Prosinec 2011

Krásného Silvestra a Šťastný Nový rok!

31. prosince 2011 v 13:59 | Susan |  My
Tak a máme tu poslední článek tohoto roku. A proč? No protože dnes už je Silvestr což znamená, že je to poslední den v tomto roce. Na tomto blogu jsem byla již dva měsíce, ale pak už jsem na blog neměla jaksi čas, kvůli učení, ale blog mi prostě strašně moc chyběl, a tak jsem se sem vrátila, protože to nemůžu vydržet bez Chrise a ani bez vás :) Tento blog mám strašně moc ráda, protože zde píšu o Chrisovi a to mě baví a také jsem ráda, že sem opět začínáte chodit, protože už se mi návštěvnost dost zvyšuje, takže doufám, že tomu tak bude i v příštím roce a můj blog se více proslaví, abych měla ještě větší chuť sem chodit. ;)
Ale zpět k tématu. Jsem ráda, že můžu společně s vámi strávit na blogu svůj první Silvestr a Nový rok. Doufám, že si Silvestr naplno užijete, protože třeba já, přespím dnes u kamarádky a určitě to tam bude bezvadný :) Takže vám a Chrisovi přeji hodně štěstí, zdraví, lásky a spokojenosti do Nového roku 12 ;)

Sean Garrett bude spolupracovat s Chrisem v roce 2012

30. prosince 2011 v 21:56 | Susan |  News
Sean Garrett dělal před pár dny rozhovor pro americkou stránku Rap-up, kde mluvil o jeho nejoblíbenějších albech, ale také i o jeho spoluprácích v roce 2012. Prý bude na nové hudbě pracovat s Chrisem, T.I., Brandym, Nicole Scherzinger a s dalšími. Sice tohoto rapera bohužel neznám, ale už teď vím, že se mi jejich spolupráce bude líbit, protože jsem se podívala na YouTube, jaký má styl písniček a mě se celkem líbí, takže to bude super duet :))

Twitter #53

30. prosince 2011 v 21:46 | Susan |  Twitter
Předem vám říkám, že jsem tu druhou zprávu nějak moc nepochopila, protože to napsal nějak divně :D A jinak Chrisovi přeji krásný Nový Rok ;)
30. 12. - Čistý a Sexy Nový Rok

30. 12. - "TEAM BREEZY" Víte, že jste h**** (Myslel tím: Víte, že vás miluji)

Personal Photo #18

30. prosince 2011 v 21:25 | Susan |  Personal Photos
Objevila jsem pár osobních fotek, tak vám je sem dávám. Na první fotce můžete vidět plakát, který vás zve do Pure nightclubu na New Year's Eve 2011, kde bude slavit Chris Silvestra a Nový rok. Chris zde dokonce i vystoupí, takže doufám že se objeví fotky a videa :) Na další fotce je Chris s nějakou fanynkou a poslední fotku jsem náhodně našla.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris nebude dělat v roce 2012 rozhovory?

30. prosince 2011 v 21:01 | Susan |  News
Chrisova manažerka Tina Davis dělala před pár dny rozhovor s Billboardem, kde dokonce i prozradila, že Chris v příštím roce 2012 nebude nejspíše dělat rozhovory. Sama Tina ví, že se to moc nedá, nedělat rozhovory, ale sníží to na minimum, poprotže Chrise potřebuje zaměřit pořádně na hraní a hudbu. Tina v rozhovoru řekla: "ale nemysltete si, že se snažíme bát krutí, sobečtí nebo neuctivý k nikomu. Ale je to kvůli tomu, že rychle vznikají nepravdivé zprávy, které pak poškozují samotného Chrise." Já doufám, že to nemyslí vážně, protože by to bylo vážně blbý, kdyby nedělal vůbec žádné rozhovory. Ale na druhou stranu je zase chápu, protože to je fakt, že pak vznikají falešné zprávy, kterým lidí věří a pak ještě více odsuzují Chrise...

Twitter #52

29. prosince 2011 v 22:10 | Susan |  Twitter
Po dlouhé době, Vám sem dám opět Chrisovi tři poslední zprávy, jak už víte, tak on na Twitter moc nepíše, kvůli novinářům a tak dále, ale pokud vždycky něco napíše, tak vám je přeložím a dám sem :)

28. 12. - Miluji TEAMBREEZY

29. 12. - Zaměření na fortune!

29. 12. - Miluji tě víc, než si myslíš

Rihanna a Chris se pořád milují?

29. prosince 2011 v 21:56 | Susan |  News
Chris s Rihannou se dnes sešli na Twitteru ve stejný čas a jak už víte, tak Chris na Twitter už moc nepíše, ale je zajímavé, že dnes napsala dva tweety. Chris na Twitter napsal: "Miluji tě víc, než si myslíš" A asi po 5 minutách napsala na Twitter i Rihanna: "Já tě budu vždycky milovat " A před několika měsíci přeci už i Rihanna v rozhovoru řekla, že to Chrisovi už dávno odpustila a je strašně ráda za jeho úspěchy. Nevím co si o tom mám mylset. Skoro všude píšou, že si to napsali jako vzájemně, pprootže to napsali i ve stejný čas. Ale já tomu stejně nevěřím, porotže Chris má svojí Karruechce kteoru má strašně moc rád a přece by ji jentak neodkopl kvůli Rihanně a já ani navíc nechci, aby chodil s Rihannou zase, jsem ráda spíše ráda, když chodí s tou Karrueche, ale není to moje věc, takže to je vše jen na něm.

Ladies Love Me v seznamu písní Beyonce v roce 2011

29. prosince 2011 v 21:31 | Susan |  News
Beyonce si udělala tento rok opět seznam písní, které se jí nejvíce líbí a zveřejnila to na své stránce BeyonceOnline. A určitě si vzpomínáte na song, na kterým Chris spolupracoval s Justinem Bieberem. Písnička se jmenuje Ladies Love Me a je na Chrisovém mixtapu Boy In Detention. A zdá se, že tuhle písničku si Beyonce oblíbila a tak ji zařadila do svého seznamu. Je to vážně úžasné, že se líbí Beyonce i takovýhle styl hudby :))
(seznam v celém článku)

Chris bude na Grammy Awards v roce 2012

29. prosince 2011 v 21:12 | Susan |  News
Podle serveru RadarOnline.com, který má exkluzivní novinky, by měl prý Chris učinit triumfální návrat na Grammy Awards 2012. Chris je tentokrát nominován na tři ceny a to na nejlepší R&B album (F.A.M.E.), nejlepší rapový výkon a nejlepší rapový song (Look At Me Now). "Chris se nesmírně zlepšil jako člověk od posledního incidentu. Uvedl zdroj blízký Chrisovi. "Chris dokončil téměř všechno co po něm soud chtěl. Chris byl nadšen a poctěn, že získal tři nominace na Grammy Awards 2012.Takže se Chris hodlá určitě na předávání cen objevit a možná i vystoupit, ale to ještě není povrzené. Chris učinil velkolepé vystoupení na MTV Video Music Awards 2011, které se konalo před několika měsíci, také i lítal vzduchem, byl to akrobatický výkon, takže působil jako skutečný akrobat. Chrisův výkon byl klíčový moment show a tak by rád i vystoupil na Grammy Awards 2012, aby ukázal ještě něco lepšího, než na MTV VMA," řekl zdroj. Nic zatím nění povrzeno, ale budeme doufat, že tam nakonec Chris opět po dlouhé době vystoupí :)) Málem bych zapomněla, tohle předávání cen Grammy Awards se uskuteční 13. února 2012 ;)

Chrisovo tetování - F.A.M.E.

28. prosince 2011 v 21:52 | Susan |  Tattos
Už dlouho jsem vám sem nedávala žádné Chrisovo tetování. Takže jsem se rozhodla že vám o nějakém zde napíšu, protože nejsou jiné novinky. Dalším Chrisovým tetování je tetování F.A.M.E. nechal si ho vytetovat ze dvou důvodů. 1) důvod: Takhle se jmenuje jeho poslední album, které je jeho nejúspěšnější. 2) důvod: Když není F.A.M.E. ve zkratce, tak to znamená Fans Are me Everything (Fanoušci jsou moje všechno). Tohle tetování musí znamenat pro Chrise vážně hodně, protože fanoušci jsou vážně jeho všechno a dokonce nám to i potvrdil tím, že si to nechal vytetovat na spodní část jeho pravé paže. Je hezké, že si to nechal i vytetovat, protože to už bude mít na celý život :))
imagebam.com

Portrét na kterém je Chris

28. prosince 2011 v 21:01 | Susan |  Other Photos
Právě jsem našla jednu fotku, kde je nakreslen Chris. Je to portrét, který nakreslila nějaká dívka. Jde vidět že jako předlohu měla nějakou novější fotku, protože jde poznat, že má Chris jakoby blond vlasy :) Vážně nechápu, jak tohle mohl někdo nakreslit, protože ten kdo to nakreslil, tak ten Chrise vážně vystihl. Není tam nic, co bych musela vytknout :))
imagebam.com

Personal Photo #17

28. prosince 2011 v 20:51 | Susan |  Personal Photos
Našla jsem pár fotek, které nemám kam zařadit, takže vám je dám do osobních fotek. Na první fotce můžete vidět tričko, na kterém je napsáno Mechanical Dummr, což je stránka, která tak jakoby trochu patří i Chrisovi :) Na druhé fotce je Chris s Kevinem McCallem a ještě s nějakou ženou a dítětem ve studiu, kde nejspíše nahrávají písničky na album které výjde v březnu a to Fortune. A na zbylých třech fotkách je vyfocen Chris s fanoušky :)

T-Pain mluví o přátelství s Chrisem

28. prosince 2011 v 20:38 | ZuzQa |  Videos
T-Pain dělal v posledních dnech rozhovor s Rap-Up, kde také mluvil o Chrisovi. Mluvil tam o jejich přátelství. "Myslím, že můj vztah s Chrisem je lepší než kdykoliv předtím. Nemyslím si, že jsem chladný nebo se spojuji se stejnými umělci, ale tak to prostě je," řekl T-Pain. T-Pain už několikrát s Chrisem spolupracoval, ale teď už je i na novém albu Revolver kde mají dvě společné písně. "Je to vítězství víc než cokoliv jiného. Nevadí mu to, nemusím mu to ani říkat, jen prostě čekám, až mi zavolá." Jsem vážně moc ráda, že mají mezi sebou takové dobré přátelství :)

Dnešní trend na Twitteru o Chrisovi

27. prosince 2011 v 21:48 | Susan |  News
Jeslti má někdo z vás Twitter, tak ví o čem chci mluvit, ale ten kdo ho nemá, tak na Twitter se objevuje každou hodinu (no prostě se to furt mění) takové trendy. Je to to, o čem se na Twitteru píše nejvíce. A dnes se tam objevilo hned na prvním místě trend s názvem "Chris Brown is Amazing" (Chris brown je úžasný). Je to opravdu skvělý, že to dnes psalo tohle tolik lidí a aby jste si nemysleli že lžu, tak zde máte i fotku ;) Takže to byl trend číslo 1 :))
imagebam.com

International Love v novinkách na T-Music Chartu

27. prosince 2011 v 21:19 | Susan |  Vote for ...
Úplně jsem vám sem zapomněla napsat, že jsem poslouchala Evropu 2 v neděli a zrovna tam bylo T-Music Chart. A najednou tam byli novinky a víte co tam bylo? Byla tam písnička International Love, na ketré Chris spolupracoval s Pitbullem. Je to vážně úžasné, že to nedávno vyšlo, a už to je na T-Music Chartu :) A víte co je na tom ještě lepší? Že má zatím nejvíce shlédnutí, ale to ejště nic moc neznamená. Takže vás žádám, aby jste ZDE hlasovali co nejvíce to půjde ;) Hlas můžete dát i bez přihlášení, take to je ještě lepší ;) Snad se pak písnička umístí na dobrém místě ;)

F.A.M.E. je 31. nejprodávanějším albem roku 2011

27. prosince 2011 v 21:01 | Susan |  News
Možná že znáte americkou stránku mediatraffic.de. A právě tato stránka odhalila globální žebříček nejvíce prodávaných alb tohoto roku. A samozřejmě, že se zde umístil i Chris a to se svým posledním albem F.A.M.E. Tohle album se umístilo na 31, místě z 40 míst. Je to vážně úžasné. Je na 31. místě proto, že se po celém světe prodalo více než 1,2 milionů alb. Chrisovi strašně moc gratuluji, je to úžasné se umístil v takovémhle žebříčku :) Jeslti chete vidět celý žebříček, klikněte ZDE.

Chris byl 43krát v Billboardu za rok 2011

27. prosince 2011 v 20:43 | Susan |  News
Jedna americká stránka chrisbrownweb.com udělala takový součet toho, kolikrát byl Chris v tomto roce na Billboardu, ať už se svými písničkami, klipy, tak i se sebou. A součet zní tak, že Chris se tam objevil 43krát. Je to doopravdy neuvěřitelné, že se Chris dostal do žebříčků Billboardu tak tolikrát. Jde vidět, že tam Chris bývá v Billboardu dost často. Celý seznam toho, kde byl vždycky umístěn najdete pod tímto článkem. Je to napsané tak, že nejdříve tam je v jaké kategorii se umístil, pak tam je s čím a pak na kolikátém to skončilo místě :) Jinak rozhodně Chrisovi strašně moc gratuluji ;)
(seznam s celém článku)

Chris odchází z kina Grove, Hollywood - 24. 12. '11

26. prosince 2011 v 21:03 | Susan |  Candid
Objevili se čtyři fotky ze Štědrého dne, když zrovna Chris odcházel z kina Grove v Hollywoodu. Na fotkách sice blízko něj Karrueche vidět nemůžete ale prý tam byla samozřejmě s ním. Celkem se divím, že Chris s Karrueche byli v kině na Štědrý den, ale tak asi to měl Chris jako překvapení. A také na sobě měl i nové džínové oblečení Jordan Concords 11′s. Moc mu to slušelo ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fat Joe ft. Chris brown - Another Round

26. prosince 2011 v 20:46 | Susan |  Music Videos
Jak už jsem vám včera psala, tak už měl vyjít klip Another Round. A měla jsem pravdu. Klip totiž vyšel včera v pozdních hodinách na MTV Jams. Na tomto klipu spolupracoval Chris s Fat Joem. Videoklip je opravdu překrásný až na ty ženské, ale naštěstí to je klip Fat Joa, takže ty ženský tam chtěl do klipu on a né Chris :D tento klip se natáčel někde na pláži. Nejlepší je to, jak si tam Chris ze sebe ztrhne to tričko a vyslékne ho, to je opravdu dokonalý ♥ Miluju, když si vždycky ze sebe ztrhne to triko. A ještě je na tom klipu aji dobré, že se tam Chris dost objevuje, což je divné, když ten klip je Fat Joa. Jsem strašně moc ráda, že udělali klip na tuhle písničku, protože ji naprosto miluju ;) A Chris dokonce i k tomuto klipu napsal na Twitter: "Veselé Vánoce Team Breezy!!!"

Chrisova profilová fotka #16

26. prosince 2011 v 20:31 | Susan |  Photos From Twitter
Chris si opět změnil svojí profilovou fotku na Twitteru :D To je fakt dobrý no, že si jí takhle furt mění, ale mohl by spíše ty fotky přidávat na WhoSay než si měnit profilovky na Twitteru :D Ale to je jedno, hlavně že jsou aktuální fotky. Tato fotka se mi opět moc líbí, ikdyž je tam Chris takovej jako smutnej, ale i tak je to zase krásná fotka ;)
imagebam.com
Jsem fanoušek: