Leden 2012

Sammie přezpíval písničku Strip

31. ledna 2012 v 20:27 | Susan |  Videos
Možná že znáte zpěváka Sammieho, který už bude vydávat své třetí album. tento zpěvák dokonce i teďka přezpíval Chrisovu písničku, která se objeví na albu Fortune a tím je písnička Strip. Musím uznat, že Sammie má hezký hlas a moc se mu to povedlo, ale prostě na Chrise to hold nemá no :))

Chris dosáhl miliardu názorů na Vevo

31. ledna 2012 v 20:04 | Susan |  News
Už je to déle co jsem vám sem psala, že Chris dosáhl miliardu názorů na YouTube, ale dnes Chris retweetnul jednu zprávu na Twitteru, která se týká něčeho podobného. Chrisova retweetnutá zpráva zní: " Gratulujeme a za úder 1 MILIARDY + názorů na videa na VEVO!" Tuto zprávu napsali VEVO na Twitteru. Takže to znamená, že Chris dosáhl miliardu názorů na Vevo. Je to opravdu úžasné! :) Chrisovi moc GRATULUJI, je super že o tom vé, takže na nás musí být pořádně pyšný :))

Nový klip: Busta Rhymes ft Chris Brown - Why Stop Now

31. ledna 2012 v 14:16 | Susan |  Music Videos
Konečně! :) Po dlouhém čekání již dnes konečně vyšel ten očekáváný klip. Včera večer totiž Busta Rhymes zveřejnil na svém Twitteru jeho nový klip na kterém spolupracoval i Chris. Tento klip se jmenuje Why Stop Now. Už se ani nedivím, že tento klip trval tak dlouho, protože tam je mnoho různých efektů, které jsou fakt super, jako třeba ti netopýři nebo co to je :D Chris v tomto klipu zpívá vždy jenom refrén, který se mi líbí nejvíce :) Klip je naprosto úžasný a to hlavně kvůli tomu, jak tam Chris krásně vypadá a jak tam neuvěřitelně tančí :) Miluju, když Chris tančí bez trička a ještě tam má ty své sexy výrazy ♥ Takže u mě má rozhodně tento klip velký úspěch ;) A jak se líbí klip Vám?

Dnešní premiéra klipu Who Stop Now

30. ledna 2012 v 21:09 | Susan |  News
Dnes i včera jsem vám sem na blog dávala dvě videa ze zákulisí natáčení videa Who Stop Now. Tento klip je rappera Busty Rhymese, ale spolupracoval na něm i Chris. Bustu Rhymese můžete znát hlavně díky jeho rychlému rapu. Busta totiž strašně rychle rapuje, až je to neuvěřitelné a tak tím se hlavně proslavil :) Už se vážně tohoto klipu nemůžu dočkat, protože už to trvá dlouho, co ho natáčeli, teď už dlouho byli pouze úpravy. No Busta tento klip asi zveřejní až později večer, takže se na klip těšte až zítra, protože tak dlouho tu už nebudu dnes ;)

Personal Photo #22

30. ledna 2012 v 21:00 | Susan |  Personal Photos
Našla jsem pár osobních novějších fotek Chrise, takže vám je sem dám. první fotku měl nejspíše Chris prvně na Twitteru, ale pak si ji předělal, na tu, co tam má teď. Na druhé fotce je Chris ve studiu, kde momentálně dokončuje své album Fortune. A na poslední fotce je se svým kámošem Big Hoodem :) Fotky se mi moc líbí ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris bude mít společný song s Estelle a Trey Songzem

30. ledna 2012 v 20:54 | Susan |  News
Možná že znáte zpěvačku jménem Estlelle, která bude vydávat už nejspíše tento rok album a to s názvem All of Me. Estelle má na tomto albu spoutu známých celebrit a mezi ně patří i Chris a Trey Songz.
Estelle bude mít tedy společný song s Chrisem a Treyem a to písničku "International (Serious)" Je to opravdu super, že Chris má další spolupráci, ikdy která teda nebude na jeho albu, ale to vůbec nevadí ;)

Chrisova profilová fotka #22

30. ledna 2012 v 20:34 | Susan |  Photos From Twitter
Chris si opět změni svojí profilovou fotku na svém účtě na Twitteru. To už není ani možné, vždyť on si ji mění snad každý den :D Ale musím říct, že tato fotka je elpší, než kterou měl předtím a lepší je i v tom, že jí má zvláštní. chris totiž stojí někde na parkovišti, kde jde vidět pouze ve spětném zrdcátku :) Moc kásná fotka ;)
imagebam.com

Ze zákulisí klipu Why Stop Now - 2. část

30. ledna 2012 v 20:16 | Susan |  On The Set
Včera jsem vám sem dávala video ze zákulisí natáčení klipu Busty Rhymese a to songu Why Stop Now, na kterém spolupracoval také i Chris. Zde vám už přináším i druhou část, kde můžete vidět pár úžasných záběrů :) Rozhodně video doporučuji :) Jak vidím v těch pár momentech Chrise, jak tam tak dokonale tančí, tak z toho nemůžu ♥

Pibull vystoupil s písničkou International Love bez Chrise na NRJ Music Awards

29. ledna 2012 v 20:40 | Susan |  Videos
Právě jsem se dozvěděla z videa, že včera se konalo NRJ Music Awards, kde vystoupil i Pitbull. Pitbull vystoupil s písničkou International Love a Give me Everything. Bohužel ale Pitbull nevystoupil s písničkou International Love s Chrisem, ale s nějakým francouzským zpěvákem jménem M Pokora. Je vážně škoda, že tam místo něho nevystoupil Chris, ale tak co :) I tak se to Pitbullovi to vystoupení moc povedlo ;)

Twitter #62

29. ledna 2012 v 20:08 | Susan |  Twitter
Poslední tweet Chris hned smazal, ale já jsem si ho stihla přečíst a hned přeložit :D Takže ho tam máte taky :)
_______________________________________________________________
29. 1. - Valentýn začíná oficiálním zahájením CBE!!! výjde nový singl!!!! BUĎTE PŘIPRAVENI!!!!!

29. 1. - a UGLY!! Těžká práce a zaměření na něco jiného, ale pro nás to je zábava!

29. 1. - Je to iluze? Musí být.......

Ze zákulisí klipu Why Stop Now

29. ledna 2012 v 11:15 | Susan |  On The Set
Dnes brzo ráno zveřejnil rapper Busta Rhymes behind the scene (ze zákulisí) ke klipu Why Stop Now, na kterém spolupracuje s Chrisem. tento klip je očekáván už dlouho. Chris také v tomto klipu bude mít ještě ty blond vlasy, prostě jde vidět, že teďka už pouze klip jenom upravují, ale už nenatáčí :) Behind the scene se mi moc líbí a nejlšpí na tom je, že Chris tam je zase bez trička a tancuje tam :) ke konci videa Busta obdivuje Chrise, jak se umí hýbat, takže pak na konci zkouší taky tancovat :D Tento klip by měl vyjít 30. ledna, takže zítra! :) Snad to je pravda...

Chrisova profilová fotka #21

29. ledna 2012 v 10:55 | Susan |  Photos From Twitter
Chris si opět změnil svojí profilovou fotku na Twitteru. Divím, se že ji stále mění, ale pro nás tím líp, protože máme nějaké aktuální fotky alepsoň :)) Tato fotka je opět taková zvláštní, ale když jsem jí viděla z dálky, tak jsem se lekla, že na té fotce kouří, jako že mujde z pusy kouř, ale naštěstí ne :) nechci totiž aby Chris kouřil. Fotka má u mě opět úspěch ;)
imagebam.com

Bude se točit klip k Turn Up The Music?

28. ledna 2012 v 21:23 | Susan |  News
Na jedné americké stránce jsem se právě dozvěděla, že je dost možné, že Chris bude natáčet klip k nové písni Turn Up The Music. Předem vám říkám, že tato informace není vůbec ještě potvrzena, takže je možné, že to je pouhá lež.
Tento klip by měl Chris začít natáčet prý příští středu. Režírovat by ho měl Collin Tiley, kterej už natočil pár klipů Chrise :) Já osobně doufám, že tohle je pravda, protože už mám ten klip úplně před očima jak by měl vypadat :D Tato písnička je jakoby do techna až, takže to bude zajímavý klip ;)

Chris Brown ft. Se7en - Touch Me (Like U Touchin Urself) (úryvek)

28. ledna 2012 v 21:04 | Susan |  New Songs
Právě dnes se objevil krátký úryvek nového songu, který také půjde na album Fortune :) Tento úryvek songu se jmenuje Touch Me nebo-li Like U Touchin Urself. Chris na tomto songu nedělal sám, ale dělal na něm i se zpěvačkou Se7en. Škoda že to je pouze úryvek, protože bych rozhodně tento song chtěla slyšet celý. Nevím proč, ale tak trochu mi připomíná písničku No Air, je to totiž stejně krásně procítěné :)) Bohužel tato písnička není na YouTube, takže klikněte ZDE. Takže já jsem zatím spokojená. A jak se líbí song vám? ;)

Chris vystoupí na Grammy Awards 2012?

28. ledna 2012 v 11:21 | Susan |  News
Podle nového článku E! Online, prý nejen že bude Chris soušástí předávání cen Grammy Awards, ale také tam i vystoupí s nějakou ze svých písní. Připravte se na něj! To bude první výkon Fortune éry. Doufám že tato informace je pravdivá a Chris opravdu vystoupí, protože by to bylo úžasné :)
___________________________________________________________________________
Článek přeložený mnou z E! Online: "Bylo nám řečeno, že prý zde bude zpěvák Chris Brown pravděpodobně vystupovat. To bude Chrisovo první vystoupení na Grammy Awards, po třech letech. Je nominován na 3 ceny. Plány na představení ještě jsou zpracovány tak, že se je nedozvíme, prootže jsou udržovány v tajnosti. Také již bylo oznámeno, že i Rihanna bude vystupovat společně s Coldplay. Ale není se třeba obávat. Brown a Rihanna byli nedávno na jedné párty odděleně idkyž blízko sebe v clubu Greystone Manor v západním Hollywoodu. Nejen, že udržovali určitou vzdálenost od sebe, ale brown tam byli i se svojí přítelkyní Karrueche Tran. Grammy bude živě vysíláno na CBS z Staples Center v Los Angeles 12. února."

Více informací o singlu Turn Up The Music

28. ledna 2012 v 11:08 | Susan |  News
Jak víte, tak před pár dny vyšel Chrisovi zbrusu nový singl Turn Up The Music, který bude určitě na albu Fortune, které má vyjít v březnu. Našla jsem pár informací o tomto novém singlu. V ten den, co song vyšel, tak byl rozposlán do rozhlasových stanicí, takže nejspíše v USA budou za pár dní tuto písničku rádia vysílat. Také tento song se bude moct koupit i samosttný a to 14. února. Tuto píseň napsali a produkovali The Underdogs. Kdy výjde samotné album Fortune to se dozvíme již za pár dní, protože by to měl už Chris oznámit ;)

Chrisova profilová fotka #20

28. ledna 2012 v 10:47 | Susan |  Photos From Twitter
Chris si dnes brzo ráno opět změnil svojí profilovou fotku na svém účtě na Twitteru. Musím uznat, že tato fotka je úžasná :) Strašně se mi líbí, když je za ním občas ta cihlová stěna. Fotka je černobílá a tak to více vynikne. Chris tam vypadá moc hezky, má hezkou mikinu a k tomu dobrou kšiltovku :) Jen si myslím, že by se měl chris oholit :D Ne, si dělám srandu, vážně moc mu to sluší :))
imagebam.com

Twitter #61

27. ledna 2012 v 21:26 | Susan |  Twitter
27. 1. - Turn up the Music!!!!

27. 1. - BÝT EPICKÝ!!!

Chrisův kód pro Fortune - Co písmena znamenají?

26. ledna 2012 v 20:43 | Susan |  News
Dnes jsem vám dávala sem na blog, co včera zveřejnil Chris na svůj Twitter. Chris zveřejnil takový obrázek, který nikdo z nás nepochopil, ale už víme co to znamená. Znamená to Fortune (Chrisovo album, které výjde v březnu). Více o tomto obrázku ZDE. Zde si to můžete už i ověřit, protože jsem našla takovou tabulku, kde je napsané, kde co znamená :) Takže si můžete zkontrolovat, že to opravdu znamená Fortune :)
imagebam.com

Twitter #60

26. ledna 2012 v 20:24 | Susan |  Twitter
25. 1. - MLUVTE MÝM JAZYKEM!

26. 1. - Nový FORTUNE single příjde 1/26!!! "TURN UP THE MUSIC"!!!!!!

26. 1. - TURN UP THE MUSIC!!!!!!!
Jsem fanoušek: