Srpen 2011

Young Dinero mluví o spolupráci s Chrisem a Kidem Cudi

31. srpna 2011 v 20:26 | Susan |  News
Rapper Young Dinero se včera na Twitetru zmínil, že bude spolupracovat s Chrisem a Kidem Cudi. Dokonce to i zmínil v rozhovoru, který dělal na předávání cen VMA 2011. Young Dinero na Twitter napsal: "Můj nový track s Chrisem Brownem a kamarádem Kidem Cudi bude propuštěn v říjnu, ale jsem titul oznámím 8. září!" Takže se můžeme těšit na další spolupráci s Chrisem. Nevím jak vám, ale mě se zdá, že každý chce nahrávat s Chrisem nějaké písničky, ale to je asi tím, že má Chris překrásnej hlas ♥

Twitter #16

31. srpna 2011 v 18:18 | Susan |  Twitter
31. 8. - Nic od nikoho neočekávejte! Zklamání už nastalo....

31. 8. - Ujistěte se, že když vše selže, udělejte to co vás udělá šťastnými !!!!!!

31. 8. - Princ Odhodlání je králem

Video o Lindsay a Chrisovi

31. srpna 2011 v 18:08 | Susan |  Videos
Jak už jsem vám psala, tak Lindsay Lohan se chce setkat s Chrisem. Tohle mu psala na Twitter: " chceš se setkat?" Chris zatím neodpověděl, ale už po internetu píší, že by to bylo strašné, kdyby se tito dva dali dohromady, protože jak už asi víte, tak Lindsay byla ve vězení kvůli drogám a Chris dostal podmínku a musel vykonávat veřejné práce kvůli incidentu s Rihannou. A prý kdyby se tihle dba dali dohromady, tak by tobyla pohroma! Ale já si myslím, že když má Chris přítelkyni, takže se z tohohle nic nevyklube.

Chris na chvíli ztratil své hodinky za 22.000 dolarů

31. srpna 2011 v 17:55 | Susan |  Videos
Chrisovi se během jeho vystoupení na VMA 2011 uvolnili jeho zlaté hodinky za 22.000 dolarů (367 070 KČ), tak je chtěl Chris hodit do bezpečí během koncertu. Ale když jeho vystoupení skončilo, tak šel Chrisův bodyguard do publika, podívat se po jeho hodinkách, které tam už ale nebyli. Ale naštěstí to bodyguardovi donesla nějaká laskavá fanynka a Chris byl mco rád, že jeho hodinky jsou zpátky :)

Matt Sayles Photoshoot (2007)

31. srpna 2011 v 9:33 | Susan |  Photoshoot 2007
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
(celý photoshoot v celém článku)
Twitter #15

30. srpna 2011 v 21:21 | Susan |  Twitter
30. 8. - Beautiful people!!!

30. 8. - Organizace zkoušky bude zahájena již tento týden! Já půjdu na to! FAMETOUR2011

30. 8. - Dutina!

30. 8. - Jen úsměv

30. 8. - Více a více každý den -_-

Chrisova dutina

30. srpna 2011 v 19:41 | Susan |  WhoSay
Chris dnes ráno přidal na stánku WhoSay další novou fotku. Na téhle fotce opět ukazuje své zlaté zuby, které má doma. S těmi zuby už se vyfotil vícekrát, takže se zdá, že ho to asi baví a také se mu ty zuby líbí :) Mě se teda ty zuby také líbí, ale nechtěla bych, aby je měl jakoby nastálo. Jinak, tahle fotka je na mě až moc zblízky, takže detailů, je tam na mě až moc :D Chris k fotce napsal: "Dutina"
imagebam.com

Lil Twist naznačuje spolupráci s Chrisem

30. srpna 2011 v 19:32 | Susan |  Videos
Na VMA 2011 dělal Lil Twist rozhovor pro časopis Rap-Up, kde také něco málo řekl o nové spolupráci na jeho nadcházejícím albu, které má vyjít někdy v listopadu. Lil řekl, že jeho píseň swagged-out nebude dodělána včas, takže se jeho album trochu oddálí, ale že máme na albu čekat také novou skvělou spolupráci a tím myslel Chrise. Takže na jeho nadcházejícím album můžeme očekávat i písničku s Chrisem ;)

Chris na obědě s Karrueche a s Bow Wow, West Hollywood - 29. 8. '11

30. srpna 2011 v 14:50 | Susan |  Candid
Chris byl včera spatřen se svojí přítelkyní Karrueche a s jeho přítelem rapperem Bow Wow na obědě McDonaldu. Je moc hezký, že si společně zašlo na oběd. :) A moc se mi líbilo, jak se Karruechce položila na Chrisovo rameno, to bylo moc hezký :) Poté, až se naobědvali, tak šli všichni společně nakupovat ;) Jinak to Chrisovi a Karruechce moc slušelo :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
(více fotek v celém článku)

Chris bude hrát v seriálu The Game

30. srpna 2011 v 13:40 | Susan |  News
Jeden z herců ze seriálu The Game, navrhl, že by mohl Chris hrát v 5. sérii. Herec Pooch hall napsal Chrisovi na Twitter: "Uvidíme ho v 5. sérii ..."
The Game je dramatická komedie, která sleduje příběh studenta, který je v oboru medicíny a odmítá následovat svého přítelem, který je na významné univerzitě a hraje profesionální fotbal. V obsazení seriálu jsou: Tia Mowry (sestry sestry), Pooch Hall, Meagan Good, Stacey Dash a mnoho dalších. A teď tam možná přibude i Chris. Sezóna číslo 5. by měla být vydána v lednu 2012.

Twitter #14

29. srpna 2011 v 22:10 | Susan |  Twitter
29. 8. - je šťastný člověk na jeden den. Vím, že jsi šílený, ale lidé mají alespoň hodně pozitiva!

29. 8. - Děkuji všem mým fanouškům, kteří ukázali podporu pro mě dnes večer! Byla to bomba! Gratuluji všem vítězům!!!! Dávejte dnes večer na sebe pozor! Miluji vás!

29. 8. - Vykřikl jsem pro vítězství!!! Sakra dobře brácho!

29. 8. - Gratuluji k dítěti Beyonce a Jay-Zovy

29. 8. - Wayne je ROCKSTAR

29. 8. - Výkřiky s Davem Thomasem a Ashton Michael mě dnes styloval na VMA

29. 8. - Miluju teambreezy!!!!!!!!!!!!

29. 8. - Happy birthday Michael Jackson!!!! Tvoje největší!

29. 8. - Kontrola pravopisu nikdy nefunguje! Lol

29. 8. - Jste

29. 8. - Jde se na Wayne party!!

29. 8. - 3 večery jsou Poppin!!!

29. 8. - Výkřik na domácího DRAKA na místě!

Chris gratuloval Beyonce k otěhotnění

29. srpna 2011 v 21:31 | Susan |  News
No, před chvílí jsem vám psala, že Jay-Z se ani neuráčil stoupnout a zatleskat po Chrisovém výkonu na VMA, které se konalo včera. A jak už možná víte, tak Beyonce také vystupovala s nějakou její písnikou a na konci dokonce ukázala i své bříčko. Takže to znamená, že Beyonce je těhotná se svým manželem Jay-Zem a čekají spolu své první dítě. Ikdyž Jay-Z Chrisovi po vystoupení ani nezatleskal, tak i přesto jim Chris pogratuloval přes Twitter. Chris přesně napsal: "Gratuluji k dítěti Beyonce a Jay-Zovy."

Jay-Z nezatleskal za výkon Chrise na VMA 2011

29. srpna 2011 v 21:03 | Susan |  News
Jak už jsem vám dnes sem několikrát psala, tak Chris vystupoval na VMA 2011, kde udělal pro nás fanoušky fantastickou show! Všem se to strašně moc líbilo, dokonce Kanye West a Justin Bieber si stoupli hned od začátku a celou dobu obdivovali Chrise, co všechno dokáže a tím mu chtěli říct, že mu drží palce. I na konci vystoupení si snad všichni stoupli a Chrisovi zatleskali až na jednoho! Pouze Jay-Z si ani nestoupl a ani Chrisovi nezatleskal, místo toho si tam pil nějaký nápoj a na Chrise se koukal, jako by ho neměl rád. Ostatní si myslí, že je to kvůli tomu, co Chris udělal před léty Rihanně. Ale jen vím, že Chris ho má rád, takže si možná teďka něco udělali. Ale tohle nevím jistě...

Lindsay Lohan se ptá Chrise na Twitteru, jestli se spolu sejdou

29. srpna 2011 v 20:34 | Susan |  News
Právě včera večer, se uskutečnilo MTV Video Music Awards 2011, kde jak už víte, vystupoval Chris s několika písničkami. Hned poté, co se všichni rozešli domů, hned Chrisovi psali, že to bylo úžasné vystoupení atd. A také mezi nimi byla i Lindsay Lohan, která mu napsala: " Zabil jsi to. " Lindsay to myslela tak, jako že všechny ohromil a samozřejmě, že Chris tuto zprávu retweetnul. Ale poté mu ještě pak Lindsay napsala: " chceš se setkat?" Takže Lindsay nejspíše touží se s Chrisem potkat a někam si s ním vyrazit. Jestli Chris na tohle odpoví, tak vám dám vědět ;)

Chrisův výběr bot na Reebok Classic Party!

29. srpna 2011 v 20:09 | Susan |  Other Photos
Určitě si vzpomínáte, jak jsem vám psala, že Chris společně se Swizzem Beatzem na Reebok Classic Party, kde se Chris objevil jen na pár minut na pódiu. Tak jsem našla fotku, kde jsou boty od značky Reebok a právě z těhle bot, si mohl Chris vybrat. Na party si vzal hned ty první boty, které mají modro-černou barvu. Ty, co si Chris vybral jsou moc hezké, ale já bych si asi vybrala ty fialové, protože fialovou barvu mám moc ráda :)
imagebam.com

Chrisovo vystoupení na MTV VMA 2011

29. srpna 2011 v 9:40 | Susan |  Videos
Tak už jsem vám konečně našla video z Chrisového vystoupení na VMA. Myslím, že tohle je celkem dobrá kvalita, protože oni mají všude kvalitu děsnou. Jinak tohle vystoupení se mi strašně moc líbí, Chris si s tím musel dát velkou práci! Ty jeho pohyby jsou prost úžasný! Chris začínal jeho písničkou Yeah 3x, poté mu tam zazněla písnička Protect Ya Neck od Wu-Tang Cla. Pak nás Chris překvapil dokonce i rockovou písničkou Teen Spirit od Nirvany a nakonec to ukončil svojí písničkou Beautiful People, kde začal pak i létat a dělat salta. :) nakonec jeho vysoupení si všichni stoupli a pořádně mu zatleskali. A jak se vystoupení líbí vám? Mě strašně ;)

MTV Video Music Awards [Show] - 28. 8. '11

29. srpna 2011 v 9:09 | Susan |  Performances
Tak a zde už jsou fotky z Chrisového vystoupení na VMA 2011. Už jen podle fotek se dá poznat, že vystoupení muselo být úžasné! Jinak miluju, když má na sobě Chris bílou barvu, protože mu to v ní strašně moc sluší a tohle bílé sako je ještě hezčí. Také si na fotkách můžete všimnout toho, že Chris byl zachycen takovými uzkými lany, aby mohl jakoby létat.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
(více fotek v celém článku)
Jsem fanoušek: