Září 2011

4. Kolo SonB

30. září 2011 v 22:04 | Susan |  Competition
Dnes už je další pátek s ním nám přišlo i další kolo SonB. Soutěž SonB už má své 4. kolo. Nejvíce se z vás snažila Mia, která si podctivě sháněla hlasy, takže jí chválím ;) Jinak v tomto kole vypadla Miss.Jacque♥, protože už končí s blogem, tak musí hold i vypadnout ze soutěže.
Takže doufám že si opět bude alespoň někdo z vás shánět hlasy ;)
(soutěžící v celém článku)

Twitter #36

30. září 2011 v 21:56 | Susan |  Twitter
30. 9. - Jednoduché!!!!!!

30. 9. - Hudbu přehlušuje hluk! Zaměření přehlušuje ignorant!

Setkání s fanoušky: Baltimore, Maryland - 28. 9. '11

30. září 2011 v 21:27 | Susan |  F.A.M.E. Tour 2011
Právě jsem našla spoutu fotek ze setkání s fanouškama ze města Baltimoru. Chris byl překrásně oblečen! :) Strašně se mi totiž líbí, když kluci nosí košile a ta Chrisova kšiltovka se k tomu totálně hodí ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
(více fotek v celém článku)

Chrisovo tetování - Anděl & Démon

29. září 2011 v 21:51 | Susan |  Tattos
Tohle tetování bylo Chrisovo již čtvrté. Na tetování můžete vidět, jak bojuje jeho anděl proti démonovi a každý z nich má nějaký jinačí meč a také je na tomto tetování napsané Darkness to Light, což znamená Temnoty ke světlu. Chris si ho nechal vytetovat, protože když byl ještě dítě, poflakoval se se špatnou partou kluků a dělal špatné věci, ale později si našel svojí vlastní cestu a odešel od ní. Takže to má znamenat, že Chrisův anděl bojoval proti démonovi a že anděl vyhrál a ukázal Chrisovi správnou cestu. Tohle tetování je umístěné na pravé pažy. Sice tetování se mi nějak extra nelíbí, ale má to krásný děj :))
imagebam.com

Personal Photo #14

29. září 2011 v 21:09 | Susan |  Personal Photos
Našla jsem dalších pár osobních fotek, protože už nejsou žádné novinky, tak přidávám alespoň to. Na fotkách můžete např. vidět Chrisova tetování (5 a 6 fotka), Chrise oblečeného za Michaela Jacksona (3 fotka), Chrise s miminkem (15 fotka) a nebo Chrise ve studiu (10 a 11 fotka). Všechny fotky se mi moc líbí ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Videa: Baltimore, Maryland - 28. 9. '11

29. září 2011 v 19:45 | Susan |  F.A.M.E. Tour 2011
Našla jsem celkem dost videí ze včerejšího koncertu ve městě Baltimore, Maryland. Videa nejsou opět v nějaké extra dobré kvalitě, jen nějaká videa jsou o trochu lepší. Chrisovi se show opět moc povedla a já opět závidím té fanynce, protože si myslím, že jí i dokonce udělal cucflek na krku jako památku...♥ Ale jinak na každém videu se najde něco krásného :)

Wall To Wall
(více videí v celém článku)

Fotky: Baltimore, Maryland - 28. 9. '11

29. září 2011 v 19:13 | Susan |  F.A.M.E. Tour 2011
Právě jsem našla fotky ze včerejšího koncertu v Baltimoru, Maryland. Fotky bylo dost obtížné sehnat, ale nakonec jsem nějaké našla a jsou v překrásné kvalitě :) Fotky se mi stašně moc líbí, jsou tam zachycené dobré momenty ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chris na nákupech v Towson, Maryland Mall - 28. 9. '11

29. září 2011 v 18:49 | Susan |  Candid
Chris byl včera na nákupech v centru Towsonu, který je nedaleko Baltimoru, kde měl Chris včera pozdě večer koncert. Chris byl při nakupovaní celý obelčen do Adidasu a při sobě měl i skateboard. Nejspíše si šel koupit nějaké boty, protože na jedné fotce jde vidět, že si vybírá boty. Omlouvám se za kvalitu...
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Twitter #35

28. září 2011 v 21:39 | Susan |  Twitter
26. 9. - Křuplo mi v paži na jevišti v noci! Kvůli dešti, ale měl jsem to načasované! Málem jsem si zlomil ruku! Lol

26. 9. - Podívejte se na to video. Snažil jsem to zazpívat tak jako plynule! Jsem vyskočil zpátky nahoru! Nechám to ať se to prosazuje: "Vy všichni jste to neviděli sakra" lol

26. 9. - /přes ZDARMA MUZIKA pro moje fanoušky!!! Pokud se to haters nelíbí... EAT A DICK!

26. 9. - Rack City Bi***, Rack Rack City Bi***

26. 9. - Lol, prej trendy!!

26. 9. - Tak a máme jasno není těhotná!!! Lol

27. 9. - Král víry!!!!

27. 9. - 2 young 2 give a fuck!

27. 9. - Show ve Vancouveru je FAKE!!

28. 9. - Někdy je lepší být zticha!

28. 9. - Trhák "boy in detention" právě teď!!!

28. 9. - Můžeš mě milovat? Chci tě!

28. 9. - Dnes jsme v BALTIMORE!!!

Bow Wow se už chystá na FAME Tour

28. září 2011 v 14:33 | Susan |  Other Photos
Rapper Bow Wow, který bude od 7. října také součástí FAME Tour 2011, dnes na Twitteru oznámil že už odjíždí a jde zkoušet. Bow Wow na Twitter napsal: "Odjezd a začít zkoušet na F.A.M.E TOUR" Už se vážně na ně dva těším až se objeví spolu na pódiu.
imagebam.com

Chris nebude vystupovat ve Vancouveru, to je FAKE

28. září 2011 v 14:23 | Susan |  News
Chris byl zaměřen falešným agentem, který všem oznámil, že Chris bude vystupovat ve Vancouveru, dokonce už i naplánoval datum a vše ostatní. Zdroj TMZ získal ten papír, na který Chris napsal: "právní tým vypálil ... obviňuji společnost s názvem EJ Media Group, který podvodně prezentuje sebe jako rezervačního agenta s cílem zorganizovat 10. listopadu koncert ve Vancouveru." Koncert byl oznámen již včera, ale hned jak se tohle všechno Chris dozvěděl, tak rychle na Twitter napsal, že je to falešná zpráva. Chris napsal: "Show ve Vancouveru je FAKE!!" Chris řekl, že když byli na tuto zprávu upozorněni, tak ihned volali na místo Pacific Coliseum, kde se měl koncert konat. Do telefonu jim řekli, že místo již je zaplaceno, takže to mají už zajištěné. Ale když jim vše řekli, tak samozřejmě koncert jakoby zrušili a vrátili EJ Media Group všechny peníze. Chápu, že fanoušci z Vancouveru mohou být dost zklamaní, ale Chris prostě má vše už naplánované a změnit se to bohužel nedá.

Videa: St. Louis, Missouri - 24. 9. '11

28. září 2011 v 13:44 | Susan |  F.A.M.E. Tour 2011
Už jsem našla konečně více videí z Chrisového koncertu v St. Louis, Missouri. Videí není sice nějak extra moc, ale lepší než nic :) Na prvním videu můžete dokonce i vidět, jak Chris zpívá písničku No Bullshit a natáhne fanouškům ruku, aby si mohli na něj sáhnout, ale nějaká fanynka, chtěla Chrise dokonce i stáhnout dolů :D Celkem tu fanynku chápu, ale mco hezký to teda od ní nebylo no.

No Bullshit - 2 část
(více videí v celém článku)

Chris se nechal v St. Louis osahávat fanynkami

28. září 2011 v 13:20 | Susan |  Videos
Právě jsem našla jedno video z Chrisového koncertu v St. Louis, který se konal 24. září. Na tomtovideu můžete vidět, jak Chris zpívá s Tygou písničku Holla At Me, kde zešli z pódia a šli co nejbíže k fanouškům. Ale jak můžete i na videu všichni vidět, tak fanynky Chrise celého osahávají a Chrisovi to vůbec nevadí, spíše naopak, mu to takhle vyhovuje. :D Jedna dívka, ho dokonce celého pohladila a to i po tváři. Ach, také bych si na něj chtěla sáhnout, na ty jeho svaly atd. ♥

Šíří se pomluvy, že je Karrueche těhotná s Chrisem!

27. září 2011 v 22:53 | Susan |  News
Dříve jeden zdroj MediaTakeOut šířili novinky o tom, že je Chrisova přítelkyně těhotná už dva měsíce a to s Chrisem. Jenže tohle byli naštěstí jen hloupé pomluvy! Dokonce se o tom všude bavili i v rádiových stanicích. Chris ale dnes na Twitter napsal: "Tak a máme jasno není těhotná!!! Lol" Já jsem tak strašně moc ráda, že Karrueche není těhotná, protože já nechci, aby byl Chris už otcem, prostě je podle mě na to ještě moc mladý.

Chris při show v Indianapolis uklouzl a spadl

27. září 2011 v 22:44 | Susan |  Videos
Chris když měl koncert 25. září v Indianapolis během písničky Beautiful People uklouzl a spadl na pódium. Chris uklouzl a spadlkvůli tomu, že když scházl schody, tak mu podjeli nohy, kvůli klůzké podlaze, protože zrovna pršelo. Chris se ale zachoval jako profesionál a v show pokračoval. Jeho matka na twitter napsala: "ANDĚLÉ DĚKUJEME, ŽE JSTE SE MODLILI ZA CHRISE, KTERÝ JE V POŘÁDKU. JEN SI TROCHU PORANIL PAŽI." Chris to ale na twitteru bral s humorem: "Křuplo mi v paži na jevišti v noci! Kvůli dešti, ale měl jsem to načasované! Málem jsem si zlomil ruku! Lol " Jsem strašně moc ráda, že se Chrisovi nic nestalo ;)

Setkání s fanoušky: Indianapolis, Indiana - 25. 9. '11

27. září 2011 v 22:30 | Susan |  F.A.M.E. Tour 2011
Dnes se objevili fotky z Indianapolis, kde se Chris opět po koncertu setkal a vyfotil s fanoušky. Chrisovi to strašně moc slušelo, jak měl na sobě tu krásnou kostičkovanou košili a na tím plátěnou vestu. Opravdu byl moc zajímavě oblečen ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
(v celém článku více fotek)

Dolly Parton zpívá Forever ve filmu Joyful Noise

27. září 2011 v 22:22 | Susan |  Videos
Právě jsem našla ukázku na film Joyful Noise, který výjde 13. ledna 2012 a kde také hraje hlavní postavu známá Dolly Parton. Ve videu můžete vidět, jak Dolly v 1:49 zpívá písničku Forever od Chrise. Zazpívala to celkem hezky a ukázka celá také vypadá moc hezky, takže se na film těším ;)

Twitter #34

26. září 2011 v 21:07 | Susan |  Twitter
25. 9. - Koho zajímá, že prší! Přesto to bude šílený dnes v Indy!!!!!

25. 9. - Myslím, že mám pocit úniku nějaké nové hudby dnes! Já a můj kámoš ještě dnes!

26. 9. - NOVÁ MUZIKA OD CHRISE BROWNA A ! 2 young 2 give a fuck!!!

Fotky: Indianapolis, Indiana - 25. 9. '11

26. září 2011 v 20:29 | Susan |  F.A.M.E. Tour 2011
Objevili se fotky ze včerejšího večera, kde Chris vystupoval v Indianapolis, Indiana. Opět se objevilo jen pár fotek, ale alespoň něco ;) Fotky jsou jak jinak než úžasné :))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hlasujte prosím pro můj blog v SonS #2

26. září 2011 v 18:08 | Susan |  My
Ahoj. Dnes mi opět začalo další kolo v SonS, kde jsem s písničkou Yeah 3x. Tahle soutěž se koná na jednom blogu o Miley Cyrus a byla bych moc ráda, kdybych v té soutěži uspěla. Jsem ráda, že ikdyž jsem si nesháněla hlasy, tak že se pořád držím :) Proto vás strašně moc prosím, aby jste pro mě hlasovali ZDE. Děkuji všem co mi dají nějaký ten hlas, jste skvělý ;) A jinak moc ráda oplatím :))
Jsem fanoušek: