Estelle chválí a obhajuje Chrise

16. března 2012 v 21:18 | Susan |  News
Zpěvačka Estelle bude vydávat své nové album s názvem "All Of Me", na kterém bude i song s Chrisem a to "International (Serious)" feat. Trey Songz. Možná si říkáte, že Estelle a Chris spolu jen nehráli song a pak už se třeba ani neviděli, ale naopak, znají se dobře a tak když dělala Estelle rozhovor pro Vibe, řekla toho hodně hezkého o Chrisovi a dokonce ho i hájila.
_____________________________________________________________________
"Snažím se nesoudit, snažím se co nejvíce, ale není to legrace. Chris Brown je zpěvák, hudebník, tanečník, umělec a úžasný člověk, pokud jde o podnikání, a to je důvod, proč ho respektuji. Nechceme se držet pohromadě jako v krabici. Miluju ho jako člověka, jako bratra, prostě jako člověka. Chápu...chápu ty mladé ženy. Ale o tom luvit nemohu, nebyla jsem u toho. Rodiče, vychovávejte své děti! Mladí muži a ženy, vychovávejte je! Nenechávejte je vychovávat se samotné. Je to můj názor!" Říká Estelle.
"Vážím si ho, mám ráda jeho hudbu, je úžasná, moc hezky se vyvinula. On pracuje tak tvrdě, tak proč ho lidé stále odsuzují?" Estelle se domnívá, že média a lidé jsou na něj stále naštvaní a hrozně ho odsuzují. "Myslím si, že by lidem neměli vadit osobní záležitosti. Ale ti kdo mají rádi jeho hudbu, tak je zajímá s kým právě spolupracuje a tak. Těm samým lidem se líbila jeho píseň "Look At Me Now", takže raději nesoudím. Ikdyž se vám líbí nebo nelíbí, tak ho neponižujte. Všichni děláme chyby. Nikoho nezabil, nechte ho žít a dělat jeho vlastní hudbu."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | Web | 17. března 2012 v 15:29 | Reagovat

súhlasím,ale je mi to líto.co udělala...// ale mám ho ráda..))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Jsem fanoušek: