Říjen 2011

Happy Halloween!

31. října 2011 v 21:00 | Susan |  My
Jak asi víte, tak dneska je Halloween. Je to vážně skvělý! Strašně moc bych to chtěla slavit se všemi co jsou v USA. Prostě takový ty párty, vydlabávání dýní a převleky za různá stvoření mi připadají super. My máme místo toho nějaký dušičky, který mi zatím nic moc teda neříkají. Dost lidí síce říká, že Halloween je jen nějaká blbost, ale podle mě to tak není.
Chris bohužel ještě na Twitter nic nenapsal, ale myslím, že určitě všem popřeje šťastný a strašidelný Halloween :) Takže i já vám, přeji krásný Halloween ;)

Více informací o filmu Planet B-Boy

31. října 2011 v 20:52 | Susan |  News
Jak už jsem vám sem nedávno psala, tak Chris prý dostal jednu hlavní roli ve filmu Planet B-Boy. Jak už víte tak tento film je o breakdanci, takže se do tohto filmu Chris skvěle hodí. Podle The Hollywood Reporter vypráví tento film příběh amerického tanečníka, který se zúčastní taneční soutěži ve Francii. Chris zde bude hrát postavu Joshe Hollowaya. Natáčení by mělo začít tento týden v Los Angeles a později ve francouzském Montpellier. Už jen čekám, jestli to Chris potvrdí na Twitteru! :)

Paris Jackson přidala na Twitter fotku související s Chrisem

31. října 2011 v 20:41 | Susan |  Other Photos
Jak už víme, tak Paris má strašně ráda Chrise a to potvrdila i tím, že byla na jeho koncertě a pořádně si to tam užila. Ale před pár dny přidala Paris na Twitter jednu krásnou fotku, kde na nějakou tabuli napsala Team Breezy, což znamená, že je fanouškem Chrise. Fotka je opravdu úžasná! :) Moc jí to na ní sluší ;)
imagebam.com

Když byl Chris malý

31. října 2011 v 20:18 | Susan |  Personal Photos
Rozhodla jsem se, vám sem dát i fotky z Chrisového dětství, protože jsem si říkala, že byste měli vidět, jak vypadal když byl mladší. Strašně moc jsem se snažila najít co nejvíce fotek, ale moc jich teda není. Myslela jsem, že těch fotek bude o hodně více, ale tak lepší než nic ;)

Fotky z Whosay - 31. 10. '11

31. října 2011 v 20:09 | Susan |  WhoSay
Chris dnes přidal na stránku WhoSay 3 nové fotky. Ani na jedné fotce není Chris, ale i tak to jsou dobré fotky ;) Na první fotce můžete vidět nějakého chlapce, který vypadá jako Lil Wayne, ještě když byl malý. K první fotce tedy napsal: "@Tyga @kingtrell_ tohle je váš šéf kluci zastavte to!" Na další fotce jenějaký kluk, ale nevím co má s Chrisem společného. K druhé fotce napsal: "Micheal Stevenson!! Zastav to #lastkinghappygangsterrapper" Na další fotce můžete vidět jeviště, na kterém nejspíše Chris bude vystupovat. K poslední fotce tedy napsal: "@Tyga půlka jeho show! Vyprodáno!"
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Twitter #49

30. října 2011 v 20:32 | Susan |  Twitter
27. 10. - Christmas eve! Vím že ženám se to bude líbit

27. 10. - Pokračování žádajícího WET THE BED na rozhlasových stanicích. Také je to nový singl z FORTUNE remix!

27. 10. - STRIP je jedním ze singlů z FORTUNE o které už žádá RADIO!

27. 10. - Jsem opravdu nadšený z propuštění mého singlu "BIGGEST FAN" produkoval ho RUNNERS!

29. 10. - Já z tebe nemůžu, holka pamatuj si, že dnes večer to byla nejlepší nejlepší noc v historii, místo milování bysme měli brát historii

30. 10. - NEMOCNÝ !!!!!!

Personal Photo #15

29. října 2011 v 21:55 | Susan |  Personal Photos
Říkala jsem si, že už jsem vám dlouho sem nedávala žádné osobní fotky, tak jsem se rozhodla že vám je sem dám. A také mi přebívalo pár fotek, takže už i proto to sem dávám ;) První fotku má Karrueche (Chrisova přítelkyně) jako profilovku na Twitteru, fotka je vážně úžasná :D Druhou fotku Chris retweetoval od nějaké dívky, kterou ji na Twitter přidala, fotka je vážně dobrá, takí bych chtěla takovou dýni ;) A ostatní fotky jsem sehnala prostě po internetu ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chrisova profilová fotka #13

29. října 2011 v 21:10 | Susan |  Photos From Twitter
Chris si opět změnil svojí profilovou fotku na Twitteru. Chris už vystřídal opravdu hodně profilovek. Tentokrát tam má fotku jakoby takovou starší protože tuhle tam už jednou měl, jen měla jinou barvu a to normální, protože tuhle fotku co má teď tak je jenom upravená ;) Fotka se mi líbila i předtím takže se mi líbí i teď :))
imagebam.com

Fotky: Philadelphia, Pennsylvania - 28. 10. '11

29. října 2011 v 20:56 | Susan |  F.A.M.E. Tour 2011
Objevili se další fotky z koncertu. Tentokrát z koncertu, který se konal včera ve Philadelphii. Fotky jsou opravdu úžasné! Jsou v překrásné kvalitě a opět ty Chrisovi obličeje mě dostávají ♥ On je fakt dokonalej :*
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris ve filmu Planet B-Boy v hlavní roli?

29. října 2011 v 20:29 | Susan |  News
Možná že jste už slyšeli něco málo o filmu Planet B-Boy, který se za pár dní začne natáčet. A je možné, že v tomto filmu bude dokonce i hrát Chris a to v hlavní roli! Sice to není ještě vůbec jisté, ale všude se to začíná psát, takže je to dost pravděpodobné. Tento film je hlavně o breakdanci, takže se na to Chris skvěle hodí, protože on tancovat přece umí skvěle. Přesně to je o breakdancové bitvě, je to něco, že je skupina, která chce prorazit a vyhrát soutěž o nejlepší breakdance. V tomto film by si Chris zahrál i s Josh Holloway, Laz Alonso, Josh Peck a Caity Lotz. Doufám že to je pravda, že bude Chris v tomto filmu hrát, protože by to bylo úžasné ho vidět v takovémhle filmu ;)

Zpěvák Joe mluví o Chrisovi

29. října 2011 v 20:04 | Susan |  News
R&B zpěvák Joe právě vydal jeho deváté sólové album a to 28. října. Rád poslouchá R&B umělcě nové generace, a to zejména Chrise. V nějakém rozhovoru totiž Joe řekl: "Musím říct, že Chris Brown je jedním z nejlepších umělců naší generace, nové generace již dnes. Líbí se mi název "Beautiful People". Který inspiruje lidi. tato píseň má skutečný smysl. A nemyslím jen název. Jedná text v písničce." To řekl moc hezky, že je tato písnička inspirující a že je jedním z nejlepších umělců, ikdyž má přece pravdu že ano ;)

Setkání s fanoušky: Memphis, Tennessee - 26. 10. '11

28. října 2011 v 22:10 | Susan |  F.A.M.E. Tour 2011
Také se objevili další fotky ze setkání s fanouškama po koncertě v Memphisu. Chris má na fotkách i brýle, jako slušeli mu, ale kdyby je nosil furt, tak to bych zase nechtěla :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
(více fotek v celém článku)

Fotky: Mamphis, Tennessee - 26. 10. '11

28. října 2011 v 21:56 | Susan |  F.A.M.E. Tour 2011
Objevilo se pár fotek z koncertu v Memphisu. Fotky jsou vážně moc hezký opět. Nějak jsem se do těch Chrisových blond vlasů zamilovala ;) Prostě to není obyčejný černoch, ikdyž on obyčejný nebil nikdy teda ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Strip a Biggest Fan na nadcházejícím albu Fortune

28. října 2011 v 21:34 | Susan |  News
Chris dnes brzy ráno oznámil na Twitteru, že na jeho nastávájícím albu Fortune, které by mělo být propuštěno někdy na jaře příštího roku bude jedna písnička Strip, která byla předtím zmixovaná na jeho Mixtapu Boy In Detention i na tomto albu a také ještě i nová písnička Biggest Fan. Chris totiž na Twitter napsal: "STRIP je jedním ze singlů z FORTUNE o které už žádá RADIO! Poté ještě napsal: "Jsem opravdu nadšený z propuštění mého singlu "BIGGEST FAN" produkoval ho RUNNERS!" Už se na ty písničky vážně moc těším, doufám že se objeví co nejdříve ;)

Super.cz píše o Chrisovi a Kelly Rowland

28. října 2011 v 21:11 | Susan |  News
Dnes mi na blog napsala dívka jménem Laura do komentářů. Týká se to Kelly A Chrise, protože o nich dvou psali na super.cz. Za poslání odkazu jí moc děkuji. A tak jsem vám to sem zkopírovala dala semka do článku. Takže tohle psali na super.cz
________________________________________________________

Amerického rappera Chrise Browna (22) proslavila nejen hudba, ale také jeho výbušná a agresivní povaha, díky které v roce 2009 zmlátil svou bývalou přítelkyni zpěvačku Rihannu. Brown byl odsouzen k pětileté podmínce, šesti měsícům veřejně prospěšných prací a byl mu nařízen kurz sebeovládání proti domácímu násilí.

Nyní se Brown pokouší získat srdce zpěvačky Kelly Rowland. Během jejich společného turné, které právě probíhá po celé severní Americe, pozval Brown Kelly několikrát na večeři. "Kelly nejprve byla opatrnější a je vidět, že potřebuje trochu více času, ale přesto je evidentní, že jsou si Brownem čím dál bližší " svěřil se jeden z přátel Browna.
Kelly by si měla dát pozor a Brownovo napadení Rihanny by neměla brát na lehkou váhu. Rapper sice v loňském roce absolvoval kurz sebeovládání, to ale nebylo evidentně úspěšné, protože při rozhovoru pro televizi ABC, ho rozčílila otázka moderátorky ohledně jeho útoku na svou bývalou přítelkyni tak, že po vystoupení rozmlátil svou šatnu. Brownova vznětlivost evidentně není stále pod kontrolou.
SUPER.CZ

Justin Bieber - Christmas Eve (autor Chris)

28. října 2011 v 20:56 | Susan |  News
Již ve středu jsem vám psala to, že Chris napsal pro Justina Biebera jednu vánoční písničku na jeho album Under The Mistletoe, které vychází v pondělí. Písnička se jmenuje Christmas Eve (Štědrý večer). Chris tuhle písničku napsal i produkoval. Chris k tomuto videu napsal i na Twitter: "Christmas eve! Vím že ženám se to bude líbit" Napsal to vážně úžasně a také to je pravda, protože mě se ta písnička strašně moc líbí a jde vidět že ji napsal Chris, protože v tom slyším prostě styl Chrise :)

Chrisova profilová fotka #12

27. října 2011 v 22:11 | Susan |  Photos From Twitter
Chris si dnes opět změnil svojí profilovou fotku na twitteru. Už tam má fotku, na které má své blond vlasy. Chris je zde takový tajemný, prostě zde vypadá jako by byl smutný, ale určitě není, to se nemusíte bát. Takže fotka je vážně úchvatná ;))
imagebam.com

Fanoušci čekají na koncert v Memphis

27. října 2011 v 21:38 | Susan |  Other Photos
Objevila jsem jednu fotku, kde fanoušci čekají na show v Memphis. Dokonce i tuhle fotku přidala jedna Chrisova fanynka na Twitter a poté ji Chris retweetoval. Museli tam stát opravdu dlouho :D
imagebam.com

Soulja Boy se také nechal obarvit na blond

27. října 2011 v 21:21 | Susan |  News
Mám pro vás další novinku, která se vlastně ani moc netýká Chrise, ale je to trošku společné. Právě dnes nebo včera se nechal známý rapper Soulja Boy také přebarvit na blond. Ale nemyslete si, že kopíruje styl Chrise, to né, protože on měl už tyhle vlasy i v červnu tohoto roku, ale pak se nechal přebarvit zpět. Je to vážně super! Už tu máme dva černochy, kteří si nechali vlasy přebarvit na blond a oboum to strašně moc sluší :))
imagebam.com

Návštěvnost (17.10. 2011 - 23.10. 2011)

27. října 2011 v 20:50 | Susan |  Toplist
Po dlouhé době mi přišla návštěvnost. Je to hrozné, už takovou dobu mi nepřišla, až dnes, takže se omlouvám za to, že ji sem nedávám pravidelně. Ani nevíte, jak strašně moc jsem šťastná! :) Je to vážně skvělý, že mám tak vysokou návštěvnost. Děkuji vám strašně moc ;))

Pondělí: 40
Úterý: 95
Středa: 60
Čtvrtek: 53
PÁtek: 71
Sobota: 70
Neděle: 59

Celkem: 448
Jsem fanoušek: