Music Videos

Nový klip: Turn Up The Music

17. února 2012 v 15:37 | Susan
A je to tady!! Konečně vyšel Chrisův klip k úžasné písničce Turn Up The Music. Nevím čím mám začít, protože klip je opravdu dokonalý! Chris právě před pár hodinami zveřejnil na svůj Twitter tohle video. Byla jsem vážně nadšená, protože jsem si myslela, že to dá na Twitter až pozdě večer a ono ne! :) Začátek klipu mě váýžně pobavil, jak je Chris vystrašený, co se to děje :D V tomhle klipu Chris naprosto skvěle tančí, prostě různé styly tance a všechno to smíchal dohromady a vzniklo z toho tohle :)) Byl i super oblečen a to v obleku a pak už dokonce i bez košile, pouze v saku :)) Klip si pořád pouštím dokola, je naprosto senzační, určitě se na něj podívejte :)) Chris tímto klipem dostne od všechn určitě hodně pochval ;)

Nový klip: Busta Rhymes ft Chris Brown - Why Stop Now

31. ledna 2012 v 14:16 | Susan
Konečně! :) Po dlouhém čekání již dnes konečně vyšel ten očekáváný klip. Včera večer totiž Busta Rhymes zveřejnil na svém Twitteru jeho nový klip na kterém spolupracoval i Chris. Tento klip se jmenuje Why Stop Now. Už se ani nedivím, že tento klip trval tak dlouho, protože tam je mnoho různých efektů, které jsou fakt super, jako třeba ti netopýři nebo co to je :D Chris v tomto klipu zpívá vždy jenom refrén, který se mi líbí nejvíce :) Klip je naprosto úžasný a to hlavně kvůli tomu, jak tam Chris krásně vypadá a jak tam neuvěřitelně tančí :) Miluju, když Chris tančí bez trička a ještě tam má ty své sexy výrazy ♥ Takže u mě má rozhodně tento klip velký úspěch ;) A jak se líbí klip Vám?

Fat Joe ft. Chris brown - Another Round

26. prosince 2011 v 20:46 | Susan
Jak už jsem vám včera psala, tak už měl vyjít klip Another Round. A měla jsem pravdu. Klip totiž vyšel včera v pozdních hodinách na MTV Jams. Na tomto klipu spolupracoval Chris s Fat Joem. Videoklip je opravdu překrásný až na ty ženské, ale naštěstí to je klip Fat Joa, takže ty ženský tam chtěl do klipu on a né Chris :D tento klip se natáčel někde na pláži. Nejlepší je to, jak si tam Chris ze sebe ztrhne to tričko a vyslékne ho, to je opravdu dokonalý ♥ Miluju, když si vždycky ze sebe ztrhne to triko. A ještě je na tom klipu aji dobré, že se tam Chris dost objevuje, což je divné, když ten klip je Fat Joa. Jsem strašně moc ráda, že udělali klip na tuhle písničku, protože ji naprosto miluju ;) A Chris dokonce i k tomuto klipu napsal na Twitter: "Veselé Vánoce Team Breezy!!!"

Nový klip: Strip ft. K-Mac

18. prosince 2011 v 21:59 | Susan
Ve čtvrtek také dokonce vyšel Chrisovi další klip, na kterém spolupracoval i s K-Mac a písnička se jmenuje Strip (Svlíct se). Tento klip je dost důležitý, protože bude propagovat Chrisovi jeho album Fortune, které mu výjde někdy v březnu. Tento song bude totiž hlavním v jeho nadcházejícím album. No prostě o tom klipu bych mohla napsat i tři stránky jako, protože je naprosto krásnej a úžasnej dohromady. Strašně mě dostává, že tam je Chris bez trika a také jak tam dělá ty své krásné ulítlé pohledy ♥ Pro mě je asi tento videoklip od něj nejhezčí, protože tam je prostě dokonalej pro mě. A jak se líbí klip vám? Doufám že moc ;)

Nový klip: International Love ft. Pitbull

18. prosince 2011 v 21:39 | Susan
Dne 8. 12. vyšel Pitbullovi nový klip, na kterém spolupracoval i Chris. Klip natočili ke společné písničce International Love (Mezinárodní láska). Říkala jsem si jak tento klip bude vypadat a teď vám to můžu už říct. Vypadá skvěle. Klip se mi opravdu moc líbí a to že zrovna natočili tenhle klip k této písničce, tak tím mě fakt dostali, protože tuhle písničku miluju :) nejlepší na tom je, jak tam dělá Chris takový ty chvoje obličeje :D Určitě se na něj podívejte ;)

Nový klip: Niggas in Paris ft. T-Pain

21. října 2011 v 20:42 | Susan
Včera vyšel Chrisovi nový další officiální klip, který nese název Niggas in Paris. Před pár dny vypustil Chris do světa tuto písničku, ale idkyž má turné, tak i během toho stihl natočit videoklip. Na tomto klipu spolupracoval i s T-Painem. Videoklip je strašně moc dobrej. Můžete si tam všimnout, že tam je Chris ze začátku převlečen za vlkodlaka a pak při zpívání má i upíří zuby :D Takže klip je vážně dost dobrej :D Ale nejkrásnější je ze začátku u toho mikrofonu jak se tak krásně dívá ♥

Berner (ft. Chris, Wiz Khalifa, Big Krit) - Yoko

7. září 2011 v 20:24 | Susan
Dnes se objevil nový videoklip rappera Bernera. Na tomto klipu spolupracoval s Wizem Khalifou, Big Kritem a také samozřejmě s Chrisem. Tento videoklip se jmenuje Yoko. Už jsem vám dokonce i sem dávala pár fotek, jestli si na ně pamatujete. Klip se mi strašně moc líbí a ještě víc kvůli tomu, že tam je Chris bez trika :) Chris nám tam také ukázal ty své slavné zlaté zuby, které tak rád ukazuje, jenže nejdou moc vidět. Jinak písnička se mi od začátku moc nelíbila, ale už jsem si ji zamilovala :) Takže rozhodně doporučuji si ji pustit ;)

Body 2 Body

28. července 2011 v 12:23 | Susan
Zase se objevil nějaký ten klip, kterého se zúčastnil i Chris. Tento videoklip je konkrétně Ace Hooda, který má natočený s Chrisem. Videoklip se jmenuje Body 2 Body. Chris má na tomhle videoklipu opět ještě blond vlasy. Videoklip je o tom, že si chtějí s holkama užít. Chtějí být jedno tělo, jedna duše.

Pot Of Gold

26. července 2011 v 22:34 | Susan
Dneska The Game zveřejnil svůj nový videoklip, který nahrál s Chrisem, videoklip se jmenuje Pot Of Gold. Videoklip je o tom, že se rapper The Game chce vrátit do normálního světa, že už to není všechno jednoduché jako to vždycky bývalo. Vzpomíná jakoby na své děti, jak si spolu hráli a byly spolu šťastní :) Videoklip je jinak moc hezký a Chris tady má ještě blond vlasy :)
 
 

Reklama
Jsem fanoušek: