Candid

Chris s fanouškama na pláži v Cancun - 19. 3. '12 #

20. března 2012 v 21:05 | Susan
Objeila se další fotka, ze včerejška, když byl Chris na pláži a vyfotil s několika fanoušky :))K této fotce už také hodně fanoušků napsalo, ať si příště vezme Chris i spodní prádlo, ale podle mě jsou tohle plavky jakože, takže je jasné, že nemá spodní prádlo ;) Jinak je tam fakt úžasnej :)
imagebam.com

Fotky z různých dnů z klubů Cancun

20. března 2012 v 20:53 | Susan
Přišlo mi zbytečné, abych sem dávala fotky do tří článků, kde by byl vždy jen dvě fotky, tak sjem se rozhodla, vám sem prostě dát nové fotky, které se z klubu Cancun objevili. Chris poslední dobou do tohoto klubu stále chodí a to se svojí přítelkyní Kae, nejlepším kamarádem Mijem, s lidmi, s kterými Chris spolupracuje, jako jsou například tanečnící a tak :) A také samozřejmě i se svými dalšími kamarády. Musím říct, že všechny fotky jsou děsně moc hezký :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris s fanouškama na pláži v Cancun - 18. 3. '12

19. března 2012 v 17:02 | Susan
Objevila jsem pouze jednu fotku, která je ze včerejška a je na ní Chris s dvěma fanoušky na pláži v Cancun (pláž leží v Mexiku). Můžu vám říct, že na fotce vypadá Chris úžasně, ta červená košile mu strašně moc sluší :)
imagebam.com

Chris na pláži Cancun s fanoušky - 18. 3. '12

18. března 2012 v 20:32 | Susan
Dokonce se už objevili i fotky ze dneška, když byl Chris se svými přáteli a Kae na pláži v Cancun. Boužel se objevili pouze dvě fotky s fanoušky, ale za to moc hezký, hlavně ta první, je úplně dokonalá, Chris se na ní krásně směje a také je fotka i v hezké kvalitě.
imagebam.com imagebam.com

Chris opět v klubu Cancun - 17. 3. '12

18. března 2012 v 20:21 | Susan
Objevili se fotky, jak byl včera Chris opět v klubu Cancun. Chris už v tomto klubu jendou byl, ale zalíbilo se mu asi tam tak natolik, že tam prostě musel jít znova. Fotky sice nejsou nic moc, ale i tak se mi lbíí ;) Chris to tam opět rozjel, moc mu to slušelo :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris s fanoušky v klubu Cancun, Mexiko - 15. 3. '12 #2

17. března 2012 v 22:01 | Susan
Objevili se další fotky ze čtvrtka, když byl Chris společně s přáteli v klubu Cancun, které leží v Mexiku. Dokonce byla v klubu i jeho přítelkyně Kae, která ale prý byla s kamarádkymi trochu bokem, někde v rohu klubu. No musím říct, že to tam Chris opravdu rozjel :D A už podle fotek jde vidět, že asi pil i alkohol :D Ale tak projednou mu to neuškodí ;) Opět ho jedna fanynka políbila na tvář! Ach, já tak závidím :D Neskutečný...
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris s fanoušky v klubu Cancun, Mexiko - 15. 3. '12

16. března 2012 v 21:27 | Susan
Právě jsem narazila na pár fotek ze včerejška, když byl Chris si zapařit s kamarády v klubu Cancun (leží v Mexiku), kde také potkal moho fanoušků a se všemi, kteří chtěli, tak se s něma vyfotil a pobavil. Fotky jsou strašně krásný, hlavně ta první :D Jedna fanynka si s ním normálně i prohodila kšiltovku, týjo, mět na hlavě Chrisovu kšiltovku, tak to by bylo něco ♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris v letadle, letí z Kalifornie - 12. 3. '12

13. března 2012 v 20:30 | Susan
Dokonce se objevili i dvě fotky z letadla, jak Chris právě odletěl z Kalifornie a má namířeno neznámo kam. Také je tu i fotografie, jak doletěl, tak se s ním chtěla vyfotit letuška. Vážně jsem ještě nidkyn eviděla fotky Chrise, jak sedí v letadle... to musí být dobrý s ním letět :)) A vypadala dokonce i moc hezky, byl skvěle oblečen ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris hraje basketbal v Los Angeles - 12. 3. '12

13. března 2012 v 20:15 | Susan
Objevila se bohužel pouze jedna fotka ze včerejška, když si byl Chris zahrát opět basketbal v Los Angeles. Bohužel více vám o téhle fotce říct nemohu, ale jsem ráda, že se objevila, protože alespoň víme, co Chris včera také dělal.
imagebam.com

Chris odchází z oslavy narozenin Bow Wow - 8. 3. '12

9. března 2012 v 21:45 | Susan
Před chvílí jsem vám sem dávala pár fotek ze včerejší oslavy narozenin a to rapera Bow Wow, který slavil 25 let. Teď tu mám ale fotky, jak Chris už odchází z oslavy a jede svým autem domů, takže ani nepil. Fotek se objevilo celkem hodně a také jsou i ve výborné kvalitě ;) Jak už jsem vám psala, tak na oslavě byl i s přítelkyní Kae, na jedné fotce jí můžete zahlídnout v autě ;) Oboum to moc slušelo, Chris byl skvěle pohodově oblečen a Kae měla moc hezky uděláné vlasy :)) Fotky stojí rozhodně za to ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
(více fotek v celém článku)

Chris na oslavě narozenin rapera Bow Wow - 8. 3. '12

9. března 2012 v 21:17 | Susan
Jak možná někteří z vás ví, tak včera slavil raper Bow Wow své 25. narozeniny. Tak uspořádal svoji soukromou oslavu, kde mohli jen blízcí, takže na oslavu zašel Chris společně se svojí přítelkyní Kae, ikdyž zrovna na fotkách není vidět. Chris byl moc hezky pohodlně oblečen :)) Na první fotce můžete vidět Chrise, Bow Wow a také i Meek Mila. Takže já osobně přeji Bow Wow vše nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví, lásky, úspěšnost v kariéře, velké hity a také slibnou budoucnost :))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris v San Francisco - 7. 3. '12

8. března 2012 v 20:54 | Susan
Také jsem našla tři fotky ze včerejška, když si byl Chris koupit něco na sebe do obchidního centra, kde se vyfotil s fanynkou a také pak dám, kde nám úžasně zasalutoval :D Pak tam také můžete vidět, jak se vyfotil s nějakou fanynkou někde v okolí San Francisco. Nevím jak vám, ale mě se totálně líbí ta první ftoka ♥ chris je totiž úžasněo blečen a mco hezky se zde tváří, je zde prostě dokonalej ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris v klubu Noble, San Francisco - 6. 3. '12

8. března 2012 v 20:24 | Susan
Objevili se fotky z 6. února, když byl Chris v nočním klubu Noble v San Francisco. Škoda, že se fotky objevili pouze tři a to ještě i nekvalitní, ale jsem náhodou i ráda, že se objevili, protože alespoň víme, co měl na sobě :)) Byl úžasnej ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris v Richmondu s fanoušky - 5. 3. '12

6. března 2012 v 20:51 | Susan
Objevilo se pouze pár fotek ze včerejška, když byl Chris opět celý den v Richmondu. Podle fotek můžete vidět, že nejdříve byl v nějakém obchodím centru, kde si byl koupit něco na sebe a poté si také zašel s kamarády do místní restaurace :)) Všechny fotky jsou s fanouškama. Chris vypadal opět skvěle a zvlášť se mi líbí ta jeho kšiltovka, kde má napsáno NBA ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris s fanoušky v Short Pump Mall - 1. 3. '12

2. března 2012 v 22:06 | Susan
Objevili se ještě jedny fotky ze včerejška a to když byl Chris v místech Richmondu, konkrétně v Short Pump Mall, kde ho potkalo pár fanoušků, kteří se s ním chtěli jednoznačně vyfotit. Fotky jsou opravdu krásné, Chris byl totiž sladěn do hnědé barvy a mco mu to tak slušelo :)) jsem ráda, že se objevují fotky ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris v Richmondu na programu pro mládež - 1. 3. '12

2. března 2012 v 21:57 | Susan
Chris byl včera také spatřen ve svém rodém státě Virginie, konkrétně v Richmondu, kde navštívil policejní oddělení. Chris zde byl proto, protože ho pozvali na program pro mládež, kde šlo o vývoj člověka, prostě chyby, které se v životě dělají a také i krásné časy, které nejsou moc na dlouho. Chris už nějaké zkušenosti bohužel má, s těmi chybami, takže dělal jakoby takovou přednášku. Chris dokonce o tomto napsal i na Twitter: "Dnes jsem měl šanci hovořit se skupinou dětí o ambicích a cílů! Byl to úžasně strávený čas!" Chris se také poté vyfotil i s pár jeho fanouškami :))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris hraje v Richmondu basketbal se svými kamarády - 1. 3. '12

2. března 2012 v 21:44 | Susan
Objevila se zatím pouze jedna fotka ze včerejška, když si byl Chris zahrát se svými kámoši opět basketbal a to tentokrát v Richmondu. Jdevidět, že má Chris poslední dobou spoustu volného času a tak ho využívá pro pobavení se svými kamarády. Poslední dobou hraje dost často baektbal totiž ;) Ikdyž je fotka rozmazaná, tak jde vidět, že mu to slušelo :))
imagebam.com

Chris hraje basketbal v tělocvičně ve Virginii - 29. 2. '12

29. února 2012 v 17:38 | Susan
Objevilo se pět fotek ještě ze dneška, když si šel Chris zahrát basketbal a to brzy ráno ve své rodné Virginii. Zahrát si šel nejspíše se svými kamarády a to do nějaké místní tělocvičny. Na Chrise se šlo podívat i pár jeho fanoušků a také se s ním i vyfotili. Chris si musel dát asi hodně do těla, protože je celej spocenej, ale i tak je v tom sexy ♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris v nočním klubu Vain, Orlando - 26. 2. '12 #2

28. února 2012 v 16:17 | Susan
Ještě jsem našla dalších pět fotek v krásné kvalitě, jak byl Chris v klubu Vain v Orlandu 26. února. Sice je fotek pouze pět, ale jsou vážně krásné ;) Hlavně ta poslední je kouzelná, Chris se tam tváří tak jakože bezmocně, no prostě krásná fotka ♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris opět s kamarády na NBA All Star Game - 26. 2. '12

27. února 2012 v 17:50 | Susan
Chris se šel včera během dne podívat na další zápas v NBA All Star Game. Chris chodí na basket posední dobou nějak často, jsem vážně moc ráda, že si tyto poslední dny užívá a že se také objevují i fotky ;) Ikdyž tam nebyli s Chrisem, tak se tam šel podívat například i Lil Wayne, Drake, Travie McCoy a spousta dalších. Chris se na tento zápas šel především podívat s jeho nejlepším kamarádem Mijem ;) Fotky jsou opět ohromující, strašně se mi líbí na nich Chris a zvlášť jak se směje :))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris v nočním klubu Vain, Orlando - 26. 2. '12

27. února 2012 v 17:30 | Susan
Opět tu mám pro vás fotky z nějakého klubu. Tentokrát to jsou fotky ze včerejška, když byl Chris s přáteli v klubu Vain v Orlandu. Tak z těhle fotek jde opravdu vidět, že se tam Chris skvěle bavil, když šel dokonce i tančit :D Škoda že těch fotek je tak málo, jak tam tancuje, nebo třeba i video by se mohlo objevit :D No každopádně to Chrisovi moc slušelo, určitě to tam i skvěle rozjel ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris v klubu Roxy, Orlando - 25. 2. '12

27. února 2012 v 17:22 | Susan
Chris byl v sobotu opět se svými přáteli v Orlandě v jednom z nočních klubů. V klubu Roxy. Objevilo se tedy i pár fotek, nějaké jsou kvalitní, ale nějaké zase ne :)) Strašně se mi líbí ty fotky, jak Chris sedí v té VIP zóně a jdou mu vidět i trenky ♥ Vypadá tam tak uvolněně a odreagovaně :))

Chris hraje na charitativním basketbalovém zápase, Orlando - 25. 2. '12

26. února 2012 v 20:58 | Susan
Chris dnes ráno, šel udělat nějakou dobrou věc a při té se dokonce i pobavil. Šel si totiž zahrát basketbal a to pro charitu. Takže takový charitativní basketbal. Tento zápas se odehrával na Cypress Creek střední škole. Je úžasný, že poslední dobou Chris chodí hrát a dívat se na basketbal a ještě vykonává dobré skutky ;) Na jedné fotce můžete také vidět, jak skončil zápas a všichni lidi obklopili Chrise kolem dokola :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris se šel podívat s přáteli na zápas NBA All Star Game - 25. 2. '12

26. února 2012 v 20:40 | Susan
Chris se včera večer objevil se svým nejlepším kámošem Mijem a dalšími na významném basketbalovém zápase NBA All Star Game. Jde vidět, že Chris má opravdu rád basketbal, protože poslední dobou se na něj chodí dívat a dokonce ho i hraje :)) Abych pravdu řekla, tak žlutá se mi jako oblečení moc nelíbí, ale protentokrát to přehodnotím, protože když ji měl na sobě, tak byl hezky výraznej a moc mu to v ní slušelo ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris na All Star Weekend Party, Orlando - 24. 2. '12

26. února 2012 v 12:09 | Susan
Objevilo se pár fotek z pátka, když byl Chris společně se svými přáteli na All Star Weekend Party. Fotky jsou moc krásný, takovýhle styl košile jsem na něm ještě neviděla, ale sluší mu a to moc ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama

Jsem fanoušek: