Listopad 2011

KONČÍM!

4. listopadu 2011 v 21:37 | Susan |  My
Už jsem se oficiálně rozhodla! Končím s tímto blogem. Sice to dělám dost nerada, ale prostě to musí být. Prostě už jak jste si mohli povšimnout, tak už přidám jen jednu nebo dvě novinky za den, a ještě ke všemu sem chodím až večer a večer tu moc dlouho být nemůžu, protože to takhle rodiče nechtějí. A dřív na blog chodit nesmím, protože se musím učit a nebo chodím s kamrádkou ven. A nejlepší kamarádky se niky nevzdám, to se raději vzdám blogu než ji. A navíc už půjdu příští rok na střední, takže se musím rozhodovat a musím se učit, abych se na tu školu co já chci dostala. A navíc ještě si musím něco připravit, protože budu muset dělat něco jakoby i talentovky, ale tak úplně o není. No prost vám chci jen říct, že na tenhle blog se už nejspíše nevrátím, protožeu ž vážně nemám čas. Chrise mám a vždycky budu mít ráda, ale s blogem prostě končím! Tak se tu mějte hezky, ahoj...♥

Twitter #51

3. listopadu 2011 v 20:33 | Susan |  Twitter
2. 11. - Miluju tě mami a tati

2. 11. - MJ authentic.. Dostal jsem to jako dárek!

3. 11. - KONČÍM!

3. 11. - Vtipné!

3. 11. -

Michael Jackson zamlada

3. listopadu 2011 v 19:57 | Susan |  WhoSay
Chris včera přidal ejště jednu fotku na WhoSay. Na fotce můžete vidět jakýsi starodávný časopis, kde je na titulní straně slavný Michael Jackson, ještě když byl malý :) Chris k fotce napsal: "MJ authentic.. Dostal jsem to jako dárek!" Chris musí být z tohoto dárku opravdu rád, protože Michaela přece má strašně rád ;)
imagebam.com

Chris nominován na Sucker Free Awards 2011, kde bude i vystupovat

2. listopadu 2011 v 20:25 | Susan |  Vote for ...
Právě jsem se dozvěděla, že Chris je nominovaný na Sucker Free Awards 2011. Chris je nominovaný na dvě ceny a to na: Must Follow Person of 2011, Like a Boss: The Artist That Ran 2011. Chris bude zde i prý vystupovat, ale nic není jisté. Tohle udílení cen se bude konat 4. prosince v USA na MTV. Jsem strašně moc ráda, že Chris je opět na něco nominován :) Hlasovat můžete ZDE. ;)

Twitter #50

1. listopadu 2011 v 20:59 | Susan |  Twitter
30. 10. - Dámy jsme v CT! uvidíte všechny moje kámoše na jevišti dnes!

1. 11. - šťastný halloween !

1. 11. - Nemyslím si, že můžu nosit tento kostým dnes večer! Chci jiný!

1. 11. - ODEJDĚTE SE UČIT! V POŘÁDKU V POŘÁDKU V POŘÁDKU!

1. 11. - (-~-) =opilý z alkoholu a (@)(@)=boobiez ! itZ párty!

1. 11. - Náhoda, já vím!

1. 11. - Chlapi! Jsme na sračky!

Fotky z Whosay - 1. 11. '11

1. listopadu 2011 v 20:41 | Susan |  WhoSay
Chris přidal včera pozdě večer a ještě dnes ráno dvě fotky na WhoSay. Fotky mě vážně strašně moc pobavili. Na první fotce můžete vidět Chrisův kostým na Halloweenskou párty. Jako moc se mi to líbí, ale je tam až moc detailů, to nikdo nepřehlédne :D Chris k první fotce napsal: "Nemyslím si, že můžu nosit tento kostým dnes večer! Chci jiný!" A na druhé fotce už můžete vidět, jak je Chris na té párty, ale už je tak jakso opilej :D K druhé fotce napsal: "Chlapi! Jsme na sračky!"
imagebam.com imagebam.com

Chris je na 9. místě, ohledně názorů na YouTube

1. listopadu 2011 v 20:38 | Susan |  News
Tak tohle je vážně super! Chris se totiž dostal na 9. místo s tím, že má 868 milionů názorů na YouTube. Vůbec jsem nečekala, že se zrovna Chris v tomto žebříčku objeví. Sice není na prvním místě, ale i tohle je úspěch ;) Na prvním místě totiž nemůže být Chris, protože se tam umístil Justin Bieber a odteď je prvním umělcem, který dosáhl tak vysokého počtu. Oběma klukům strašně moc Gratuluji, jsou vážně úžasní :)
(seznam v celém článku)

Chris vystoupí na AMA 2011

1. listopadu 2011 v 20:17 | Susan |  News
Určitě víte, že Chris je nominován na AMA 2011 (American Music Awards). Ale určitě nevíte to, že Chris bude na tomto udílení cen i vystupovat. Sice nevím s jakou písničkou tam vystoupí, ale určitě to bude něco! :) Ani se nedivím, že chtějí Chrise, aby vystoupil na udíleních cen, protože on umí udělat dobrou show ;) Udílení cen se bude konat 20. listopadu, což je za chvíli, takže už teď jsem napnutá, co zazpívá a jak to bude vypadat ;)

Setkání s fanoušky: Harford, Connecticut - 30. 10. '11

1. listopadu 2011 v 19:57 | Susan |  F.A.M.E. Tour 2011
V neděli 30. října se uskutečnil koncert v Harfordu a také i focení s fanouškama. Fotky jsou opět krásný!! Nějaký ty Chrisovy obličeje jsou fakt dobrý :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
(více fotek v celém článku)

Setkání s fanoušky: Pittsburgh, Pennsylvania - 29. 10. '11

1. listopadu 2011 v 19:46 | Susan |  F.A.M.E. Tour 2011
Včera jsem to nestihla, takže až teď vám sem přidávám fotky ze setkání s fanouškama ze soboty z Pittsburghu, kde měl Chris koncert. Fotky jsou opravdu skvělý! :) A strašně mu to sluší v té bundě bílo-černé :))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
(více fotek v celém článku)
Jsem fanoušek: