Prosinec 2011

Personal Photo #16

26. prosince 2011 v 20:18 | Susan |  Personal Photos
Našla jsem pár fotek, které nemám kam zařadit, takže je dávám sem do osobních fotek. Na první fotce můžete vidět Kevina McCalla, který má oblečen tričko, které navrhl Chris. Tahle kolekce triček nese název Bee yourself. Další fotku měl Chris jako profilovku, když jsem tu nebyla, takže nejspíše před dvěma dny si ji změnil. Na třetí a čtvrté jsou fotky z klipu Another Round. A na poslední fotce můžete vidět, jak Chris fotí své navržené oblečení.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris je opět zpátky přebarven na hnědou

25. prosince 2011 v 22:16 | Susan |  News
Právě jsem zjistila, že Chris už nemá na hlavě blond vlasy, ale má opět ty své hnědé. Zatím to není jisté, ale našla jsem nějaké fotky, na kterých to šlo moc dobře vidět ;) Jsem strašně moc ráda, že je má opět zpátky, protože přece jenom mu tyhle vlasy hnědé sluší o hodně víc, protože to je více přirozenější. Určitě to poznáte, až vám ukážu pár novějších fotek v dalším článku. Sice Chrisovi ty blond vlasy také slušeli, ale prostě na hnědé to nemá :D Jste také rádi, že už má opět hnědé vlasy?

Chrisova profilová fotka #15

25. prosince 2011 v 22:00 | Susan |  Photos From Twitter
Chris si dnes také změnil sovjí profilovou fotku na Twitteru. Fotka je opravdu dokonalá. Opět je tam takový tajemný a je tu hlavně i zblízka, takže se mi fotka opravdu moc líbí. Líbí se i vám? ;)
imagebam.com

Chris v žebříčku umělců, kteří prodávají nejvíce singlů v roce 2011

25. prosince 2011 v 21:43 | Susan |  News
Našla jsem seznam umělců, kteří prodali nejvíce singlů v roce 2011. Tento žebříček je vytvořen UWC (United World graf). A Chris se v tomto žebříčku samozřejmě i objevil. Umístil se na 19 místě z 40. míst. Je to vážně úspěch, že se zde umístil ;) Ale dost mě překvapilo to, kdo se umístil na prvním místě, prootže se tam umístila zpěvačka Rihanna. Je to dost divné, ale tak je to asi pravda no. Chris se zde umístil s 5,21 milionu prodaných singlů. Gratuluji :)
(seznam v celém článku)

Splupráce mezi Chrisem a 50centem

25. prosince 2011 v 21:30 | Susan |  News
50cent a Chris nahrávají svojí první společnou píseň. Píseň se jmenuje "Lighters" a produkoval ji DJ Felli Fel, který odhalil pár věcí pro magazín Rap-Up: "Měl to být můj song. Produkoval jsem ho a Chris Brown ho sám napsal. Zpívá tam sbor a poezie také." Tato píseň se objeví na dalším albu 50 Centa. "Vybral jsem si tyto dva zpěváky, protože jsem si uvědomil, že ještě nikdy neměli společnou píseň a zjistil jsem že to je divné," řekl DJ Felli. "50cent si tuhle píseň zamiloval a druhý den jsem zavolal jeho manažerovi. Věděl jsem, že ta skladba má potenciál. To je pravděpodobně nejlepší kousek, co jsem kdy udělal," dodal. Takže se můžeme těšit na novou píseň s 50centem.

Dnešní premiéra na MTV klipu Another Round

25. prosince 2011 v 20:42 | Susan |  News
Určitě víte, že k písničce Another Round od Fat Joa se točil klip. Na téhle písničce samozřejmě spolupracoval i Chris, protože jinak bych vám to sem nepsala. Tenhle klip by měl vyjít dnes a to na MTV Jams. Fat Joe dokonce i o tom napsal na Twitter a to 23. prosince: "25. prosince jsou Vánoce, Big Day Basketball Starts a moje nové video s bude vypuštěn na MTV JAMs to je JAM OF THE WEEK ANOTHER ROUND!!!" Je to vážně úžasné, že už dnes to má vyjít, takže snad už zítra můžeme tento klip očekávat ;)

Veselé Vánoce!

23. prosince 2011 v 13:25 | Susan |  My
Jelikož zítra jsou Vánoce, tak vám už dnes chci popřát krásné Vánoce. Snad se vám splní všechna přání a budete si užívat v teple se svými nejbližšími. A proč vám tohle píšu už dnes? No protože já na Štědrý den na počítač nechodím, protože nemám čas a také se mi na počítač ani nějak extra nechce. A navíc si myslím, že mnoho z vás na Štědrý den na počítač také nechodí. Ale nebojte, novinky, které zmeškáte, tak vám je sem určitě hned 25. prosince přidám ;) Tak já se s vámi teda na ty dva dny (ani ne) loučím a přeji Vám Marry Christmas! ;)

Už jsem viděla This Christmas

23. prosince 2011 v 13:18 | Susan |  My
Jak jsem vám sem psala, tak v pondělí v 9 hodin ráno začínal film nazván This Christmas (Společné Vánoce), kde hraje v hlavní roli i Chris. Jenže to jsem byla ve škole, takže jsem se na to nemohla dívat a tak napadlo kamarádku, že bysme se na to mohli podívat ve čtvrtek. Tak jsem film vypálila na DVD a dívali jsme se včera u ní. Sice je to z roku 2007, ale i tak tam byl Chris prostě úžasný! Jako celkově byl film dobrý, ale bohužel znám i lepší Vánoční filmy, ale prostě tam hrál Chris, takže to je asi nejlepší :D A dokonce i dabing byl dobrý, takže měl Chris hezký hlas. Pokud budete mít někdy tu možnost, tak se určitě na tento film podívejte ;)

Petey Pablo feat. Chris Brown - Fuckin' Wit The Best

23. prosince 2011 v 12:55 | Susan |  New Songs
Chris se nám se vším nějak rozjel. Opět se totiž objevila písnička na které spolupracoval. Spolupracoval na ní s Petey Pablem a písnička se jmenuje Fuckin' Wit The Best (Sakra Nejlepší Vtip). Tento song je udělán spíše do rapu. Nevím, ale písnička mě nějak moc nezaujala tedy, protože to je na mě až moc rapu. Ale když v refrénu zpívá Chris tak i tak je to dobrý, protože když je někde jeho hlas, tak je to vždycky dobrý :)) Bohužel to ještě není opět na youtube, takže klikněte pro písničku ZDE.

Krátký rozhovor pro MTV o režírování klipu

23. prosince 2011 v 12:19 | Susan |  News
Chris se ujal režie videoklipu k písni svého kamarády rappera Walea. V Kalifornii v Huntingtosnkém parku se spustilo natáčení videoklipu k písni Slight Work. Spolu s Whalem na skladbě spolupracoval Big Sean. "Páni, tohle video je zábava," uvedl Chris v rozhovoru pro MTV. Chris poté ještě pokračoval: "Jsme mladí a myslím si, že je správné, že děláme, co nás baví a co chceme." Rapper Wale ještě dodal, že tohle všechno dělají samozřejmě pro fanoušky.

Chrisovy navrhnuté přívěšky Kind of Famous

22. prosince 2011 v 21:43 | Susan |  Other Photos
Chris se nám v tom navrhování nějak rozjel, nejspíše ho to začalo nějak bavit, protože už tu máme dokonce i jednu fotku, jak drží v ruce pár náhrdelníků, které pojmenoval Kind of Famous. Přívěšky se mi opravdu moc líbí, jsou zajímavé, také bych si jeden hned koupila, kdybych měla tu možnost ;)
imagebam.com

Chris Brown - Wait For You

22. prosince 2011 v 21:29 | Susan |  New Songs
Před pár dny vyšla Chrisovi nová písnička. Tato písnička se jmenuje Wait For You, která bude nejspíše na novém albu Fortune, které výjde v březnu roku 2012. Já osobně si myslím, že tato písnička bude zanedlouho velmi známá, protože to je taková ta normální krásná písnička a má skvělý rytmus prostě. Ze začátku vám to může připadat jako z nějaké hry ta muzika, ale pak začne zpívat Chris a je to fakt báječný ;) Jen je škoda, že tohle video není na Youtube, takže pokud si ho chcete poslechnout, tak klikněte ZDE. Všem doporučuji, aby si to poslechli ;)

Video z pouště v Dubai pro fanoušky

22. prosince 2011 v 21:12 | Susan |  Videos
Chris také pro nás natočil i krátké video z Dubaie, kde byl na poušti se svými kamarády a svojí přítelkyní Karrueche. Chris je zde vážně úžasnej. Líbí se mi jak má na hlavě ten šátek s brýlemi :))

Chrisova profilová fotka #14

22. prosince 2011 v 20:36 | Susan |  Photos From Twitter
Chris si dnes změnil opět svojí profilovou fotku na svém účtu na Twitteru. Na fotce můžete vidět, jak byl Chris na poušti v Dubai, společně se svojí přítelkyní a svými kamarády, kde si udělali krásný den a jentak tam blby a závodili na čtyřkolkách. Tato fotka je opravdu jednodušše krásná :)
imagebam.com

Nová Team Breezy trička

21. prosince 2011 v 20:56 | Susan |  Other Photos
Také se dnes objevili nové modely triček Team Breezy. Team Breezy je tým fanoušků Chrise, kteří mají dokonce i každoměsíční pořad, kde se můžete dozvědět, nové věci o Chrisovi za poslední měsíc. Trička už jsem nějaká viděla, ale to všechno byli staré modeli a akorát to bylo všechno v jiné barvě, ale teď už to je i designově celé jinačí. Opravdu srašně moc se mi ty trička líbí, ale hlavně to fialovo-černé.
imagebam.com

Trička navrhnutá Chrisem a D&D

21. prosince 2011 v 20:44 | Susan |  Other Photos
Chris má svůj další projekt. Jsou to trička, na kterých spolupracoval s D&D. Na tričkách můžete vidět jakési včelky. Sice nevím proč tam jsou zrovna včelky, ale je to tak ;) Jinak se mi trička moc líbí, mají to hezky designově navrhnuté. Tyto trička půjdou do prodeje v roce 2012 :))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

F.A.M.E. album patří mezi BET's Top 20 Albums of 2011

21. prosince 2011 v 20:35 | Susan |  News
Právě jsem se dozvěděla, že Chrisovo album F.A.M.E. patří mezi Top 20. A dokonce i vím, na jakém místě se umístilo. Album se umístilo na 14. místě. Je to vážně úžasné. A je to ještě úžasnější, protože tento žebříček vytvořila akce BET (můžete to znát z předávání cen BET Awards). Jsem strašně moc ráda, že tohle album má takový úspěch, ale ani se nedivím, protože tohle album já poslouchám nejčastěji :))

Chrisové mamce chybí Rihanna

21. prosince 2011 v 20:29 | Susan |  News
Jak všichni víte, tak Chris chodil několik let se zpěvačkou Rihannou, ale v roce 2009 se rozešli. Jde ale vidět, že byl v Chrisové rodině oblíbená a Chris byl zase oblíben v její rodině. Jenže Chrisova mamka Joyce měla Rihannu asi ráda natolik, že jí ještě pořád chybí. Na Twitter proto napsala: "AHOJ LADY CHYBÍŠ MI A MILUJI TĚ!!!!!! TY VÍŠ KDO JSI!!!!!" Jenže po tomhle tweetů, si to Rihanna nejspíše přečetla a věděla že jde o ni, tak na Twitter napala: "Chybíš mi+Taky tě miluju" Všude psali, že si to napsali navzájem, protože se oboum moc stýská po té druhé. Nevím, jestli to je pravda, ale myslím že ano ;)

F.A.M.E turné po Evropě s Tygou?

20. prosince 2011 v 20:31 | Susan |  Videos
Rapper Tyga dělal před pár dny rozhovor pro Def Jam Recording TV, kde také v 3:15 řekl, že bude na Chrisovém turné F.A.M.E. společně vystupovat s Chrisem. Opravdu jsem nevěděla, že bude ještě F.A.M.E. Tour pokračovat, ale nejspíše ano. A víte kde bude Chris vystupovat? Bude cestovat po Evropě! Takže je možné, že se objeví i u nás, ale to vážně nevím. Pokud budou nějaké bližší infromace, tak vám to sem hned napíšu ;)

Chris s Karrueche opouští klub Eden, Los Angeles - 15. 12. '11

19. prosince 2011 v 20:55 | Susan |  Candid
Objevili se dvě fotky z 15. prosince, když právě Chris opouštěl společně s Karrueche noční klub Eden. Ikdyž jsou v autě, tak můžete vidět, že jim to moc slušelo a to hlavně Karrueche, už dlouho jsme ji totiž neviděla takhle hezky upravenou ;)
imagebam.com imagebam.com
Jsem fanoušek: