My

Hiatus? Spíše konec!

29. března 2012 v 20:33 | Susan
Ahoj všichni. Jak už jste mohli zde vidět, tak jsem tu byla naposledy v úterý. poslední dobou nemám vážně čas na přidávání článků a už vůbec nemám čas obíhat mé skvělé affs. Opravdu to říkám nerada, ale musím dát hiatus. No, hiatus, nevím jak to mám nazvat, ale vůbec nevém jestli se na teno blog ještě vrátím. není to tím, že Chrise už nemám ráda. To vůbec ne! Chrise budu navždy milovat, je to můj sexy idol, a nikdy ho nepřestanu mít ráda, ale prostě jde vážně o ten čas. A také to má ještě i více důvodů. Na to že mám tenhle blog už celkem dlouho, tak mi sem chodí jen pár lidí, což mě vážně štve. znám blog, který měla jedna dívka asi tak měsíc a už tam měla přes 100 návštěv, což si myslím že je hodně dobrý! A také kvůli tomu, že o Chrisovi už nejsou žádné novinky. Vždycky ty novinky hledám strašně dlouho, musím dlouho už i hledat přes google, abych něco vyhrabala. Ale jak říkám, vážně nevím, jestli to bez tohoto blogu vydržím, ale kdybych to nevydržela bez Chrise, tak si spíše založím Twitter, kde budu přidávat novinky, jen takový krátký, ale nejspíše tam budud psát anglicky, protože v Česku není asi Chrise moc oblíbený, nebo vážně nevím. Každopádně se všem omlouvám, nechtěla sjem takto skončit, ale mě vážně teď ten čas táhne, protože mám před přijímačkama a ty budou pro mě dost těžký. Už jsem byla i na přijímačkách nanečisto a tam mi to dopadlo katastrofálně, takže se teď musím čím dál tím víc učit. Prosím všechny mé affs, aby si mě smazali a omlouvám se, ale psát vám to nebudu že končím, vážně už nemám čas a ani chuť, oznamovat takovouhle zprávu. Aji by mi nevadilo, kdyby si tenhle blog někdo vzal, bylo by to určitě v dobrých rukách a já bych sem vždycky chodila, si číst novinky o Chrisovi, ale v tom člověku musím mít důvěru. Takže se všichni mějte moc hezky, mám vás ráda, všechny ♥

Děkuji, že se vám líbí můj blog!!

24. února 2012 v 22:11 | Susan
Právě si včera moje kamarádka všimla, že v mojí anketě, kterou dávám ke všem článkům, už dosáhla 100 hlasů. V anketě jde totiž o tom, jak se vám můj blog líbí a jak jsem se tak dozvěděla, že nejvíce dáváte "Ano, moc!" Kamarádka to zrovna tak hezky zachytila, že na fotce můžete vidět, přesně 100 hlasů :) A za to jí moc děkuji ;) Ale samozřejmě že děkuji i vám, za to, že se vám můj blog líbí a v anketě stále hlasujete ;) mám vás moc ráda :))
imagebam.com

Krásného Silvestra a Šťastný Nový rok!

31. prosince 2011 v 13:59 | Susan
Tak a máme tu poslední článek tohoto roku. A proč? No protože dnes už je Silvestr což znamená, že je to poslední den v tomto roce. Na tomto blogu jsem byla již dva měsíce, ale pak už jsem na blog neměla jaksi čas, kvůli učení, ale blog mi prostě strašně moc chyběl, a tak jsem se sem vrátila, protože to nemůžu vydržet bez Chrise a ani bez vás :) Tento blog mám strašně moc ráda, protože zde píšu o Chrisovi a to mě baví a také jsem ráda, že sem opět začínáte chodit, protože už se mi návštěvnost dost zvyšuje, takže doufám, že tomu tak bude i v příštím roce a můj blog se více proslaví, abych měla ještě větší chuť sem chodit. ;)
Ale zpět k tématu. Jsem ráda, že můžu společně s vámi strávit na blogu svůj první Silvestr a Nový rok. Doufám, že si Silvestr naplno užijete, protože třeba já, přespím dnes u kamarádky a určitě to tam bude bezvadný :) Takže vám a Chrisovi přeji hodně štěstí, zdraví, lásky a spokojenosti do Nového roku 12 ;)

Veselé Vánoce!

23. prosince 2011 v 13:25 | Susan
Jelikož zítra jsou Vánoce, tak vám už dnes chci popřát krásné Vánoce. Snad se vám splní všechna přání a budete si užívat v teple se svými nejbližšími. A proč vám tohle píšu už dnes? No protože já na Štědrý den na počítač nechodím, protože nemám čas a také se mi na počítač ani nějak extra nechce. A navíc si myslím, že mnoho z vás na Štědrý den na počítač také nechodí. Ale nebojte, novinky, které zmeškáte, tak vám je sem určitě hned 25. prosince přidám ;) Tak já se s vámi teda na ty dva dny (ani ne) loučím a přeji Vám Marry Christmas! ;)

Už jsem viděla This Christmas

23. prosince 2011 v 13:18 | Susan
Jak jsem vám sem psala, tak v pondělí v 9 hodin ráno začínal film nazván This Christmas (Společné Vánoce), kde hraje v hlavní roli i Chris. Jenže to jsem byla ve škole, takže jsem se na to nemohla dívat a tak napadlo kamarádku, že bysme se na to mohli podívat ve čtvrtek. Tak jsem film vypálila na DVD a dívali jsme se včera u ní. Sice je to z roku 2007, ale i tak tam byl Chris prostě úžasný! Jako celkově byl film dobrý, ale bohužel znám i lepší Vánoční filmy, ale prostě tam hrál Chris, takže to je asi nejlepší :D A dokonce i dabing byl dobrý, takže měl Chris hezký hlas. Pokud budete mít někdy tu možnost, tak se určitě na tento film podívejte ;)

Vracím se!

18. prosince 2011 v 21:02 | Susan
Ano, prostě jsem to nevydržela. Prostě bez tohoto blogu nemůžu být a hlavně ani bez Chrise a také bez vás. Už o tom uvažuju asi 3 týdny, ale furt jsem si říkala že nevím jestli na tenhle blog budu mít čas, ale nakonec jsem se rozhodla, že se sem vrátím :) Každej den jsem si dívala na novinky ohledně Chrise, protože prostě musím vědět co se s ním děje a hlavně vidět nový fotky. Ale tohle mi nestačí, protože se s tím potřebuju s vámi podělit. Za tu dlouhou dobu se toho stalo celkem hodně a to například že Chrisovi vyšli dva nové klipy a také např. že se přestěhoval. Je toho opravdu hodně, takže bych to nestihla všechno přidat, ale jakmile budu mít čas, tak vám to sem postupně budu přidávat ;) Já tedy doufám, že vám tento blog alespoň trochu chyběl jako mě a že tento blog budete i nadále navštěvovat. Ještě také i doufám že tu bude nový design, snad se mi to podaří od někoho ho objednat :) Jsem opravdu moc ráda, že jsem zpět tady s vámi ♥

KONČÍM!

4. listopadu 2011 v 21:37 | Susan
Už jsem se oficiálně rozhodla! Končím s tímto blogem. Sice to dělám dost nerada, ale prostě to musí být. Prostě už jak jste si mohli povšimnout, tak už přidám jen jednu nebo dvě novinky za den, a ještě ke všemu sem chodím až večer a večer tu moc dlouho být nemůžu, protože to takhle rodiče nechtějí. A dřív na blog chodit nesmím, protože se musím učit a nebo chodím s kamrádkou ven. A nejlepší kamarádky se niky nevzdám, to se raději vzdám blogu než ji. A navíc už půjdu příští rok na střední, takže se musím rozhodovat a musím se učit, abych se na tu školu co já chci dostala. A navíc ještě si musím něco připravit, protože budu muset dělat něco jakoby i talentovky, ale tak úplně o není. No prost vám chci jen říct, že na tenhle blog se už nejspíše nevrátím, protožeu ž vážně nemám čas. Chrise mám a vždycky budu mít ráda, ale s blogem prostě končím! Tak se tu mějte hezky, ahoj...♥

Happy Halloween!

31. října 2011 v 21:00 | Susan
Jak asi víte, tak dneska je Halloween. Je to vážně skvělý! Strašně moc bych to chtěla slavit se všemi co jsou v USA. Prostě takový ty párty, vydlabávání dýní a převleky za různá stvoření mi připadají super. My máme místo toho nějaký dušičky, který mi zatím nic moc teda neříkají. Dost lidí síce říká, že Halloween je jen nějaká blbost, ale podle mě to tak není.
Chris bohužel ještě na Twitter nic nenapsal, ale myslím, že určitě všem popřeje šťastný a strašidelný Halloween :) Takže i já vám, přeji krásný Halloween ;)

Omluva za včerejšek, byla jsem v Praze

13. října 2011 v 19:52 | Susan
Ahoj, nejprve bych se vám chtěla moc omluvit za to, že jsem tu včera celý den vůbec nebyla, ale důvodem je to, že jsme byli s celou mojí třídou na výletě v Praze. Prošli jsme si tam snad celý Pražský hrad. Mě moc dějiny nezajímají, takže snad pro všechny to byla velká otrava a to se tomu ani nedivte, když celý den tam pršelo a furt jsme museli být pod deštníkem a všichni do nás strkali. Pak jsme měli ale 2 hodiny rozchod na Václaváku a tam už to bylo o dost lepší, takže jsme prolezli snad všechny obchody :D Takže to tam bylo včera celkem dobrý no :) Ale nebojte, všechny novinky dodám, budu se snažit všechny dodat dnes, ale nevím jestli to stihnu, takže kdyžtak to pak ještě zítra dopřidávám, protože to budu mít více času ;)

Hlasujte prosím pro můj blog v SonS #2

26. září 2011 v 18:08 | Susan
Ahoj. Dnes mi opět začalo další kolo v SonS, kde jsem s písničkou Yeah 3x. Tahle soutěž se koná na jednom blogu o Miley Cyrus a byla bych moc ráda, kdybych v té soutěži uspěla. Jsem ráda, že ikdyž jsem si nesháněla hlasy, tak že se pořád držím :) Proto vás strašně moc prosím, aby jste pro mě hlasovali ZDE. Děkuji všem co mi dají nějaký ten hlas, jste skvělý ;) A jinak moc ráda oplatím :))

Dnes už nic...

8. září 2011 v 21:00 | Susan
Promiňte, ale dnes už vážně nic nepřidám. Prostě už z toho nemůžu, dnes jsem psala článek a sekl se mi na chvíli nternet a když se to už spravilo, tak jsem měla celý menu pryč! prostě jsem ho tam neměla, takže jsem musela dělat vše znova. No ale když už jsem skoro vše měla, tak se mi ten internet znovu sekl a smazali se mi ty data a všechny videa. A to se mi už stalo po třetí tohle! Už nevím co mám dělat, takže kvůli tomu, dnes tu je málo novienk, teda jen 1. Takže zítra vše dodám. Doufám že mě chápete....

Hlasujte prosím pro můj blog v SonS

7. září 2011 v 21:09 | Susan
Ahoj, chtěla bych vás moc poprosit, jestli byste nemohli pro mě a můj blog hlasovat ZDE. Je to pro mě moc důležitý, protože tento blog mám jen krátce, takže bybylo dobré, v této soutěži s dostat co nejvýše. Tato soutěž je SonS a to znamená že můžete hlasovat pro nejlepší písničku. Já jsem vybrala písničku Yeah 3x, protože podle mě tuto písničku znají skoro všichni, takže to byl pro mě dobrý výběr. Za každý hlas všem moc děkuju :)

Už mám doma alba Graffiti a F.A.M.E.

23. srpna 2011 v 9:20 | Susan
V pátek jsem si je objednala a už je mám u sebe. Před chvílí u nás zvonil pošťák. Je to super, že tyhle dvě CD Graffiti a F.A.M.E. mám a album F.A.M.E. se mi bude ještě lépe poslouchat, když si vzpomenu na ten název. Protože F.A.M.E. je zkratka Fans Are Me Everything, což v češtině znamená Fanoušci jsou moje všechno. Moc hezký název. Objednala jsem si je z Bontonland.cz, takže pokud také chcete nějaké Chrisovo album, tak si ho objednejte od tamtud. Novinky čekejte, ale až večer, protože teďka už musím jít. :)

Wanna Be Affs?

25. července 2011 v 16:52 | Susan
Pokud chceš spřítelit, tak si ale nejdříve přečti pravidla:
 • Na můj blog budeš chodit minimalně 3x týdně
 • Nechci aby jsi psal/a komentáře typu ''obíham, "ahoj, jak je? atd." Bylo by nejlepší, kdyby jsi psal/a komentáře ke článku.
 • Neberu blogy, které jsou o tvém životě atd.
 • Jestli nemáš rád/a Chrise, tak se ani nezapisuj!
 • A taky si mě dáš mezi své Affs :)

Pokud souhlašíš, tak se určitě zapiš :)
 1. Přezdívka
 2. Blog
 3. O kom ho máš?
 4. Proč se chceš spřátelit?

Zápis do Fanclubu

25. července 2011 v 16:49 | Susan
Rozhodla jsem se, že udělám sčítání fanoušku, protože chci vědět, kolik má Chris v ČR a SR fanoušků. Pravidla jsou dost jednoduché a zápis také. Doufám že se vás tu zapíše co nejvíce :)

Pravidla:
 • Nepistě sem prosím nic jiného
 • Dejte si tuto ikonku prosím do volitelného dolního menu


Zapiš se:
 1. Jméno
 2. Blog (Pokud teda máš)
 3. Stát

Rozcestník - Projects

25. července 2011 v 16:29 | Susan
DISCOGRAPHY:

MIXTAPES:

FILMOGRAPHY:

OTHER:
 
 

Reklama
Jsem fanoušek: