait For You

22. prosince 2011 v 21:29 | Susan
Před pár dny vyšla Chrisovi nová písnička. Tato písnička se jmenuje Wait For You, která bude nejspíše na novém albu Fortune, které výjde v březnu roku 2012. Já osobně si myslím, že tato písnička bude zanedlouho velmi známá, protože to je taková ta normální krásná písnička a má skvělý rytmus prostě. Ze začátku vám to může připadat jako z nějaké hry ta muzika, ale pak začne zpívat Chris a je to fakt báječný ;) Jen je škoda, že tohle video není na Youtube, takže pokud si ho chcete poslechnout, tak klikněte ZDE. Všem doporučuji, aby si to poslechli ;)

Nová písnička: Another Round ft. Fat Joe

21. října 2011 v 20:50 | Susan
Také se včera objevila konečně celá verze písničky Another Round, která je od Fat Joe a Chris na ní pouze spolupracuje. Písnička je taková pomalá a nebýt toho Fat Joa, tak ta písnička je ještě lepší :) Do téhle písničky jsem se jinak zamilovala, protože Chris zde má opět strašně příjemný hlas :) Ten jeho hlas bych mohla poslouchat celý den ♥

Chris ft. T-Pain - Niggas in Paris

18. října 2011 v 20:22 | Susan
Chris právě dnes zveřejnil na svém Twitteru novou písničku a to Halloweenskou, která nese název Niggas in Paris. Na tomhle songu spolupracoval s rapperem T-Painem. Písnička se mi moc líbí, je taová strašidelná :D Opravdu přesně písnička na Halloween. A na tohmle songu také můžete slyšet, jak Chris umí skvěle rappovat :)) Doufám že i vám se tato písnička líbí ;)

Chris - I Needed You

10. října 2011 v 21:14 | Susan
Objevila se nová písnička od Chrise, která se jmenuje I Needed You (potřeboval jsem tě). No, vlastně až tak úplně nová není no. Tato písnička byla totiž nahrána před 3 roky, jenže až teď se objevila konečně celá verze a také v úžasné kvalitě! :) Písnička je strašně moc krásná a je to také tím, že je pomalá, takže i tím je prostě ůžasná! Zaujal mě také na první pohled ten název, protože takovýto název je nádherný a zároveň dojemný! A jak to Chris krásně prožívá ♥
 
 

Reklama

Jsem fanoušek: